Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Guardians Of Naggaroth  (Okunma sayısı 26402 defa)

blackwinter

Guardians Of Naggaroth
« : Ocak 16, 2012, 08:30:34 ÖS »
RXBman bile başladık....

1 adette spearman boyadım...

toplam 12 model boyadım henüz...uzun bir yol beni bekliyor.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Wretched

• E-Posta
Ynt: Guardians Of Naggaroth
« Yanıtla #1 : Ocak 16, 2012, 09:32:16 ÖS »
Çok şıklar ellerine sağlık.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 17, 2012, 06:10:47 ÖÖ »
Mor tenli garip elfler? sıkıcı olmayacakları kesin! :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 17, 2012, 01:44:26 ÖS »
Pınar reklamını da yapmışsın bakıyorum...

Eline sağlık.

Ten rengi değişik olmuş hakaten, eğer drow tadında yapacam diyorsan bence bu ten rengi üstüne badab black wast at, tam drow gibi durur gibime geliyor.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 17, 2012, 01:48:43 ÖS »
Daemonette soyundan geliyorlar gibi olmuş. Güzel olmuş. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #5 : Ocak 17, 2012, 01:53:06 ÖS »
ten rengi olarak gri dusumdum.ve leviathan purple washladiktan sonra gene gri ile h.light atiyorum ama 1-2 modelde h.light i unutmusum full mor olmuslar. Bende fotolari cekince fark ettim.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ocak 17, 2012, 02:02:29 ÖS »
Salih, bak benim dediğmi de bir düşün, D&D drow ten rengi için mor üstüne badab blacak wash. Çok hoşuöa gitti bu filir, olmadı senin modellerden birini bir ara geleyim zevkine boyayayım. :P

blackwinter

« Yanıtla #7 : Ocak 17, 2012, 02:13:11 ÖS »
abi ben o isi cok dusundum arastirdimda  bayagi guzel ornekleri var. Ama benim kullandigim mordan cok daha koyu bir renk kullaniyorlar. Ama senin taktigide deneyebiliriz. Bulusalim birgun yapalim.
"Horus Rising"

blackwinter

« Yanıtla #8 : Şubat 26, 2012, 06:52:21 ÖS »
elimde aşağıdaki dragon modeli var. DE ordusundada dragon topu olmayan ordulara karşı oldukça fazla kullanılmakta. DE modelini de yanına koydum ki ölçek konusunda da fikrinizi sorabileyim. eğer ölçek iyi derseniz buna astarı basıp girişicem.

not: arkadaki ninja turtle' ın konuyla hiç ilgisi olmayıp, radom encounter olarak ordan çıkmıştır.

"Horus Rising"

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Şubat 26, 2012, 06:55:35 ÖS »
men at arms wins!
dey layt com and me wan go hom...

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Şubat 26, 2012, 06:58:00 ÖS »
hacı çok büyük. carmine dragon gibi bişiy bu.
War, war never changes...

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Şubat 26, 2012, 09:43:23 ÖS »
abi dark elfleri drowa çevirmek cidden çok iyi fikir ama deri rengiyle kıyafetlerin birbirine bu kadar yakın olması minileri biraz tek düzeleştriyor görüntünün ahengini arttırmak için nacizane birkaç önerim olacak öncelikle kontrast kullanmaktan kaçınma derim. mor için tam kontrastı sarı verir ama açık yeşilde çok iyi iş yapar yani örneklemek gerekirse; altın rengi zırhlar yada highlightlı açık yeşil silah ağızları(hatta ikisi birden) dikkati daha iyi toplar ayrıntıları gözden kaçırmamaya olanak sağlar geçiş tonlaması olarakta tünikleri siyah yapmanı öneririm hem renk skalanda bütünlük sağlayacak hemde abilerin kötücül imajını destekleyecektir. sahalarda estirdiğin kötücül rüzgarların devamını dilerim. kib öptm görşrz..

blackwinter

« Yanıtla #12 : Mart 13, 2012, 09:55:52 ÖS »
cold one...

dün bütün bir gecemi aldı renklere karar vermek ve nasıl boyayacagımı bulmak. ama sonunda oldu bişiler.

lütfen kritik edin.

"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Mart 13, 2012, 10:16:38 ÖS »
Abi ben hep koyu boyadıklarını görmüştüm. Bence bu renk olarak çok çok daha iyi olmuş. Gerçekten exotic binek havasını falan fazlasıyla vermiş. Çok güzel hani.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Mart 13, 2012, 10:21:04 ÖS »
Abi ben hep koyu boyadıklarını görmüştüm. Bence bu renk olarak çok çok daha iyi olmuş. Gerçekten exotic binek havasını falan fazlasıyla vermiş. Çok güzel hani.

ruhi bütün hislerime tercüman olmuş resmen, hakkını vermişsin usta devamını bekleriz