Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Infinity İstatistikleri  (Okunma sayısı 13234 defa)

sargon

• E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #30 : Ekim 05, 2013, 01:15:58 ÖS »
3 Ekim Perşembe Infinity (All day&) Night

Burock(Ariadna) vs Deniz(PanO)
3.3 vs 3.3 puan, averajla PanO Wins!

Ariadna'nın alıştığımız bildiğimiz hard hitter abilerin yanında 3 sniper ile gelmesi beklediğimiz ariadna'nın dışında geldi. Bunun yanı sıra her zamanki gibi paraşütten taraya taraya inen HMG tabi beklediğimiz bir şeydi.

PanO tarafı ise yine töton ve jetpack'li HMG ve infinity oyunlarında sevgi ve sempati toplamama sebep olan TO:Camo sniper'ın yanında Magister Knight ve 4'lü Order Sergeant link ekiple karşılık çıktık. Ariadna'nın görevi triangulate ve assesment, bizim ise advance ve assesment idi.

İlk iki tur karşılıklı sniper atışmalarıyla (genelde başarısız) geçti, TO:Camo'lu abi yine bir iki sniper avladı, ancak avlanmadı. Bunun yanı sıra 1.1 turda Burock(Sevgilerimi iletiyorum) spitfire'lı link ekibi bozunca canımız sıkılmadı değil. Böyle olunca veteran kazak'a yapacak bişey yok diyip magister knight'ı sokağa saldık.

Magister Knight saolsun maçta sinematik efekt hiç eksik olmadı. 2.2'sinde Veteran Kazak karşısında cover almadan panzerfaust'u vuran Magister, 3.2'sinde ilk dodge'la mayından kurtuldu. Ardından, camodan çıkan flamethrower atışına dodge atıp, aynı dodge hareketi ile combat'a girdi. Combattan da alnının akıyla çıkan Knight, Jean d'Arc'tan bi nişan bi kurdele bi madalya aldı bence.(Tişikkirlir sipirmin)

Maçın döndüğü kısım Burak'ın HMG'li abiyi indirmesiyle başladı. 2, 3 adam taradıktan sonra vericileri dikmeye başlayan arkadaşı durduramadık. Bizim HMG'li jetpack'li abi ise oyunun sonunda Burak'ın gaza gelmesiyle missile launcher sahibini camo'dan çıkartıp bize puan aldırmayı başardı.

Kaçıncı turda oldu hatırlayamadım ama Teutonic Şovalyeyi sisler içinde çok acı bir kombatta kaybettik. Ayrıntısından tabii ki de bahsetmeyeceğim. Highlander adam çıktı.

MoM(PanO): Magister Knight. İstediğimden fazlasını bile yapmış olabilir bu adam.
MoM(Ariadna): Bence Highlander. Combatta Teutonic Knight almak nedir abi.
MaloM: Teutonic Knightlar. Hiç bir şey yapmadılar atış çekmek dışında. Bi de spitfire link leader. Bildiğin direkt öldü.

Ayrıca:

IŞIKLI TERRAIN VAR! Merdivenden çıkmadık maç boyunca yalnız. Kilt'lerin bi etkisi olabilir.

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : Ekim 05, 2013, 02:03:27 ÖS »
süper rapor!
dey layt com and me wan go hom...

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #32 : Ekim 06, 2013, 07:10:36 ÖS »
Vay Deniz dayak atmalara doyamamış. Gelirken müminleri de getirelim o zaman.
"If you're going through hell, keep going."

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : Ekim 14, 2013, 12:28:29 ÖÖ »
13. Ekim 2013 Pazar
Burakla kapışrık 250 puan
Ariadna vs Nomad (bakunin)
Nomads win
biri hmgli iki moira sol ve ortadaydı en sağda yeni binanın içinde spitfire lı 5 li moderatör link grubu bulunuyordu. Spitfirelı Sin eaterda walkwayin üstündeydi ortamdaydı. iki morlock sağ ve soldan ilerlerken zero ve Bran ileriyi kontrol ediyordu.
Burak ise en sağa ap riflelı abiyi koymuştu. ortada binanın içinde biri MSV lvl 1'li 3 sniper vardı. ortada iki kamo bunlunuyordu. en soldaysa dozer diye akrylat kanonlu (yapışkan) bir abi bulunuyordu.

