Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Winter Campaign  (Okunma sayısı 9139 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Winter Campaign
« Yanıtla #15 : Ocak 24, 2012, 11:32:42 ÖS »
Yav, aslında ben oynamak istiyorum. Ama zaman yaratamıyorum doğruya doğru.. :( Belki daha uzun zaman aralığına falan yaysak diyorum ama.. Gene Fantasy moda olmaya başladı Kulede. :-\

NOT: 40K Campaignleri çok zorluyor. Son ligi çok ite kata bitirmiştik. Bir dahaki sefer hem Fantasy, hem 40K aynı anda yapmayalım. :)
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2012, 11:34:48 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Ocak 25, 2012, 08:36:24 ÖÖ »
Yaw, geçen hafta xeno bulsaydım ben serferberlik maçı yapacaktım. Geçen haftadan önce 1 aydan uzun süre hastalık nedeniyle kuleye gelemedim.

40K'cılardan Erdinç, İsmail, Xenocan ortalarda yok. Semih fantasy campaign başlattı, Ruhi desen fake edition yüzünden kendini dağıttı.

Benim önerim seferberliği burada bitirelim, 6th ed çıkana kadar da bu işlere fazla bulaşmayalım. Gerçi fantasy seferberliği de çok yavaş gidiyor, İzmircon sonrası havalar düzeldiğinde tekrar bir denenebilir.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Ocak 25, 2012, 09:11:35 ÖÖ »
Haftada 3-4 maç yapılsa bence campaign gayet başarılı sayılır diye düşünüyorum. Hani sürekli hergün bir maç olmasını beklemek bence hiç gerçekci değil. Yada, sürekli Kule'de zaman geçirip oyun oynayacak birilerine ihtiyaç var. Heh.  :)

Özellikle Winter Campaign için demiyorum, ama böyle ilk defa yapılan(İlk 40K Campaign'i) organizasyon denemelerinde biraz ısrarcı olmakdan pek zarar gelmiyor.
« Son Düzenleme: Ocak 25, 2012, 09:19:39 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Ocak 26, 2012, 05:04:49 ÖS »
Peki. Gecici bir sure icin rafa kaldirildi.  Ben her zaman 40K kapismalarina acigim (1500-1750 puan tercihim ama 500-1250 arasinda da olur).