Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Moldova - 1942 Kışı (Flames of War Campaign)  (Okunma sayısı 13228 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Moldova - 1942 Kışı (Flames of War Campaign)
« Yanıtla #15 : Mayıs 12, 2011, 09:56:33 ÖS »
Tank müfrezesi ile min 1500 puan çıkılabiliyor... Arada Model paylaşımı ile daha düşük puanlı maçlar yapılabilir aslında ;) atıyorum Leventten yada senden piyade benden Stug desteği ile 500-1000pst arası bir şeyler çıkabilir...

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #16 : Mayıs 13, 2011, 12:54:02 ÖÖ »
Sovyetler Birliği Komünist Partisi Askeri Bürosu'na

Romanya'da sınır bölgelerinden gelen raporlar faşist kuvvetlerin Dabasari kentinin batısında mevzilendiği yönünde. Amerikan ve İngiliz birlikleri olası bir harekat için alarmdalar. Güney sınırındaki birliklere Müttefik hattını taciz etmemeleri emrini verdim ancak yoldaş subaylara, onlara ateş atılırsa karşılık vermeye hazır olmaları konusunda talimat verildi. İtalyan ve Alman mevzilerini nehrin batısına sürmek için harekatı başlatmaya hazırız. Emirlerinizi bekliyoruz.

Kızıl Ordu Romanya Kolordusu Kumandanı Yoldaş Binbaşı Dimitriy Lukarev
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Mayıs 13, 2011, 12:54:45 ÖS »
of bi saniye hangimiz guderian? hani büyük sorumluluk o bakımdan :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Mayıs 13, 2011, 01:05:30 ÖS »
Campaign başlamak üzere arkadaşlar. Bu akşam, katılası olan herkesle bir telefon konuşması yapasım var. Sonra haydi bakalım, Moldova diyelim..

NOT: Bu arada Haziran'da bitmiş olur maçlar diye düşünüyorum ve umuyorum. Hani 3-4 round falan. Her hafta 3-4 maç olsa 9-16 maç arası işte.

Hurray!
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Mayıs 14, 2011, 04:35:26 ÖS »
eywah ama daha benim siparişlerim gelmedi ki :(

bide barzo katılmak istiyomuş, foruma yazamıyo :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #20 : Mayıs 15, 2011, 11:41:38 ÖS »
Can çok kilit bir durumda. Malum tek Alman oyuncumuz(gibi..). Bu hafta campaign başlayacak.

Tekrar: Çok basit Campaign maçı yapmak. Bu haritadan bir maç belirliyorsunuz. Belirtilen kurallara göre maç yapıp sonucu yazıyorsunuz.

Axis!
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2011, 11:44:12 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

tiwaly

• Misafir
  • Waiting for a 3,5e game...
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Mayıs 16, 2011, 12:30:12 ÖÖ »
Umarım yaparız... Bu gidişle oyunu bırakıcam çünki :@

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Mayıs 16, 2011, 12:38:10 ÖÖ »

Yav, çek milleti oyna abi. Hani birileri ittirmeden hiçbir şey popüler olmuyor. Warhammer Fantasy bile bir ara bitmişti hani toplulukta(Mereghost'a bayağa bir şey borçluyuz o dönemde diye düşünüyorum). Sen çek milleti bak nasıl geliyorlar. Levent'in Stug'lar geldiği gibi oynayabiliyor. Karate Can'la telefonlaştık bu hafta 1 sonraki haftalar 2 oyun en az diyor. Hani bir-iki telefon falan. Ben de bu hafta Perşembe veya Cuma akşamı diyorum.

NOT: Biliyorum zor iş üstat. "Hani insanlara gelin hadi oynayalım" falan demek. Ama hani herkes için bir şey yapmak böyle bir şey diye düşünüyorum. Sen kendini eğlendirmen için başkasına azıcık katlanırsan bazen bir şeyler oluyor. Her zaman değil ama bazen bir şeyler oluyor. Hani yap bir kıyak sen de bastır, Flames of War oynayabilelim hep beraber. İlk campaingnden önce bırakma yani. Bu olmaz, bir sonraki çok kıyak olur.

