Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Out of Abyss  (Okunma sayısı 1226 defa)

Deeyo

• E-Posta
Out of Abyss
« : Eylül 14, 2020, 03:57:14 ÖS »
Online Frp denemesi
Roll20 ve whereby sponsorluğunda

GM: M. Batuhan Tunçdemir
Teknik Yardım/Sponsor: Sarp D. Arslan

Oyuncular:
D. Deniz İlmenöz: Drow Shadow Monk; Devoc
Zeynep (D) Babagray: Human Lathender Cleric; Sara
Sarp D. Arslan:  Human Ranger; Nie
D. Alkım Öztürk: Drow Wild Sorcerer; Aias

Out of the Abyss   
1.   Esaretin bedeli
Bir Dark elf ile anlaşıp kaçak uçan demonların arasından dark elf komutanını öldürerek dehlizlerden kaçtık   
2.    İstavrit avına çıktım demogorgon tuttum
iki goblinin bize yol göstermesi için kraken yumurtası çaldık, üzerine balık adam köyüne gidip dinde reform töreninde demogorgondan kaçtık   
3.   Duergar köyünde ver elini ver bana ejderya
   Duergarların colesumunda yeşil ejderle dövüştük ; ejderhayı ayıltıp kargaşadan yararlanarak kaçtık derrolar delirdi ve temberchaud denen red dragonun yanına geldik
4.    Rafadan Ejder yumurtası
   kırmızı ejderha mezuniyet töreni için paskalya yumurtası bulduk.
5.    Köyden indim Feywilda
   banishle eve dönülür mü? kızkardeşler için unicorn çalmaya karar verdik yakışıklı isimli demonu görmeden uzaklaştık
6.   Ormanda Burning Man Festivali Tek boynuz mu dev boynuz mu?
   Kestane isimli half dwarf half gnome druid ile çay partisi, kardeşlere kazık attık,  gür yele isimli tek boynuzu takip etme cadılara kazık atıp unicornu ikna edip dev boynuz denen dev entin midesinden stary nighta geçiş
7.    Feywild'dan çıkarken buldu bizi ot kulak, onlara para verdi aldı bizi taş sakal'ın yanında drizzzt diye gaz çıkardı bir kara elf
   Çıktığımız yer yeryüzü olunca woodelflere yakalandık onlarda bizi Drizzt gözetiminde Gauntlygrym'e verdiler
8.   Bruenor'la sevişmeler
   Bruenor underdarkta neler oluyor diye sordu ve bize gauntlgrymin altındaki cüce mabedine bakmamız için gönderdi
9.   hayaletten kaçtım glabrezu tuttum (AKA kalkanların altından geçme(me)k)
   olduramadık questi, Orcusu summonlayacak ritueli geç kalarak bozamadık, Orcus çıktı cüce hayaletlerinin içinden, yine de bizi 25 cüce ve bir sandık dolusu hazineyle pazarlığa gönderdiler Mantol Derith'e.
10.   Mantol Derith'te Cüce - Bragan Dearthe Pazarlığı (Aka 10000 altını neremize sokucaz var mı bag of holding?)
   Cüceler yardım için 30k altın harcamayı kabul etti, bizim partiye 10000 altın düştü hehe
11.   Taş gibi (literaly) Kütüphaneciler ve Taş Ipadler
   Stone Giantların efsanevi Kütüphanesinde geçmiş, bügün ve gelecek arasında mekik dokuduk (İztv belgeseli gibi oldu)
12.   Ilithid ve Lilithid ve Gromphun büyü kitabı
   Evcil İlithidimiz Minatorlarıyla dürterek bizi, Demon Lord summonlayacak Büyü kitabını çalmaya mezar o beranzana gönderdi
13.   Eye of the Beholder!
   O kitabı almak öyle kolay değil!
14.   Ilithid ve Lilithid part 2 ve Yılan Kadının Dansı
   Summonlamak için elbette kitap yetmeyecekti!
15.   Yelter Artık (aka Sen Sus Anathema! dillerin konuşsun!)
   Yuanti Tapınağında Anathemanın sesini kestik, pulunu çaldık
16.   Primordialin eline kıymık batırmak!
   Fire Plane'nine şöyle bir gezi
17.   Next: Drow Cümbüşü (Ambushu?)
   Bizi esir eden Drowlar vardıya başta artık yoklar nıhaha (How the tables turn)
18.   ve  Have you ever danced with Demon Lord (in) underdark
   Rahibe çok içli bir ilahi okudu
« Son Düzenleme: Eylül 14, 2020, 03:59:46 ÖS Gönderen: Deeyo »
dey layt com and me wan go hom...

zeynepbabagray

• bonifatüs dera merzeren
    • E-Posta
Ynt: Out of Abyss
« Yanıtla #1 : Eylül 14, 2020, 04:07:01 ÖS »
İlahilerimin fazla içli olduğu söylenir.
ʕ•ᴥ•ʔ     ʕ•ᴥ•ʔ      ʕ•ᴥ•ʔ