Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Satılık Eldar  (Okunma sayısı 4644 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Satılık Eldar
« : Ağustos 22, 2011, 03:57:06 ÖS »
Kafamda Black Templars Space Marine Ordusuna başlamak düşüncesi var ancak malum elimdeki modelleri satmadan yeni model almam pek mümkün değil :), Eldar modellerimi elimden çıkarmayı düşünüyorum... Tercihim toplu elden çıkarmak, ilgilenen olursa liste aşağıda;

5x Dire Avanger (ünite siyah astar (exarch iyi boyalı))
3x Jet bike (bir tanesinde shuriken cannon var)
1x Farseer ve warlock retunie(farseer iyi boyalı, retunie siyah astarlı)
1x Wave Serpent
1x War walker
1x Wraith Lord (siyah astarlı)
1x Avatar of Khaine (siyah astarlı)
6x Eldar guardian (sprue)
1x Guardian heavy weapon platform (siyah astarlı)

Tümünün Oversouldaki fiyatı 427,36TL
Toplu alımda %15 indirimle; 360TL ye bırakmayı düşünüyorum... İlgilenen olursa konuşalım...

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Ynt: Satılık Eldar
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2011, 08:02:42 ÖÖ »
abi bu yeni ordu başlama hevesine enerjine gerçekten hayranım, kendi başına 40k evreni gibi adamsın valla  :D

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2011, 08:50:46 ÖÖ »
Ya ben hayal edemiyorum "dark elf ordusuna başlıcam skavenlarımı satıyorum" filan diyebileceğimi :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 24, 2011, 08:53:06 ÖÖ »
Bunun için yeterince maymun iştahlı olmak lazım... Birde genel de hayatımda her şey stabil ve kurallara bağlı (Sanırım Aligment olarak Lawful'um :D) O sebeple hobimde bir şeyleri değiştirmek keyifli geliyor... Hani ciddi canım Black templar oynamaktan çok Black templar boyamak istiyor... Tabiki geçici bir heves ama olsun beni mutlu ediyor ;)

baran

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 24, 2011, 09:12:28 ÖÖ »
Daha çok chaotic natural hareketler bunlar  :D

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 24, 2011, 09:12:50 ÖÖ »
üstat böyle bir hevesin varsa, arada boyayıp satmayı düşündün mü keyif için boyayıp bir modeli hatıra olarak saklayıp canın sıkılınca yeni orduya geçince hepsini kâr ile satabilirsin yetenekli biri olarak.
dey layt com and me wan go hom...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 24, 2011, 10:02:47 ÖÖ »
Daha çok chaotic natural hareketler bunlar  :D
Yok daha delilik evresine ulaşmadım... Hoş bu iş temposunda çalışmaya devam edersem, oda çok uzak değil...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 24, 2011, 10:11:56 ÖÖ »
üstat böyle bir hevesin varsa, arada boyayıp satmayı düşündün mü keyif için boyayıp bir modeli hatıra olarak saklayıp canın sıkılınca yeni orduya geçince hepsini kâr ile satabilirsin yetenekli biri olarak.
Aslında buraya yazmamın sebebi,modeller kalırsa kule sakinleri içinde kalsın... yoksa ver elini e-bay, kaldıki özellikle boyalı modelleri e-bay'de burada istediğim fiyatların çok üstünde fiyatlarla satabileceğime eminim ;)
hani:

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ağustos 24, 2011, 10:20:31 ÖÖ »
Konuşalım Semih Abi.

baran

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ağustos 24, 2011, 10:48:33 ÖÖ »
Warlockmu o gayet güzel olmuş boyası. harbi boya sat ve hatta spariş üstüne boya oversoula boyama için uğrayan birkaç kişi var birisi alıyor modeli benim vaktim yok boyamayıda sevmiyom sen boyarmın diyor. bide para vercekler işte ne güzel win win :)

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Ağustos 24, 2011, 12:23:24 ÖS »
E bu ne Semih abi, bunlar karanlık tarafa geçmiş senin haberin yok ;D Ben Eldar modellerini iyi bilmiyorum şöyle bir bakınayım işime yarayacaklar varsa haber ederim. Tabi Yakup toplu alım fln yapacaksa ona karışmam...
"If you're going through hell, keep going."

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ağustos 24, 2011, 12:32:42 ÖS »
Bunlar Craftworld Uthwe'nin boyama renkleri... Eye of the terror oluşup, kara kuzenleri ayrıldıktan ve Slaneesh doğduktan sonra bunlar kalıp kendilerini oluşan warp rift'i korumaya adayan Eldar ırkının en psişik grubu... Adamların renkleri siyah ve beyaz ben beyaz yerine kemik rengini kullandım sadece ;) Tercihim tek kalemde satmak...

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ağustos 24, 2011, 12:38:59 ÖS »
kolaya kaçıp hazır 40 k ordusumu alsam off semih abi hep kritik kararlar eşiğinde böyle yeni ordu fikirleri ile çıkıyon :)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ağustos 24, 2011, 01:43:22 ÖS »
valla özgüncüm şöyle bir baktım listeye semih orduya gerekecek ne kadar elite force varsa toplamış bunun üstüne bi tane de battleforce alınırsa eksik gedik bişey kalmaz.bir eldar filosu kurasım var benimde ama oturup önümden yesem fena olmaz daha uğraşılacak kutularca marine var  :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Ağustos 24, 2011, 01:55:04 ÖS »
Hani ak köpeğin koyun pazarına ziyanı olur tabi de..

Chaos Space Marines, Orcs ve tekrar Chaos Space Marines belki demons diyorum Özgün'e!
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain