Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yeni kış sezonu yeni heyecan!  (Okunma sayısı 15040 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Yeni kış sezonu yeni heyecan!
« Yanıtla #15 : Ekim 28, 2011, 01:33:21 ÖS »
Semih-WoC 2000-2500pst
Batuhan-Bretonnia-2500pst
Burak-Dwarves-4500pst

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Ekim 28, 2011, 02:02:28 ÖS »
skaven 2000-2500pts.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Ekim 31, 2011, 08:50:31 ÖÖ »
ee bu kadar mı? hani wood elf, nerde empire, noldu ogreler? ayrıca salih'e haber edin o da gelsin orclarla... tomb kings oynamıyor mu?
"If you're going through hell, keep going."

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Ekim 31, 2011, 09:09:49 ÖÖ »
Semih-WoC 2000-2500pst
Batuhan-Bretonnia-2500pst
Burak-Dwarves-4500pst
Levent-skaven 2000-2500pst
Özgün-Beastmen-2500pst
« Son Düzenleme: Ekim 31, 2011, 09:11:47 ÖÖ Gönderen: althar amadeous »
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #19 : Ekim 31, 2011, 09:34:55 ÖS »
Merhabalar arkadaşlar katılım biraz az olunca aklıma değişik bir fikir gelmişti onu paylaşayım. İsterseniz onu organize edebilirim.

Lig kuralları gibi model kuralları olacak ve kapalı roster. 2 takım oluşturulacak; ister destruction vs order isterseniz karışık. Bu takımlar 3 maç yapacaklar ilk hafta 1000'er puanlık 2. hafta 1500 puanlık 3. hafta 2250 puanlık. Bu maçlar takım üyelerinin birbirleriyle eşleşmeleri şeklinde yapılacak. Ama herhangi bir takım isterse o hafta 1 üyesini maça çıkarmayabilir. Her hafta eşleştirme için bir takım diğerinden üstün olacak, ilk hafta rastgele sonraki haftalar puanı çok olan takım insiyatifi alacak. Örnekle anlatayım 2 takım 4'er kişilik(A1, A2, A3, A4 vs B1, B2, B3, B4). İlk hafta B takımı eşleştirme avantajını kazandı ve 1 kişi eksik olmayı istedi böylece A takımı 3 maç için kimleri çıkaracağını şu şekilde B takımına bildirecek;
1. masa A2
2. masa A1
3. masa A4 oynuyacak A3 oynamayacak(Tomb Kings 1000 puanda tırt :P) B takımı da buna göre A2 ye kim gider B4 gider gibim bir eşleştirmeyi yapıp maçlar belirlenecek;

1. masa A2 vs B4
2. masa A1 vs B1
3. masa A4 vs B3

3 maç 1000'er puandan yapılacak. Draw 0, victory 1, crushing victory 2 şeklinde takımlar puanını alacak. Puanı çok olan 2. haftanın eşleştirmesini yapacak.

3 haftanın sonunda puanı çok olan taraf diğer taraftan bir oyuncuyu eleyecek bu oyuncu son maça katılamayacak. 4. hafta 3000 puanlık tek bir Grand maç yapılacak ve maçı alan takım turnuvayı da kazanmış sayılacak(Örnek için söylersek 4vs3 şeklinde bir maç olacak herkes istediği puanda ordu ekleyebilecek).

Tamamen kaba etimden uydurdum, bana olur gibi geldi. Beraber geliştirebiliriz ya da lig yap diyebilirsiniz. ;)

Lig için 2000-2500 yazan arkadaşlar 2500lük lig yapsam katılabilecek misiniz?
Gerçi ben katılamayabilirim o zaman da. Ben dar boğaz oluyorum 2000 de kalırım büyük ihtimal...
Neyse fikirleriniz?
Tomb Kings
2189+

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Kasım 01, 2011, 12:25:57 ÖÖ »
Ben beğenmedim bunu. Oynamayan oyuncu hiç hoş gelmedi yani. bide küçükü puan :D

2500 çıkabilirim ben. ama lig 2250 filan da olabilir 2500 şart değil.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #21 : Kasım 01, 2011, 08:56:49 ÖÖ »
Ben beğenmedim bunu. Oynamayan oyuncu hiç hoş gelmedi yani. bide küçükü puan :D

Aynen.

