Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 28 Aralık Cumartesi - Adaletin Kılıcı  (Okunma sayısı 153 defa)

Ruhi

  • Administrator
  • İleti: 5562
    • E-Posta
28 Aralık Cumartesi - Adaletin Kılıcı
« : Aralık 26, 2019, 04:09:25 ÖÖ »
Tarih: 28 Aralık Cumartesi
Saat: 14:00
Yaklaşık Süre: 2-3 saat
GM: Dilara, Kerem, Mehmet, Ruhi, ?
Katılımcı Sayısı: Katılacak oyuncular belli. İzleyici olmak, eğer görgü şahidi olarak değerlendirme olursa izlemek isteyen olursa katılabilir. Bir nevi LARP seansı gibi düşünülebilir.

Alıntı
Aşağıdaki suçlamalar sonucu bir Tirit Yargıcı liderliğinde dava düzenlenecektir.

i) Kanunsuz bir şekilde haydutluk faaliyetleri ile Tirit yurtdaşları başta olmak üzere, Krallık kontluklarından Yeşilpençe'deki mal varlıklarına zarar vermek.

ii) Emri altında Silantre Ailesi'ne ait bir hanın yakılması ve yangın sırasında krallık soyluların canına kast edilmesi, ve masum bir çocuğun öldürülmesi.

iii) Tirit Krallık Şövalyeleri'nden bir tanesinin onursuz, gurursuz ve ortada bir anlaşma olmadan öldürülmesi

iv) Tirit soylusuna yakışmayacak bir şekilde başka bir soyluyu cinayet ve onursuz davranış ile suçlu durumda bırakacak, entrika hareketleri.

v) Tirit Krallığı, Chados Dükalığı Yeşilpençe Vekilharç mührünün çalınması için onursuz yollar kullanmak, bu mühür ile haksız kazanç elde etmek ve haydutlarla iş birliği yapmak.

vi) Orclarla verilen amansız mücadele sırasında, Tirit halkını koruma girişimi sırasında kanusuz bir şekilde Skara Bearnoth'un kaçırılmaya çalışılması.

vii) Chados Dükü'nün çağrısına cevap vermiş ve Yeşilpençe topraklarını düşmanlardan arındırmış Kontes Elsafar Overin'in düşman tarafından öldürülmesine sebep olmak.
« Son Düzenleme: Aralık 27, 2019, 10:06:20 ÖÖ Gönderen: Ruhi »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain