Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: [Satılık] High Elves  (Okunma sayısı 1758 defa)

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
[Satılık] High Elves
« : Ağustos 16, 2011, 02:12:33 ÖÖ »
Merhabalar. Malumunuz bu aralar 40k ile uğraşıyorum, bu yüzden elf'ler gereken sevgiyi göremiyorlar. İki orduyu birlikte geliştirecek parasal/zamansal kaynağa sahip olmadığımdan, High Elf modellerimi satmaya karar verdim.

Fiyat olarak Maelstrom fiyatlarının %10 aşağısını talep ediyorum.

Yarın Kule'ye uğrayıp tam listeyi çıkaracağım, fotoğrafları koyacağım vs. Buradan takip edebilirsiniz.

Bir de; alakasız bir yerden elime geçmiş, sadece siyah astarlı, 10 tane Chaos Warhound'um var. Meraklısına.

Teşekkürler, iyi günler.

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
Ynt: [Satılık] High Elves
« Yanıtla #1 : Ağustos 18, 2011, 09:55:38 ÖÖ »
Buyrunuz, eleman listesi:

16 spearelves: 6 tanesi boyalı, diğerleri beyaz undercoat'lu (yapıştırılmamış halde): 50 tl

1 wizard: makul kalitede boyalı, IOB modeli: 25 tl

5 sword masters: makul kalitede boyalı, IOB modeli: 30 tl

10 archers: makul kalitede boyalı: 26 tl

1 tiranoc chariot: makul kalitede boyalı: 35 tl

9 shadow warriors: 2'si boyalı, kalanları düz: 60 tl

1 dragon: en yeni dragon modeli (sanırım), siyah undercoat'lu: 65 tl

1 BSB: kendi mamulüm, makul kalitede boyalı: 5 tl

5 reavers: 1'i makul kalitede boyalı, diğerleri beyaz undercoat'lu, IOB modelleri: 55 tl

Citadel carry case: tamamen temiz, aquilla desenli: 90 tl (space marine'lerin içinde çok şık durduklarını farkettiğim anda satıştan çıkaracağım)

7 chaos warhound: bilindik köpek sürüsü, iki tanesinde minik boyama çalışmaları: 15 tl

Hızlı hesap yapanlarınız fiyatların maelstrom'dan yaklaşık %12 daha düşük olduğunu, BSB fiyatını kafadan attığımı hemen farkedeceklerdir. Ebay'de çok meşhur birinin dediği gibi: grab yourself a bargain!

« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2011, 10:10:01 ÖÖ Gönderen: mereghost »

Dwolvin

• Ziyaretçi
Ynt: [Satılık] High Elves
« Yanıtla #2 : Ekim 29, 2011, 04:09:24 ÖS »
aktif midir?