Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ben Çok Sıkıldım  (Okunma sayısı 8001 defa)

DNA Maniac

• E-Posta
Ben Çok Sıkıldım
« : Haziran 01, 2011, 03:45:50 ÖS »
ewet işteyim ve yapacak hiç bir işim yok, ben çok sıkıldım. Afacanlar bastı içimi, tarifsiz terbiyesizlikteler. Ha bide gerçekten işim olmamasına rağmen çalışıyormuş gibi yapıyorum o daha da saçma. Millet sağda solda işime ne kadar bağlı olduğumu filan fısıldaşıyor, gülmemek için iyice ciddileşiyo suratım fln.

Yani si yok işte forumun hızı ben kesmeyince ben müdahale edeyim dedim. enazından belki yarın sabah okuncak bir yığın şey dolar diye umuyorum.

Yoksa mutfakta taze gelin dedikodularını dinlemek zorunda kalıcam.

Ha ewet dergiye de yazıhyorum yavaştan.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Ben Çok Sıkıldım
« Yanıtla #1 : Haziran 01, 2011, 03:49:49 ÖS »
Geçmiş olsun.

Oyun yav, oyun oynat, warhammer forumlarına bak, armorgames.com, işe pdf götür onları oku.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2011, 06:11:25 ÖS »
İçini afacanlar değil de afakanlar basmış olmasın.

Online oyun falan oyna. Yeni sistemlere bak.

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 02, 2011, 09:14:37 ÖÖ »
Yok baya afacanlar. En iyi sen anlarsın bu tabiri diye düşünmüştüm. Bi oda dolası velet ve sen gibi düşünebilirsin :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 02, 2011, 11:21:47 ÖÖ »
"welcome to deserts of reality" bu replik sana bir şeyler ifade ediyor mu ? Sıkma canını alışırsın bir süre sonra rutine bağlarsın...

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 02, 2011, 11:25:07 ÖÖ »
staj sırasında wikipedia'yı hatim etmiştim...
"If you're going through hell, keep going."

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 02, 2011, 11:30:52 ÖÖ »
Adaşından alıntı yapayım Levent'im "İş eğleneceli bi şey olsaydı üstüne para vermezlerdi."

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 02, 2011, 11:35:42 ÖÖ »
Adaşından alıntı yapayım Levent'im "İş eğleneceli bi şey olsaydı üstüne para vermezlerdi."

yaw mesele keyifli olmaması değil.
11 saat boyunca hiçbirşey yapmadan durabilir misin? - şeklinde geçiyor işim :)

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #8 : Haziran 02, 2011, 04:25:59 ÖS »
İşini anlat sana yardımcı olalım ;)
Tomb Kings
2189+

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 02, 2011, 05:11:13 ÖS »
İşini anlat sana yardımcı olalım ;)

Peeeki,
Camlı bir odadayım sağım solum önüm hep böyle odalarla dolu, önümdeki koridordan biinsan akışı var sürekli. bende klimamın altında önümde laptop, işte duruyorum. Arada bir birileri evrak filan bakmaya geliyo odaya, patronlardan biri dalıp yokluyo napıyosun diye. Bende durmaya devam ediyorum. Gizli pencere şeklinde chrome açık birileri girdikçe kapatıyorum ve sonra yine açıp yine duruyorum :)

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 02, 2011, 05:24:21 ÖS »
Güzel ne yaptığını söylemişsin de, senden yapman beklenilen iş nedir ? Neden o odadasın? Neden önünde bir Laptop var ? neden insanlar senin durduğun bir odaya gelip, dosyalar alıyorlar... O dosyalarda ne var ? ve neden sadece gelip dosyaları alıyorlar... O dosyalar nereye gidiyor ? içlerinde ne bilgiler var... Bu bilgiler ne işe yarıyor.. Orada olman sana ne kazandırıyor? neden o odada olmalısın ? bu ve benzeri sorularla olaya girizgah yaparsan en azından daha az sıkılırsın...( Belki de daha çok sıkılırsın ama orada amaçsızca durmuş olmazsın ;))

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #11 : Haziran 02, 2011, 11:57:29 ÖS »
Güzel ne yaptığını söylemişsin de, senden yapman beklenilen iş nedir ? Neden o odadasın? Neden önünde bir Laptop var ? neden insanlar senin durduğun bir odaya gelip, dosyalar alıyorlar... O dosyalarda ne var ? ve neden sadece gelip dosyaları alıyorlar... O dosyalar nereye gidiyor ? içlerinde ne bilgiler var... Bu bilgiler ne işe yarıyor.. Orada olman sana ne kazandırıyor? neden o odada olmalısın ? bu ve benzeri sorularla olaya girizgah yaparsan en azından daha az sıkılırsın...( Belki de daha çok sıkılırsın ama orada amaçsızca durmuş olmazsın ;))
Oo yeah!

Evet yaw onları açıklasan ;D
Tomb Kings
2189+

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Haziran 03, 2011, 12:29:53 ÖÖ »
böyle sorularla baya oylana bilir benim merekım artı nerde çalışıyom demiştin levent
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Haziran 03, 2011, 09:26:29 ÖÖ »
yağmur teknik diye kocaman bir firma burası, 1 hafta oldu hala yeni çalışanlar görüyorum. Burasıaslında arşiv odasıymış, şu an boşaltmaya çalışıyorlar ama  bu hızla 1 yılı bulabilir. Benim aslında burada e-ticaret sitesi kuruyor olmam lazım ama henüz elimde hiçbir veri yok. Çoğunlukla etrafımda tonla katalog var. Ve hiç bir veri olmamasına rağmen benim bir şekilde çalışıyor olmamı bekliyorlar. hah neden burdayım? para!

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Haziran 03, 2011, 09:28:44 ÖÖ »
Levent dün bir oyun oynadık, üff üff hani. O kadar güldük ki. Oyundan önce de güzel yedik, oyun sırasında da. Off off hani. Ne kadar iyiydi yav. Hani biraz uykumdan fedakarlık ettim ama hani hiç uykum yok şu anda. Ne kadar iyi hissettirmiş oyun. Öf, ne eğlendik ama.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain