Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flames of War Campaign  (Okunma sayısı 2820 defa)

Ruhi

• E-Posta
Flames of War Campaign
« : Mayıs 02, 2011, 01:10:17 ÖS »
Selamlar,

Zamanı geldi sanırım. Ufacık bir şey için hazırlık yapmaya başladım ben. Hani mümkünse, hızlı sonuçlanacak derinliği olmayan bir cephe seçip 2-3 oyuncu toplam 4-5 oyunluk bir şey yapalım diyorum. Hafta için cephe ve düşündüğüm campaign atışlarını buraya atarım. Aklınızda bir şey var ise siz de atın. Atışalım! Hurray!
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

tiwaly

• Misafir
  • Waiting for a 3,5e game...
    • E-Posta
Ynt: Flames of War Campaign
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2011, 02:26:03 ÖS »
Süperr... Ama hafta içi olsun. Bide benim çocuklar daha beyazlar... Boyalarım gelmedi boyayamadım..

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 02, 2011, 10:10:27 ÖS »
wikipediada italyanların doğu cephesindeki savaşlarına bakıyordum da, şöyle bir not gördüm;

"Italian General Italo Gariboldi took command of the newly formed ARMIR from General Messe. As commander of the CSIR, Messe had opposed an enlargement of the Italian contingent in Russia until it could be properly equipped. As a result, he was dismissed."

=)
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 02, 2011, 11:42:01 ÖS »
Hahaha... Tam kara mizah.. Italian Power!
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 10, 2011, 06:48:31 ÖS »
Boş durmuyorum bu arada. Bugün, yarın bir şeyler atmış olurum diye tahmin ediyorum.

- Mark Twain