Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: FoW Terrain Bina-2  (Okunma sayısı 4824 defa)

Ruhi

• E-Posta
FoW Terrain Bina-2
« : Şubat 06, 2012, 11:07:17 ÖS »
Hasta olmanın tek avantajıyla başladım bitirdim bugün binayı. Evde oturmak zor iş. Neyse (yapıştırılacak çok parçası olan ama)basit bir modelmiş. Texture olmayan yüzeyi boyamak dert malum. Bir önceki binayla aynı renkleri kullandım uyum olsun diye. Hani masada sırıtmaz. Belki aynısından bir tane daha alınıp, blok falan yapılır.

NOT-1: Bunun da çatısını yapıştırmadım. Basit oldu bu, ama model bayağa derin. Nasıl içine adam koyacağız, çıkartırız bilmiyorum. Zemine 2 takım sığıyor bu arada.

NOT-2: Aylin'in muhteşem Sevgililer Günü hediyesiydi bu bina.. :)
« Son Düzenleme: Şubat 06, 2012, 11:11:08 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: FoW Terrain Bina-2
« Yanıtla #1 : Şubat 06, 2012, 11:32:23 ÖS »
Ellerine sağlık süper olmuş bu da... artık fow için bina sorunumuz oldukça azaldı gibi değil mi? bir de çiftliği aldık mı, köy savaşlarına hazırız demektir ;D tekrar ellerine sağlık...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Şubat 07, 2012, 12:40:37 ÖÖ »
Harikasın üstad eline sağlık! Açıkçası buna kaçak kat bana da zor gibi göründü, bu korkuttu gözümü yani.. Uygun şekilde plastiği kesme teknolojimiz olmadan bu zor gibi :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 07, 2012, 10:48:25 ÖÖ »
Doğrusu bu binaları ele geçiren piyade coştu gitti hani. 6 takım giriyor içeriden ve mesala HMG'li falan birileri girse, karşı tarafta Bunker Buster falan yoksa, yapacak o kadar az iş varki. Şehir çatışmaları cidden eğlenceli olabilir.

Para topluyorduk, şu çiftlik evi için de, dün alınamamış ama.. Hani zamanınız olunca, üşemeyen bir arkadaş (mesala Levent :)), gidip alabilir mi?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 07, 2012, 11:26:31 ÖÖ »
Süper abi!

İleride alacağımız orjinal evlerin yanında benim kilise iğrenç görünecek diye bir endişem vardı, gerçek oldu... Artık masanın bayağı uzak bir köşesine koymak lazım onları birbirinden.
"If you're going through hell, keep going."

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 07, 2012, 11:47:11 ÖÖ »
Doğrusu bu binaları ele geçiren piyade coştu gitti hani. 6 takım giriyor içeriden ve mesala HMG'li falan birileri girse, karşı tarafta Bunker Buster falan yoksa, yapacak o kadar az iş varki. Şehir çatışmaları cidden eğlenceli olabilir.

Para topluyorduk, şu çiftlik evi için de, dün alınamamış ama.. Hani zamanınız olunca, üşemeyen bir arkadaş (mesala Levent :)), gidip alabilir mi?

Flamer Paha biçilmez
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 07, 2012, 04:34:51 ÖS »
üşenmiyorum yaw iki dakkada dedikodu, çarşamba alıcam dedim çarşamba alıcam.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Şubat 07, 2012, 04:40:47 ÖS »
Hehe.. Üşenmeyen bir arkadaş dedim işte abi.. :)

Flamer bu arada, cidden dağıtıyor tabi binayı da değil mi? No save yani, piyadeye, vs. ye karşı.

NOT: Late War falan oynasak, flamer tanklar bitiriyor muhtemelen binalara saklanmış piyadeleri yani. Kuul oyun bu yav.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Şubat 07, 2012, 05:03:06 ÖS »
Flamer bu arada, cidden dağıtıyor tabi binayı da değil mi? No save yani, piyadeye, vs. ye karşı.

NOT: Late War falan oynasak, flamer tanklar bitiriyor muhtemelen binalara saklanmış piyadeleri yani. Kuul oyun bu yav.

Flamer sanırım kattaki herkese vuruyor, tabi bide late e gerek yok bizde var, flammwagen ve flammpanzer.  8)
az önce bakıştım kendileriyle onlardan mı alayım diye :)