Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 18 Eylül Pazar günkü oyun  (Okunma sayısı 2469 defa)

Ruhi

• E-Posta
18 Eylül Pazar günkü oyun
« : Eylül 13, 2011, 01:58:47 ÖS »
Kaç puanlık İtalyan getireceğimi bilemedim. Levent?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
Ynt: 18 Eylül Pazar günkü oyun
« Yanıtla #1 : Eylül 13, 2011, 02:25:49 ÖS »
Gençler ben size uyarım, Levent 3000 diyordu bir aralar, çocukları Guards yaparız Sibiryadan özel birlik getiririz uçak çağırırız bir şekilde oynarız. Zor olur ama olur. Hmm bir de tank company seçeneklerini gözden geçirelim...
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 13, 2011, 07:14:33 ÖS »
Batu istersen bende daha rus var :D

Üstad şimdi kitap yok bilemedim, bi bakayım, bide canın minyatürlerine çökme durumuma da bakayım :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 17, 2011, 03:09:49 ÖS »
Olacak mı oyun? Ya çoğunluğu boyalı modellerle oynayasım var, o yüzden 2000 fln oynasak daha iyi. Zaten italya 1000 puanda benim 2000 puanda olduğum kadar kalabalık olacak :D üstüne alman ne getirirse artık...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 17, 2011, 10:11:19 ÖS »
Yarın kaçta açılıyor Kule? Ben geliyorum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 18, 2011, 01:03:58 ÖÖ »
ben 1000 e inebilirim rahatça. zaten biraz azaltma yapmam şarttı :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 19, 2011, 12:23:01 ÖÖ »
Evet, bir oyunu hatırlamış olduk. Özetle ben Alman anti tanklarına ve Stuglarına hiçbirşey yapamadım. Onlar teker teker benim T-34leri ve anti tank silahlarımı yediler. Axis sol kanadında italyanlar bombardıman yapamadı, gözcüler bizi göremedi, görseler de vuramadı, cılız bir piyade hücumu geri püskürtüldü vs kısacası italya kötü şansını kıramadı ve pek bir etkisi olmadı. Ancak sağ kanatta Alman piyade hücumunu durduramadık. Artık Sovyet objective'i için dişediş bir mücadele başlamak üzereydi ki Ruhi hiçbir şey yapamamanın verdiği huysuzlukla mızmızlanmaya başladı. :D Devam etseydik ben beraberliğe oynuyordum, kazanma ihtimalim yoktu. Bıraktık, sağlık olsun.

Devamını görmek, daha çok FoW oynamak dileğiyle. Çektiğim resimleri de en kısa zamanda paylaşacağım...

Edit: Gençler ordu listelerini göndersenize, kısa bir battlereport hazırlarım birkaç güne.
« Son Düzenleme: Eylül 19, 2011, 12:26:01 ÖÖ Gönderen: Barbar139 »

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Eylül 19, 2011, 12:36:09 ÖÖ »
Yav, biz öldük Almanlar kazandı. Gerçekte de böyle olduğuna eminim. Yav, şaka bir tarafa kaç alman takımı gitti emin değilim ama 3,4 falandır max herhalde.

Özürler mızmızlıklar için. Oyunu hatırlamak hoş oldu, haftaiçlerine. Teşekkürler bir sürü.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Eylül 19, 2011, 07:17:05 ÖÖ »
Ordu listesi:

Granadier HQ + panzernacker smg

Granadier platoon 4 squad + panzernacker smg + 2 krupp kfz70 truck

Granadier platoon 3 squad + panzernacker smg

Heavy infantry gun platoon:
15cm sIgg33 Gunx2

Anti tank gun platoon
Pak40 Gunx2

Assualt Gun Platoon
Stug G x2

Yanlış hatılamıyorsam 3 takım saldıran gruptan öldü, 1 de anti tank ların command i öldü bombardımanda, okadar :D

Acemi şansının dip noktasını yakaladık heralde :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Eylül 20, 2011, 05:17:49 ÖS »
Bulur bulmaz bir kitap atacağım bende abi. Yok hani ben bulurum diyorsan:

Fucilieri HQ

2 x Fucilieri Platoon w/h MG + Light mortar teams

Fucilieri MG Platoon

Fucilieri Mortar Platoon (Mortar isimlerini anımsamıyorum ama tek seçenek var zati)

Fucilieri 60/17 Gun Platoon x 4 + Observer

Howitzer 100/17 Gun Platoon x 4 + Observer

Semovette 47/32 Self-Propelled x 4

- Mark Twain