Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Devam Eden Campaign için 1 Kişilik Yer  (Okunma sayısı 2390 defa)

Barbar139

• E-Posta
Devam Eden Campaign için 1 Kişilik Yer
« : Mayıs 23, 2019, 01:40:05 ÖS »
Selamlar, devam eden DnD 5e kurallı Köz evreninde geçen bir oyunumuz var. (Kuzeyin Ölüleri, game of thrones'daki, en azından dizideki kuzeyin ölüleri hikayesinden daha güzel bir oyun, oyunculara sorabilirsiniz  8) :) ) Bir oyuncu askere gideceği için ayrılmak durumunda, zaten karakteri de öldü son oyunda, 3-4 oyun sonra da hikaye bitiyor. 1 kişilik yerimiz var istekliler olursa...

Hikaye özetini aşağıdan okuyabilirsiniz;

Oyunun Köz Wiki Sayfası:
https://koz.fandom.com/tr/wiki/Kuzeyin_%C3%96l%C3%BCleri

Yeni katılacak oyuncu 5 lvl bir karakter ile başlayacak. Hikayeyi bozmayacak şekilde istenilen karakter yapılabilir, konuşuruz o kısımları. Genel olarak human veya elf karakterler bozmaz hikayeyi, diğer ırklar için konuşalım. Hikayede bir tane de half-elf female sorcerer npc var, ilgilenen olursa onu da alabilir.

Genelde hafta içi akşamları oynuyoruz ve her hafta oynamaya çalışıyoruz. Standart gün çarşamba ama her hafta konuşuyoruz bazen oyun iptal oluyor bazen günü değişiyor. Böyle... Görüşmek üzere!
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Devam Eden Campaign için 1 Kişilik Yer
« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2019, 01:49:40 ÖS »
Ben 5th merak ediyorum abi, isterük.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
Ynt: Devam Eden Campaign için 1 Kişilik Yer
« Yanıtla #2 : Mayıs 23, 2019, 06:08:51 ÖS »
Bir an karakter askere gidiyor diye okudum   :D
Ben oynamak isterim.