Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 2020 - Temmuz Ayı İstatistikleri  (Okunma sayısı 3315 defa)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
2020 - Temmuz Ayı İstatistikleri
« : Temmuz 08, 2020, 06:38:23 ÖS »
07.07.2020 Temmuz 2020
2000 Pts
Orks (Özgün)
Necron (Mustafa)
Arkeloji Kaybetti.

En zeki Big mekimiz fikriyle Antik kent gezisi yapmaya karar verdik. Tabi taşıma işleri için Defkilla wartrike sponsorluğunda trukklar Battlewagon helikopterlere doluştuk Perdus gezegeninde pekte şirin bir necronoryum antik kentine geldik. hava güzel kalıntılar hoşda lootlucak bişey yok sonra nekropolis kısmına geçtik bizim boyzlar huzursuz hep taş mı görecez nerde metal felan motor yokmu toplayalım derdine girdiler. derken mezarlardan yerden böyle yeşili meşilli gözlü silahlı metaller çıktı. sonra ucan bi kaç pek zayıf metal araçlar belirdi. ya dedik bunları toplasan 5 ton hurda etmez. Boyzlar sabırsızlanıyor. en son lootaslar isyan çıktı başladılar havaya ateş etmeye. tabi ork olunca havaya ateş ediyim derken karşı tarafta çörek gibi bir oyun konsolu patlatı verdiler. hani hedef göstersen vuramazlar ne yapcam bunlarla bilmiyorum.  motorlar çalıştırdık bastık gaza ortalık nasıl duman. ciğerler yanıyor.

Hurdalar baktım uçmaya yürümeye başladılar Big mekler hoşuna gitti bu. ucan kaburgaya benzeye şeyler dev yeşil ışıklar atmaya başladı lootas gurubuna havaya ateş ediyim diye yaşayan metallerin oyun konsolunu yok edersen başına gelicek bu. hemen bir gretchini lootas grubunun önüne attım lootaslardan birinin önüne geçti aptal şey yanlış lootasın öne geçmiş yandaki lootas eridi bi anda. kızgınlıktan diğer lootaslar gretchingi bina dan aşağa attılar. ölmedi.

tabi nasıl gaza basıyoruz bir andanda yanımızda getirdiğimiz yüklü miktarda hava fişeği atıyoruz. (Antik kent gezisine neden geliştirdiysek artık) havaya ne attıysak gidiyor bi yürüyen metali buluyor nasılsa. her halde geçen big mekin biri yer çekimi diye bişeyden bahsetmiş ondan bur da çok var galiba.

baya bi yaşayan metal devirdik ama bi gariplik var. hep bi çoğalıyorlar. ne güzel bitmeyen düşman icad edilmiş iki tane uçan bişeyler ne olduğunu tam anlayamık ama dedik bizim merdaneyle bi yoklayalım biri merdane altında parçalandı gitti diğerine deneyelim dedik bizim merdaneye ve battle wagonu 5 böldü (daha çok parçaya böldü de biz beşten fazlasını sayamı yoz.)

Bu yaşayan metaller çok işe yaramıyor kırıyoz parçalıyoz tekrardan birleşiyorlar. bide bunların tekerleğe alerjileri var. deff killanın tekerlekleri bütün trukkların tekerleklerini indirdiler olmaz ki neyle gidecez şimdi biz kampa. kalmadı bi araç yeşil şeyleri sıkıp duruyorlar cantlar eridi orklar eridi ortam yeşil sümük gibi ortam. Moreller düşük dedik iş ciddi hedef alıp atın havai fişekleri hepsi sağa sola gitti. pek bi hoş görüntü oldu ama ölen parçalanan yürüyen metal yok.

Dedik geri dönsek bu gezi pek karlı olmucak  zaten rehberide erittiler. En zeki big mek yok dedi bunlar incelenmeli. çırpıcılı big meklere haber verdi indirin şunları ucan halıya binmiş metallerini büyük çırpıcılı ve küçük çırpıcılı big mekler lootaslarla baya ortada bişey bırakmadılar. havai fişekleri yine havaya sıktım gitti yaşayan hurdaları vurdular. bu işte bi aceyiplik var. neyse kamyon kalmadı. son bi kamyonuda dayadık binanın birine tekerlek tamiri yapıyoruz.  üzgünüzde tekerlek patlak cantlar eridi karşı tarafta bi tane tekerlek yok. merdaneyi dağıtan şahıs çok zeki big mekimize daldı bu sefer neyse kurtulduk elinden sıkı verdik kıskacımızla öldü sonra bi patladı balon gibi big mek eridi sıçrayan şeylerden. döneydik iyidi işte.

tabana kuvvet daldık son yaşayan hurdalara elimizin ayarı yok tabi. ne varsa öldü emin olmak için bi daha vuruyoz birleşiyo bunlar nasılsa. sonra kaburga gibi iki alet kaldı sıkıyoz vurduğunu görüyoz ama bişey olmuyor biz peşlerinde koşuyoz kaçıyolar sıkıyolar sürekli eriyoz. neyse en sonunda onlarıda indirdik.

Bidaha Perdus gelmeyiz tekerlek palet olan antik kentlere gideceğiz.

neyse yinede Warbossun günlünü yaptı Big mekler ucan halıya binen hurdalardan ucan kaykay yaptılar bizi affetti tekerlekler için.

Not: Uzun bi aradan sonra çok iyi geldi maç yapmak Mustafa çok teşekkür ederim. Ayrıca Necronlada çok uzun zamandır oynamıyorum merak içindeydim. Çok eğlenceli idi oyun başta bizim necronun düşük silah mesefaleri yüzünden  maç bizim ağırlığımızla başlada 3 round bi an yenilecek gibi olduk 2. dalga saldırıda iyi hasar verince çözüldü maç.

Mustafa çok güzel beni istediği kanata sürdü kaçamadım. Sayı üstünlüğü ile her zaman ki 2. dalga taktiği ile iyide bir turla oyunu aldık. Mustafanın secondry seçimi şansız oldu sadece. gidip gelen hoş bi maç oldu.

Hoş Muhabbet ve Güzel Maç için Teşekkürler Mustafa

Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
Ynt: 2020 - Temmuz Ayı İstatistikleri
« Yanıtla #1 : Temmuz 16, 2020, 12:25:41 ÖÖ »
9 Temmuz Perşembe
Necrons (Mustafa) vs Tau (İbrahim)
1500pts ITC - Nexus Control & Dawn of War
Friendly, Educational
27-17 Necrons Prevail !

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 17, 2020, 09:54:16 ÖS »
16 Temmuz Perşembe
Necrons (İbrahim) vs T'au Empire (Mustafa)
2000pts ITC - What's yours is mine & Dawn of War
Necrons win!

Buyrun afiyet olsun -->
Maç Özeti https://youtu.be/lhwQxL0KckA
Tüm Maç https://youtu.be/jddMroPmxac
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2020, 12:15:57 ÖS Gönderen: Mustafa »

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 22, 2020, 04:19:00 ÖÖ »
21 Temmuz Salı
T'au Empire (Mustafa) vs Death Guard (Deniz)
2000pts 9TH EDITION !
87-54 Dusk Raid.. şaka şaka Death Guard Win! ;)

Maç kaydını ve özet videosunu editleyip yüklüyorum, bittiğinde linkleri burası ve raporlara paylaşacağım. 9. edisyon ile alakalı da kısa görüşlerimi bildiririm.

Yeni edisyonun ilk maçını yapmış olmak çok hoş, gönül isterdi ki ilk galibiyeti de alayım.. Olmadı, hatalar yaptık, olmadı. Fakat keyifli bir maçtı buradan Deniz'in ellerine sağlık diyor maç için teşekkür ediyorum.

« Son Düzenleme: Temmuz 22, 2020, 04:49:50 ÖÖ Gönderen: Mustafa »

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Temmuz 24, 2020, 11:33:21 ÖS »
23 Temmuz Perşembe
T'au Empire (Mustafa) vs Space Marines (Sercan)
2000pts 9TH EDITION !
66-72 Marines Win!

Maç linki: https://youtu.be/DRf3VeqxYmM

Tüm raporlarım: https://www.youtube.com/playlist?list=PL9UuTUCtSm2FYZxpf3SEwxYl4DCUxVw6v
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2020, 11:34:59 ÖS Gönderen: Mustafa »

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Temmuz 29, 2020, 04:05:05 ÖÖ »
23 Temmuz Perşembe
T'au Empire (Mustafa) vs Orks (Özgün)
2000pts Scorched Earth!
87-7 Orks Win!

Maç Özeti !   https://youtu.be/hyXwx9SyAGY

Deeyo