Bence 2500'den lig yapalım. Abi çıkamam diyorsun da sürüyle infantry modeli var, benimle maçın olmadığında benimkileri proxy yapabilirsin. Bir de hani sen tabii ki daha üstadsın da Tomb King 2000 puan çok sıkışıyor, hem King hem lvl 4 büyücü alamıyorsun, alırsan gönlünce döşeyemiyorsun. 2500 daha iyi, hem abiyi hem hieroyu döşüyosun yanına BSBdir priesttir alacak puan kalıyor.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Kasım 01, 2011, 09:12:05 ÖÖ »
- Bu arada, öğrenci tayfasından foruma hiç uğramayan adamlar var. Bir ittirseniz, belki hoş olur. Hani Koray'a, Cem'e falan haber gitse olur mesala.

- Bu yeni tanıştığımız ve katılası olan arkadaşlara bir el atılabilir tabi ama ben hiç görmüyorum, tanımıyorum, vs. Hani bir zehri atmak babında, böyle lig, vs. şeyler hoş oluyor.

NOT: Bunu duyuru olarak atsak ya. Hiç değilse, örnek olarak Oğulcan'ın zamanı olur mu bilmem ama böyle bir organizasyon olduğundan haberi olduğuna çok şüpheliyim.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Kasım 01, 2011, 09:53:53 ÖÖ »
veysel, abi senin fikrinle uyumlu olarak, istersen takım ligi/turnuvası yapalım. satrançta olduğu gibi...

n sayıda oyuncu. takımın en iyi oyuncusu (hehe.. hehehe...) 1., en zayıfı n. masada oynar. takımlar karşılaştığında, rakip takımların oyuncuları, aynı numaralı masa oyuncusuyla kapışır. takımların toplam puanı takımlar şampiyonunu belirler. bir masanın en çok puanını toplayan kişi de n. masa galibi olur falan falan.

öle işte...
War, war never changes...

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #24 : Kasım 01, 2011, 11:01:00 ÖÖ »
Ben de zaten bu sıralar Hikari no Go animesini izlediğimden ordan esinlendim. Ama lig isteniyor baksana...

Proxy'in önünü açtık mı yürü ya kulum olabilir ;D Bir sınır koymamız lazım? Ya da ben her gece boya yapayım hehehehe.... Ben bir unit filler çakayım ;)
Tomb Kings
2189+

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Kasım 01, 2011, 11:15:40 ÖÖ »
yaw ön sırayı ünite yap arkadaki adamları bretonnia men at arms koy... zaten arkadaki adamlar çok gözükmüyor... ama yok ben kasıp boyarım dersen o başka... misal ben öne Choosen arkasına warrior yada öne warrior arkasına marauder modeli koymayı planlıyorum :)

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Kasım 01, 2011, 03:04:48 ÖS »
ya illa lig olsun diye tutturmuyorum, good vs evil veya takımlı bişeyler de olabilir ama oyuncu elenmesi fln olmasın bir de 2500 olsun, tek ısrarcı olduğum noktalar bunlar

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Kasım 01, 2011, 03:56:32 ÖS »
bence galiba adam çıkmaması durumu hani ben olsun semih abi olsun veysel olsun burak olsun çalışması aksilik oyunun sürecini bozmamması için hani öğrenciler ve yoğun hayatı olan lar içinde bir önlem gibi anladım ama hastayım 4 70 lik içimiş gibi hissediyom kendimi öyle de anlamış ola bilir 2000 - 2500 fark etmez beastmenleri çıkartırız masaya yenerlerse ne ala yenemezesek olsun eğlendik deriz ne isterseniz o olsun yani
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #28 : Kasım 01, 2011, 04:15:27 ÖS »
2000 - 2500 fark etmez beastmenleri çıkartırız masaya yenerlerse ne ala yenemezesek olsun eğlendik deriz ne isterseniz o olsun yani
hadi len yenilme tehlikesi olunca death frenzy yemiş skaven gibi oluyorsun olm sen :P

ben atlayamıyorum iş gezileri nedeniyle olaya düzenlenmesine yardımcı olmak isterim,
Turnuva ve campaing yerine lig usulu bir şey olması daha güzel olur bu sene iki turnuva düzenlendi. Campaignleride bitirmekte zorluk çekiyoruz.
Good vs Evil olacaksa bile formatı Lige uymalı. Bundan dolayı da farklı puan aralıkları olmamalı ya da herkes her puanda maç yapabilmeli gibi geldi.
Eğer puan sıkıntısı olacaksa belli oranda ikame modele izin verilebilir.

Alkım
dey layt com and me wan go hom...

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Kasım 01, 2011, 04:30:11 ÖS »
Primary Fury zarlarının 1 1 gelmesi bu dakikalara denk gelmesi sadece şans lütfen söylentilere inanmayalım

Alıntı
hadi len yenilme tehlikesi olunca death frenzy yemiş skaven gibi oluyorsun olm sen :P
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team