Maça ben başladım. Walkwayin üstünde 5 link gruba bomba atacağını tahmin ettiğim abiyi indirmek için Morlockla 4 sniper atışında kurtulup, intuitive chain rifle'ı koydum aldım. Sonra gerisi geldi, hmgli abla dozeri ve bir sniper riflı aldı. Zero sol kanattan çıkıp MSVli Sniper rifle'ı aldı. Moderator Spitfire kapıyı açıp Ap riflelı veteranı taradı. Sonra turu Burak'a verdim. Tahmin ettiğim gibi Ap riflelı abi lieutenantmış. Burak Hmg'li paraşütçüyü indirip biraz adam almak istedi ama sin eaterı indirdikten sonra Hmg'li moira dodge etmeyi başarınca Oyunu bıraktı.

Eyvallah burak

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Ekim 14, 2013, 12:39:47 ÖÖ »
Daha ilk turda oyun birakmak zorunda kaldim, rencide oldum. Yaklasan turnuvaya mukemmel bir hazirlik maci oldu... :)
War, war never changes...

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : Ekim 20, 2013, 01:40:24 ÖÖ »
18 Ekim Cuma
3 Maç Yaptım.

Haqislam (Ali Nazım) vs Nomad- Bakunin (Alkım)
150 pts.
Ali Nazıma talim yaptırdık.

Töton (Deniz) vs Nomad- Bakunin (Alkım)
200 pts.
Maç Deniz açısından acayip bahtsız başladı tam aksine de benim için şanslıydı. iki Knightın panzer faust atışını, Akrylat canonlu Lunokhoodla karşılayıp ikisini de yapışkan ile mıhladım. TO camuflajlı abi çıkıp Custodier ablayı 10 atışta felan mıhlayamadı. Bu abi de gitti Zeronun boarding shotgunıyla mıhlandı. Hmg'li çavuşu da bir şekilde alınca Deniz erkenden oyunu bıraktı.

Haqislam (Batuhan) vs Nomad- Bakunin (Alkım)
Maç benim için kötü başladı. primary görev triangulate idi iki köşeyi lunokhood ve bran ile ilerleyerek alırım diyordum. Bran ilk tur bir atışla mama oldu. Paraşütle arkama inmeye çalışan hmgli abi dışarı taşınca fazladan bir order harcadı. Flash pulse şansı tutunca kör ettik bir sonraki tur aldık. Batuhan bana göre sağ kanatta virütik riflelı abiyi ilerleterek baskı kurdu. Arka tarafta da MSV2'li bir abi Reverendleri geride tutuyordu. Batuhan'ın şansızlığı kattan aşağı atlamaya çalışan HMGli regenli abinin düşerek ölmesi oldu. o kanattaki diğer baskıyı da lunokhoodun Batuhanın prone'a yatmış adamlarından koruyarak arka tarafa sarkıtarak eksilttim. Gerçi adam almaya çalışmak yerine triangulate yapsaydık puan alacaktık hani. Tur ilerlediğinde regen almış morlock, to kamuflajlı bir abiyle kapıştı kendi de yattı ama karşı tarafı da aldı. Virütik tüfekli abiyi de custodier alınca Batuhan'ın pek yapacak şeyi kalmamıştı. 1.1'e (1 traingulate 1 cube toplama) 0.1 (advance ve Triangulate), oyunu almış olduk

herkese teşekkürler.

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : Kasım 04, 2013, 09:49:03 ÖÖ »
2 KAsım 2013
Infinity Tournament
3 Maç yaptım Aşağıda istatistikleri var MAçlar görevli ve 200 puan üzerinden oynandı.

Maç 1:
Haqislam (Batuhan) vs Nomad Bakunin Sektörel (Alkım)
Primary görev Traingulate, Secondary Cube Toplama idi. Maçı Kalabalık Terrainli masada oynadık. Yerleşmeyi seçtim.
1.1'inde Sin Eater, Sniper rifle'lı abiyi çat diye ARO'da aldı. Batuhan ise intikamını Bran'ı discover edip, virütik rifle ile mıhlayarak aldı. Bunun üzerine benim turumda HMG'li Moira o abiyi aldı. Morlocklardan biri sol kanadımdan ilerleyip ortalığı baya bir karıştırdı, bir küp toplayıp CC'de bir adam aldı. Ancak iki morlocku da bir şekilde kaybettik. Primary Triangulate olunca da HMG'li moira işi üstüne alıp yoluna çıkan ne varsa tarayıp. KArşı tarafa bir Traingulate daha koydu, 2 küp daha topladı. oyunu da 2 primary 3 secondary ile aldık.

Maç 2:
Ariadna (Burak) vs Nomad Bakunin Sektörel (Alkım)
Primary Küp toplama secondary - assesment idi. Görece açık masada oynadık. Branı daha kapalı bir noktada dursun diye biraz ilerde yerleştirmeye çalıştım, ancak açığa yerleşti. Burak'da bunun üzerine SAS'ı arkasına yerleştirip 3 orderda indirdi. Sağ kanattan da kendi impetious adamıyla yaklaştı. Tur bana geçince, Link moderatörlerden biriyle discover edip, Morlockla SAS'ı indirdim bu arada regenli morlock öldü. Diğer no wound incapacitationlı morlock da Burak'ın impetious adamı vb ile kapışarak öldü. Daha sonra Sağ kanattaki kayalardan inen HMG'li moira, Walkwayin üzerindeki iki Sniper rifle'li abiyi indirdi. Yürüdü Doktoru taradı. Sonra Burak'ın Lieutenantı olan abiyi taradı. 4 Atış 4 hit biri 12'ye kritik, Burak dodge zarında 13'e kritik atarak bundan kurtuldu, tam matrix. Tur Burak'a geçtiğinde Sağ taraftan HMG'li paraşütçü geldi. Önce arkadan HMG'li Reverend moirayı taradı, ardından kayaların arasına ilerleyip diğer moirayı indirdi ve yere yattı, Order sayısını azalttığımdan turu burada bitti. Bir iki tane orderı da arkadaki modelleri ilerletmek için kullanınca görevinin advance olduğunu farkettim. Elim de sadece Link grup ve Sin Eater kalmıştı (Bunların toplamı 81 puan, retreat sınırı.) Moderatörerin Soldan sağa göçü başladı. Spitfire'lı abi ilerleyip PAraşütçü abiyi indirdi. Sonra turu burak'a verdik. Burak son kalan modelleriyle Granade launcherla bir şeyler yapmaya çalıştı ama olmadı. Tur bana geçince Spitfire'lı abiyle ilerleyip ortayı geçmiş bir modeli de indirdim. Bir Moderatör ile de bir modelin daha kübünü toplayıp. 3primary 1 secondary ile maçı aldım.

Maç 3:
Combined Army (Baran) vs Nomad Bakunin Sektörel (Alkım)
Primary Advance, Secondary Degrade idi.  Combined Army'nin özelliklerinden doalyı Degrade çok zordu (bir modele 3 wound vereceksin ki ölecek)
Maça bu sefer ben başladım, Bran'ı bu sefer hiç görülmeyen bir yere koydum, infiltrate zarını başardım. Soldan yine yine bir moderatör ile ilerledim. Camolu modelin altına konuşlanmış Morata chain rifle'lı sıktım, camo'Lu model yattı (Puan vermedi henüz) morat yaşadı. Meğersem lieautenantmış. Sonra Diğer kanatta spitfire başını çıkardı bir moratı taradı. Baran'ın impetious modellerinin geçiş yoluna suprressing fire koydu. Diğer tur bunların hareketiyle onları da tarayarak öldürdük. Soldaki Morlock'da bu arada hayatta kalmış Moratı aldı ve yattı. Baranın turunda Lieutenant öldüğü için pek bir şey olmadı. SOnraki tur Ortadaki morlock sis bombasıyla Branın yolunu açtı. Bran'da sislerin içinden MSV2'li hmg'yi kesti. Sonraki tur bir seed soldierı taradı. Karşı tarafın deployment zonunda takıldı. Baran'ın pek modeli kalmamıştı, . Tur bana geçince Advance'in geri kalan görevlerini de yapmaya çalıştım ama TO'lu bir abi kalkıp moderatörlerin ilerleyişinde Spitfire'lı abiyi aldı bunu ancak Baran'ın turunda ARO ile indirebilidik. İlerleyişte Physical zarlarını geçemeyince çitlerde atlayamadım, advance görevlerinin bir tanesini yapamadık. Degrade'den de puan alamadık modelleri tam anlamıyla öldüremediğimiz için, ama 2 advance primary'si ile maçı aldık.

Turnuva'dan notlar:
Morlocklar paso regeneration, No wound incapacitation kazandı.
Burak'ın lieautenantı Matrix yaptı.
Yine CC yine morlocklar!
Bran ilk iki maç 1.1'inde yattı son maç Morlock desteğiyle yıldızlaştı.
Sin-Eater elindeki silah cacık olsa da kritik adamları ilk tur indirdi.
HMG'li Moira büyük adamsın!

« Son Düzenleme: Kasım 04, 2013, 10:04:24 ÖÖ Gönderen: Deeyo »

blackwinter

« Yanıtla #37 : Kasım 04, 2013, 10:00:00 ÖÖ »
turnuva için tebrikler Alkım.
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2013, 10:06:23 ÖÖ Gönderen: blackwinter »
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

burock

• E-Posta
« Yanıtla #38 : Şubat 20, 2014, 10:44:08 ÖÖ »
16 Şubat Pazar
Ariadna (Burak) - PanO Military Orders (Deniz)
250pts
Ariadna Victory

Rapor: http://goo.gl/LDcosb

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : Mart 15, 2014, 10:36:31 ÖÖ »
14 Mart Cuma
Nomad Bakunin Sektörel (Alkım) - Haq-islam (Batuhan)
250pts
Bakunin victory

Bakunin, Primary: Küp toplama secondary Triangulate
Haq-islam Primary: Triangulate secondary Küp toplama
2.2 vs 2.0 (aslında 3.3 yapardık ya son turu oynamadık)
Oyuna Haq-islam başlayacaktı o yüzden başta iyice saklandık.
Triangulate'i yapabilmek için iki morlocku kanatlara koydum, bacaklarında biri hız kazanmış morlock, smoke bomb vb ile karşı kanada ulaştı aleti koydu, msv2 ve regen sahipi hmgli abiye iki kez chain rifleı koydu, öldüremeden yattı.
Batuhanın xvisörlü virütik sniperı ve msv2li regenli hmg'si bir koridoru ve birbirlerini olduğu gibi korumaktaydı, Msv2'li abi ilerlemeye karar verince lunokhood'un flame throwerında yanarak can verdi bu arada robotu bozdu (para lan o!) msv koridordan gidince spitfire'ı çıkarttım ama virütik abi rahatça avladı bizim moderatörü.

Sağ tarafta Bran yıldızlaştı,  Odalık bunu discover etti 2 kez sıktı ama maymun adam bu sefer kurşunlardan kaçmayı başardı ve Cc'ye girdik. ikhol lvl3 (çok güzel feremonlarım var benim) nedeniyle -9 aldık 8'e kritledik. Odalık'ın no wound incapacitationı varmış Bran  ise DA ccw ile kritleyip iki wound verince ikhol'un insanlar için olduğunu maymunlar için olmadığını anladı hani. yine sağda paraşütle holo projectörlü bi abi çıktı ne kadar sıksak da holo projectör bile öldüremedik ve triangulatei koydu. Sonra inidirip kübünü aldık (ayağımıza kadar gelmiş)
Bran daha sonra ilerleyip iki modeli daha combi rifle ile aldı, küp toplama ve son triangulate için yaklaşıyordu ki Haq-islamın order sayısı son turda 3. triangulate'i koymaya yetmeyeceği için bıraktık.
MoM: Bran

Eyvallah Batuhan.

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : Nisan 22, 2014, 05:22:47 ÖS »
19 Nisan Cumartesi
Metucon ınfinity Masası!
250 Pts
Haqislam (Batuhan) vs Bakunin (Alkım)
Bakunin Wins.
Assesment ve Degrade Primary ve Secondary Senaryolardı. Batuhan da, ben de optimum listeler değilde en son ne boyadıysak onu koymayı seçmiştik listelere. Bunun yüzünden Salaadin, Custodier ve Prowler sahadayerlerini almıştı.
MAça başlayan Batuhan Sin Eater ve Prowlerı indirdi. Devamında REgenli MSv2'li Hmg taşıyan abiyi ilerletti. Bu modeli ilerletince combi rifle'lı bir moderatöre Link 5'in bonusuyla abiyi indirdi. Morlocklarda biri de sonraki turlarda 5 order harcatıp, Tuaregi ve impersonatörü görüp ölücem ben deyince O tarafı zayıflattık. 
Sağ tarafta da Bran yıldızlaştı, Önce kontainer üstüne çıkıp Sin Eaterı indiren Sniperı taradı. Sonra indi, bir flame throwerlı abiyi taradı. Sonra görünmez oldu Odalık ve Saladinin Discover zarlarından yırttı. Arka tarafa ulaşıp kalan modelleri görüp bir de bayrak dikti. MAşallah!
MoM: Bran!
MaloM: Salaadin WIP 16 arkadaş! göreceksen gör!

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #41 : Mayıs 15, 2014, 10:25:58 ÖÖ »
Len bir sürü maç yaptınız burak yazsana!
15 Mayıs 2014 ÇArşamba
150 puanda Burç'u ısındırma maçlarından birini oynadık. Ben Burak'ın Ariadnasını aldım, Burç'a da Bakunin sektörelinden bir ordu yaptık. 
Sonuçta Link grupların avantajlarını ve dezavantajlarını gördü.
(link grupsan bile arkadaş dip dibe durup flame throwerı yemeyecen!)
Fantastik şeylerden biri Religious modeller olan bir ordunun Lieutenant ölünce daha fazla ordera sahip olması imiş...

burock

• E-Posta
« Yanıtla #42 : Mayıs 19, 2014, 11:55:13 ÖÖ »
Ilker utku yener ve burcla bir suru mac yaptik aslinda da tabi yazmamisim.

Yener levent ve salihin alephlerine goz dikti. Burcun gozu nomadlarda. Ilker ise yujing ve pano sektoreli ile double penetration geliyor.a

iyt

• E-Posta
« Yanıtla #43 : Mayıs 22, 2014, 05:04:25 ÖS »
18 Mayıs Pazar

Müdür İlker - Yu Jing (Victor) 
Öğrenci Deniz - Pano-Military Orders

205 pts

Benim tam oyuna hakim olmamam, Deniz'in de uzun zamandır oynamaması nedeniyle genel olarak wikiyi karıştırarak  geçen bir oyun olmasına rağmen bayağı eğlendik.

Ordu kurulumlarını yeni öğrendiğim zamanlarda, elimde ki minyatürlere göre yaptığım listeyi  kullandığım için gene cheerleadersız ve bol ch:tocamolu,yüksek puanlı, oneshot- one kill adamlardan oluşan bir takım ile oynadım

1xCelestial guard Lt.
combi rifle
3xZhanshi line inf.
combi rifle
1x Shan ji Hvy.inf.
spitfire (BS 13 w2 arm 4)

1x ninja
ch:tocamo mar.art lvl3
expccw ( CC:17)

1x Hactao Hvy.inf
ch:tocamo
missile launcher (bs:14)

denizin ordusuda yaklaşık hatırladığım kadarıyla şöyleydi;

1x teutonic Knight Lt.
2X magister knight (başımın belası olmak üzereydiler +3 dodge ne demek abi ph 14 bir de utanmadan )

1x Crusader Brethren
ad:combat jump
combi rifle

5x Order Seargent (link team)
4x combirifle
1x Spitfire

İnitiative rollu sonucu deniz başlamayı seçti ki eğer ben kazanmış olsaydım bende tocamolu adamlarım yüzünden, ilk tur az orderım olacağından  pusuya yatmak için deployementı seçecektim . Yarı saha çizgisi etrafında bolcana yüksek katlı binaların olduğu ve neredeyse hiç atış koridoru bulunmayan bir masa yaptığımızdan dolayı kendi deployment alanımı to:camolu adamlarıma göre seçtim.
Deniz  bana göre masanın sağ üst köşesinde konteynırlardan oluşan terrain grubuna  5 order sergt lı link takımını ve 2 adet magister knightını , DZ merkezinde bulunan tek katlı binanında çatısına teutonu yerleştirdi. Bu dizilimden ve terrrainin yapısından benim sağ kanadımdan ve orta alandan gelmeyi planladığı anlaşılıyordu, bende bu planı daha da caziplaştiremek için kendi sahamda savunma yapamayı  kabul eder şekilde deploymentımı yaptım,  3 kişilik line inf. grubumu sağ kanatta bulunan açıklığı koruyacak şekilde ama atış yememek için    cover sağlayan binaların arkasına yerleştirdim, amacım sağ kanadın zayıf korunduğu hissini yaratıp ,bu bölgeyi saldırıya cazip hale getirmeye çalışmaktı , hvy inf shan ji de , hem masanın ortasından  benim alanıma dalan koridoru hem de 3 kişilik zhanshi grubumun koruduğu boşluğu görebilecek şekilde sol kanadımda bulunan 3 katlı binanın köşesine covera yattı. Celestial guardımı da shan ji nin tam arkasına  nerdeyse masanın en soluna ters tarafa bakar şekilde yerleştirdim sanki sol koridordan AD veya Tocamo ile sonradan ortaya çıkabilecek tehlikeye cevap verebilmek amacyla duruyordu ama aslen Lt. yi korumak amacıyla sıcak bölgeden olabildiğince uzak dursun diye oraya koymuştum. Daha oyuna başlamadan Denizin ordusunun doctrini gereği yüksek puanlı çılgın adamlar ile üstüme yürüyeceğini düşünüyordum ve deployment tarafımı en kısa sürede hac taoya ateş imkanı verecek şekilde seçmiştim, 1. turdan itibaren atış yapmaya başlamalıydı. Böylece gizli olarak en büyük kozlarımı yerleştirdim.  kendi alanımın merkezinde bulunan binanın  3. katına yerleştirilmiş missile launcherlı Hactao hem boş bıraktığım en sağ koridoru komple görüyor,hem de orta koridora ufak bir adım ile LOF kazanıyordu ayrıca teutonic knight ile de birbirlerine el sallıyorlardı ama tetonun bundan henüz haberi yoktu. En son olarakta  masa orta çizgisine yakın en sağ binanın köşesinde pusuya yatan ninja konserve kutusu açma işlemi için sessiz sakin beklemeye geçmişti.

