Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Moldova - 1942 Kışı (Flames of War Campaign)  (Okunma sayısı 13137 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Moldova - 1942 Kışı (Flames of War Campaign)
« Yanıtla #60 : Mayıs 24, 2011, 10:42:41 ÖÖ »
-21.05.2011 Cumartesi
-Attacker Mother Russia(Batuhan) vs Defender Axis(7th Para Pionier Company-Semih)
-6 Nolu bölge (Breakthrough)
-Axis victory

Keyifli bir oyundu. Batuhanın delayed reserve, benim normal reserve olmama ramen Batuhanın askerlerinin benim Stug lardan önce gelmesi ayrı bir olay oldu... Ön cepheyi Ağır motrarlar ve içinde iki HMG gömülü pionier birliği tutarken arkadaki hedefi korumak için bir pioner birliği gömülüydü... ilk round HMG'lerim ölüm kustu önümüzdeki rus piyade bölüğünü hallaç pamuğu gibi attık... sonra rus tankları geldi ve HMG yuvalarımızı susturdu... oyunun en kritik anı pionier birliğime rus tanklarının saldırdığı round oldu... 5 tankın 4 tanesi mühendislerimizin yerleştirdiği patlayıcılarla dağılınca geri kalan tank panikleyip savaş alanını terketti... Su82ler her zamanki gibi Stuglarımdan birini aldı, ben de diğer stug'umu ormanın arkasına sakladım :) savaşın kaderi 6.roundda belli oldu bu round hedefi ruslar ellerinde tutarsa savaşı onlar kazanacaktı, ben hedef çevresinde 16" içindeki tüm rusları yok edersem kazanacaktım... Rusların tek ünitesine içinde komutanımın bulunduğu ilk takımım ile saldırdım ve geri püskürtüldüm.. ikinci takımımın yaptığı saldırı sonucunda rusları kaçırıp yok ettim ama sadece 1 takımım ve takım komutanım sağ kalmıştı... Sonuçta Zafer Büyük Almanyanın oldu ;)

Eywallah batuhan...

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #61 : Haziran 08, 2011, 03:30:35 ÖS »
Baylar bayanlar, taşınma vesaier derken epey kaynıyo tabi bu organizasyonlar.

Evde silahlanma işine giriştim malumunuz, son parti ile giriyorum savaşa, ne zaman devam ediyoruz?

bi dürteyim istedim.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #62 : Haziran 08, 2011, 04:02:04 ÖS »
Allies bir tane oyuncumuz olduğundan şüpheliyim.

Beynek yok, Salih aylarca yok.İbrahim minyatürleri satıyor.

Allies oyuncumuz kalmadı.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #63 : Haziran 08, 2011, 04:06:14 ÖS »
ozaman bir comintern campaign açalım :P
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

tiwaly

• Misafir
  • Waiting for a 3,5e game...
    • E-Posta
« Yanıtla #64 : Haziran 08, 2011, 04:34:31 ÖS »
Allies bir tane oyuncumuz olduğundan şüpheliyim.

Beynek yok, Salih aylarca yok.İbrahim minyatürleri satıyor.

Allies oyuncumuz kalmadı.

Ne zaman maç yapıyoruz :D Satmıyorum ben minyatür felan... Hani biri gelip ille alıcam demedikçe bendeler. Hatta dolap istiyorum evde durmasınlar... En azından ben olmasamda birileri oynar yani...

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #65 : Haziran 08, 2011, 05:07:56 ÖS »
dolap? halledelim hemen.