Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Skaven Among Us  (Okunma sayısı 2650 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Skaven Among Us
« : Temmuz 19, 2011, 04:00:32 ÖS »
Baran, Batuhan top sizde. 4-5 kişi iyidir. Oyun oyuncular ölünceye kadar sürecek, yani pek uzun değil :) devamlılık önemli yani eksik oyuncuyla oynamak pek söz konusu değil. Epeyce role play isteyen bir senaryo zaten skaven oynamak pek alışıldık bir şey değil :) Ne ekersen onu biçersin tarzında bir oyun dolayısıyla railroad değil sandbox ve hatta çok keyifli olacak diye tahmin ediyorum zira çok eğlenceli şeyler var aklımda, yaşasın skaven!  8) Başlamadan önce herkese ayrıntılı bilgi vericem ve karakter seçimini beraber hallederiz. Sabahları pineklemeye ayırdığım ve öğlenler çok sıcak olduğu için akşam serinliğinde oynarız diye düşünüyorum. Haftada en az 1 oyun, olursa 2 oyun şeklinde.

Aklıma şimdilik pek başka birşey gelmedi yazacak, varsa bişiy sorun fln. Alright, go!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
Ynt: Skaven Among Us
« Yanıtla #1 : Temmuz 22, 2011, 10:18:59 ÖS »
4-5i beklersek zorlanabiliriz. bence 3 dedi mi go go go hem daha keyifli olur rp için az oyuncu... esheye ne oldu, oynuyor mu?
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 23, 2011, 12:12:21 ÖÖ »
sorun yok onda. Ama 3 kişi nasıl haytta kalırsınız onu bilemiyorum :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 25, 2011, 09:57:01 ÖS »
Ne gün atılır tercihen?

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Temmuz 25, 2011, 10:07:17 ÖS »
Ne gün atılır tercihen?

Bana hergün pazar, baran a eshe ye sormak lazım. evet konuşun!

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 02, 2011, 10:55:34 ÖÖ »
Telefon trafiğiyle yordunuz beni yahu. 3 Seneden sonra kendi campaign imi açıyorum, pekte güzel oalcak ama bi ne zamanlar uygun yazsanız çok güzel olacak. Bana her vakit uygun ama hafta içi 7 den sonra daha bi güzel olur hava durumundan dolayı, hafta sonları da bişiyler çıkabilir diyerekten. Mümkünse haftada 2 gün.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 03, 2011, 03:32:03 ÖS »
Bu akşam saat 7'de başlıyoruz karakter yaratımı, dünya tanıtımı vs.

Cuma akşam yine saat 7'de!
« Son Düzenleme: Ağustos 03, 2011, 04:05:42 ÖS Gönderen: DNA Maniac »