1.tur;Tahmin edildiği gibi teuton kardeş yerinde duramadı ve masa ortasına doğru bina çatısında ilerlerken kendisine aro veren hactao ile karşılaştı ve MOD sonucu BS 17 olan hactao 18 atarak bir mallığa imza attı. Teutonda birşey yapamadı ve hareket sağ tarafa kaydı, aynı suprizi sağ kanattan yürüyen magister knightta da deneyen hactao +3 dodge modifierlı elemanı birtürlü mıhlayamadı. 2. magister knight orta koridora doğru yöneldi ve tur bana geçti. 1. turu genel olarak olduğu yerden ateş eden hactao ile geçirdim, muhteşem zarlar ve magister knightların dodge bonusları ile toplamda bir teuton indirip,  magister knighta 1w verebildik. 2 tur başında teutonun aslında  lt olduğu ortaya çıktı.   Deniz hareketine ortadan magister knightı hactaonun üstünde bulunduğu binaya yaklaştırarakarak başladı. Açıklığa çıkan knight çekik gözlü roketlerimizi yiyerek insan olduğunu hatırladı ama sonrasında LoF dan çıktı.Aynı şekilde sağ koridordan ilerleyen diğer magister knight bütün roketlerimizin altından üstünden zıplayarak takımımızı hayretler içinde bıraktı. Deniz turunu sağ kanattan ilerleyen magistere spitfire ile support fire vererek bitirdi. Durum bizim açımızdan pek hoş durmuyordu; sağdan yaklaşan magister ile ona to:camo altından bakan ninjanın arasında spitfire support fire  vardı ve 5 burst çok can yakacaktı. Sonunu düşünen kahraman olamaz nidasıyla mermilere atlayan ninjamız 4 burst zarını ezen dodge u ve armour save'i tutturarak öyle dodge yapılmaz böyle yapılır edasıyla  magister knightı tek hamlede söğüş moduna soktu ve sağ kanadı rahatlattı. Hac taonun göremediği, orta kulvardan dalan,  magister'da shan jinin spitfire ı ile tanışınca ortalık rahatadı ve görevlere koşmaya başladık. 3. turn combat jumplı knight geldi sağ kanattan, lakin hac taonun roketini yiyince pek fazla iş yapamadı. Geri kalan orderlarda ninjaya ateş etmeye çalışan link team spitfirecısı 4-5 ortalaması ile  muhteşem şekilde zar atınca ninja abi efsaneleşerek 1 srgnt daha indirdi. aynı anda sol kanatta mappinge yürüyen shan ji görevini tamamlayıp link teame döndü ve oyun tamamlandığında sadece 1 sergntı ayakta kaldı.
oyun sonunda  3-1 primary-secondry VP si ile oyunu aldım

link team +3BS bonusunu oyunun ortasında hatırladık ama özellikle denizin 5 i geçmeyen zarları yüzünden pek işe yaramayacaklardı diye düşünüyorum

Man of the match: tabi ki ninja
mal of te match: hactao 14+3 17 balistik ile 3-4 atış, 14 BS ilede 5-6 atış  yapıp sadece  3 hit yapabildi.

yanlış hatırladığım ya da unuttuğum şeyleri Deniz eklersin artık. Eğlenceli oyundu acaip keyif aldım thnx.

burock

• E-Posta
« Yanıtla #44 : Mayıs 22, 2014, 05:15:31 ÖS »
tam batreplik oyunmus he.