Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flames of War 3rd Edition, Bedava Yeni Kural Kitabı  (Okunma sayısı 5266 defa)

Ruhi

• E-Posta
Flames of War 3rd Edition, Bedava Yeni Kural Kitabı
« : Aralık 23, 2011, 08:57:41 ÖÖ »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_WRPM9pY3dA

3rd edition'da özellikle taşıyıcı kuralları değişecek falan diyorlardı. Hani hadi hayırlısı, belki bizim motorsikletler falan da bir işe yarar.. Ama daha önemlisi çok hoş bir şey yapmışlar.

Adamlar süper yav. Birisi 2nd edition rulebook'u aldıysa, bayağa 290 sayfalık hardcover mini-kitabı bedava gönderiyorlarmış. Levent! Heh.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Flames of War 3rd Edition, Bedava Yeni Kural Kitabı
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2011, 11:08:15 ÖÖ »
Zaten bu firmayı ne kadar sevdiğimi söylemekten hiç geri kalmıyorum :)

İnternetten aracıya ulaşayım nasıl yapıyoruz ki bunu diyeyim ama bana birinizin adresi lazım biliyosunuz ptt bana hiçbirşey ulaştırmıyo.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Aralık 23, 2011, 08:07:44 ÖS »
Bornova Telekom Müdürlüğü
273/4 Sokak No:4 Bayraklı/İzmir
35535

Veysel Şener

Buna da gelmezse ;D
Ne de olsa eski T...
Tomb Kings
2189+

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 23, 2011, 10:28:23 ÖS »
Bornava Telekomun bayraklıda, Burası türkiye tabii... ;)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 17, 2012, 03:44:25 ÖS »
hala 2nd edition satışta, heralde 3 daha çıkmadı. Çıkınca tekrar bi yoklarsanız beni bende onları yokluyayım :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 01, 2012, 02:41:48 ÖS »
3rd edition küçük kural kitabı çıkmış. Parayla satılmıyor, gidip store'a eski kalı kitabı veriyorsun, onlar da sana yenisini veriyorlar.

Kitabınızı store'dan almadıysanız bizimle bir şekil temasa geçin demişler. Levent, action!!!
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 01, 2012, 04:17:49 ÖS »
AAAaaaaaggggghhhhhh! En hızlısı.. torrent?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Şubat 02, 2012, 04:00:08 ÖS »
tekrar dürtükledim.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Şubat 03, 2012, 12:24:28 ÖÖ »
Semih gönderdiği linke bakarken gördüm. 2nd to 3rd FAQ gibi bir şey sanırım. Bayağa iyi bir şeye benziyor.

http://www.flamesofwar.com/Portals/0/Documents/ThirdEdition/SteppingUpToVersionThree.pdf

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Şubat 03, 2012, 11:20:28 ÖÖ »
Oha baya bir değişiklik var. En gözüme çarpanlar;

1-Sniper'lar adam olmuş, masadan kalkıp tekrar çıkma, reroll to hit, süper...

2-2iC de artık Warrior olmuş.

3-HMG'ler yürüyüp RoF 3 sıkabiliyor, mortarlara da bombardıman dışında normal ateş özelliği vermişler.

4-Artillery'i adam etmişler, 6 gun ister reroll to hit ister double template, 9 gun ister hem double template ve reroll to hit ister devastating template, 14 gun hem devastating hem reroll to hit.

5-Assault ve defensive fire sanki daha açıklayıcı olmuş, breakthrough assault'u da kaldırmışlar.

6-Süvaride bizim "pin down"dan kalkarken reroll kuralını herkese vermişler, ayrıca süvari at-in at-bin yapabiliyor.

7-Uçaklar adam olmuş, açık arazide oto görme, ormanda hiç görememe. Anti aircraft'ın da menzili havaya sıkarken 8" artmış.

8-Bizim tanklardaki "Hen and Chick" çok çok acı olmuş, hani bundan sonra Sovyet oyuncuları tank kullanır mı bilmiyorum, ya da bazı tanklardan Hen and Chick'i kaldıracaklar umarım... Yürüyüp ateş ederken RoF 1 silahlarla +2, diğerleriyle +1 to hit. Bu ne demek, tanklarımla hareket etmeye kalkarsam, Alman tankını T-34'le uzaktaysa 6+'ya vuracağım, T-70'le uzaktayken vuramayıp yakındaysa 6+'ya vuracağım... ??? (İlla verip 625 puan KV-85 mi alalım bilader demek geliyor insanın içinden :))

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Şubat 03, 2012, 11:31:37 ÖÖ »
- Transportlar feci olmuşlar. Çok güzeller ve çok işe yarayacak gibi.
- Toplar bayağa hareket ediyor. Hani light gunlar 6", medium ve heavy 4". Çok ciddi hareket kabiliyeti gibi geldi.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Şubat 03, 2012, 03:17:28 ÖS »
Ben tabiki üşendim ve okumadım ama anlatılanlar güzel geliyor :)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Şubat 06, 2012, 02:35:14 ÖÖ »
şarj mesafesi 8" gibi bir çıkarımda bulunduk. Neyse gelelim bedava kural kitabına.

maelstrom diyorki; tamam beleş vericez sorun yok ama kargoyla, parasıyla uğraşmak istemiyoruz. Bu ay içinde bizden herhangi bir FoW ürünü alan herkesin siparişine kural kitabını beleşe ekliyoruz.

Yani kim sipariş istiyor? :D

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Şubat 06, 2012, 09:34:16 ÖÖ »
Bu ay içinde bizden herhangi bir FoW ürünü alan herkesin siparişine kural kitabını beleşe ekliyoruz.

Ney, nasıl ???

Soviet Sapper Company istiyorum, 12,60 sterlin. Maalesef kredi kartım yalan oldu, Paypal da yok şimdilik. Birisi benim yerime verebilirse siparişi nakit temin edeyim kendisine.

Not: Elimdeki modelleri boyamadan birşey almayacaktım, bu şen haber uğruna alayım dedim. :D