Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flames of War - Early War Kitapları  (Okunma sayısı 4203 defa)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Flames of War - Early War Kitapları
« Yanıtla #15 : Mart 10, 2012, 03:20:42 ÖÖ »
Yok diyorum inanmıyosunuz bana hani bi guadalcanal filan var. Amerikalılar japonların 2 katı. Sürekli olarak havadan ve denizden bomba yağdırıyo. Japonlara gelen mühimmat sürekli olarak batırılıyo fln. Hani no match bi durum var finliler gibi kazanmıyolarda. Ama genel itibarıyla savaşlar denizde ve havada oluyo. onda da top topu 4 küçük uçak gemisi olan japonya zaten kazanmayı ummadan girdiği savaşı kaybediyo.

"The Japanese leadership looked to base the conduct of the war against America on the historical experiences of the successful wars against China (1894-95) and Russia (1904-5), in both of which a strong continental power was defeated by reaching limited military objectives, not by total conquest.
Following completion of these objectives, the strategy would turn defensive, primarily holding their newly acquired territory while hoping for a negotiated peace."
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Mart 11, 2012, 01:03:08 ÖÖ »
Olsun nasıl Omaha beach veya River of HEroes varsa o şekilde yapılabilirdi.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Mart 11, 2012, 03:06:05 ÖÖ »
abi o kitaplar zaten varolan ordular için ekstra cephe yaratıyor. Caponlu savaş için çıkartılacak doğru düzgün kitap yok sorun orda. Misal çok çeşitli asker seçeneği yok neden böyle bir birlikte vardı durumu yok çünkü cephe öyle hani. Başta allie ların bişiyi yok japonlar herşeyi kapıyor sonra gemiler uçaklar geliyor bu sefer sabahlı akşamlı bombardıman dönüyor yine pek bi savaş yok.

Yaw hani bide bence adamlarında para kazanması lazım :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Mart 11, 2012, 01:12:41 ÖS »
Ya sonuçta cangılda adamlar hem Commonwealthe hemde USA ya karşı savaşıyor mu savaşıyor tank bile var mı var yani,coastal bombardment kuralı ekle sür oyunu yani nolcak.Vietnamı yapıyorlar yani sonuçta.