- Mark Twain

tiwaly

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Mayıs 16, 2011, 12:40:00 ÖÖ »

Yav, çek milleti oyna abi. Hani birileri ittirmeden hiçbir şey popüler olmuyor. Warhammer Fantasy bile bir ara bitmişti hani toplulukta(Mereghost'a bayağa bir şey borçluyuz o dönemde diye düşünüyorum). Sen çek milleti bak nasıl geliyorlar. Levent'in Stug'lar geldiği gibi oynayabiliyor. Karate Can'la telefonlaştık bu hafta 1 sonraki haftalar 2 oyun en az diyor. Hani bir-iki telefon falan. Ben de bu hafta Perşembe veya Cuma akşamı diyorum.

NOT: Biliyorum zor iş üstat. "Hani insanlara gelin hadi oynayalım" falan demek. Ama hani herkes için bir şey yapmak böyle bir şey diye düşünüyorum. Sen kendini eğlendirmen için başkasına azıcık katlanırsan bazen bir şeyler oluyor. Her zaman değil ama bazen bir şeyler oluyor. Hani yap bir kıyak sen de bastır, Flames of War oynayabilelim hep beraber. İlk campaingnden önce bırakma yani. Heh.

Abi oynamaya oynarım da şu minyatürler moralimi bozdu. 5 tankın 3ü kırık t19larımdan ilkini açtım kırık... Birleştirdim vs. Hadi dedim şimdide diğerini açayım.. o da ne... t19 yok :S Sadece 5 asker ve bir araba kasası. Tekerlek top vs vs yok... Çok pis moralim bozuldu yani...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #24 : Mayıs 16, 2011, 01:00:46 ÖÖ »
Abi bunu bir yere yazmak lazım genel ama... Hemen bir fotoğraf çekip göndermek lazım. Levent ne yapılacağına dair bir yer bulmuştu. Korkunç moral bozar böyle şeyler. Hemen bir mail atarsan, eksikler şunlar diye. Kanımca hemen kutu gönderirler.

Not: Benimde bazı parçalar çıkmadı. Canım sıkıldı feci şekilde. Son shipmentlarda hata var gibi görünüyor. Şu Flames of War, parça hatası sayfasına göndermek lazım işte. Dediğim gibi geçen gün Levent bulmuştu.
« Son Düzenleme: Mayıs 16, 2011, 01:09:23 ÖÖ Gönderen: anchorite »

- Mark Twain

tiwaly

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Mayıs 16, 2011, 01:11:47 ÖÖ »
Hafta içi gelip bi konuşayım Leventle olmaz böyle... Diğerini yapıştırmamış olsam tekerlekleri felan ikiye böler ikisinede takardımda (tam anlamıyla HALF-truck olurlardı bak.) geçti artık... Bi kutuda çıkan plastik parçalar diğerinde yok nereye atılıcaksa atayım yapayım şu işi salı günü.

Edit : http://www.flamesofwar.com/Default.aspx?tabid=126&aff=2&aft=50515&afv=topic

Adres bu fakat levente ihtiyacımız var...
« Son Düzenleme: Mayıs 16, 2011, 01:15:20 ÖÖ Gönderen: tiwaly »

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Mayıs 16, 2011, 09:11:55 ÖÖ »
Bu başlık değerli oldu diye düşünüyorum. Birisi kesebilir mi "12:40:00 ÖÖ" saatindeki başlıktan sonra? Hani "Flames of War minyatür sorunları" gibi bir başlık ile?

Teşekkürler.

- Mark Twain

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Mayıs 16, 2011, 10:54:49 ÖÖ »
Kimse Heinz Guderian değil yahu,High Command o :D

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #28 : Mayıs 16, 2011, 11:22:13 ÖÖ »
abi çek fotoları gönder, hani olmadı ruhi de bir mail atsın, bir de levent'ten "ben mekan sahibiyim ve siparişlerde sorun" çıktı tadında mail giderse dikkate alırlar diye düşünüyorum...

üzücü abi, umarım yenilerini göndeririler...

campaign için de evet başlayalım artık, ben salı 12:00 civarı veya çarşamba 12:00 civarı veya perşembe 12:00 civarı gelebilirim. günün ilerleyen saatlerinde de gelirim de 12:00-13:00 arası olursa süper olur
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #29 : Mayıs 16, 2011, 11:55:57 ÖÖ »
Campaign adına ciddi Can çok kilit adam. Benim haftada 1 oyun işte. O kadarım yani.

- Mark Twain