Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Infinity İstatistikleri  (Okunma sayısı 13233 defa)

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
Infinity İstatistikleri
« : Ağustos 12, 2011, 05:15:14 ÖS »
11 Ağustos 2011 Perşembe
Japanese Sectoral Army (Erdinç) - Bakunin Jurisdictional Command (Alkım)

150 pts iki maç
all our bases belong to Japans

Erdinç ile iki maç yaptık ikisini de kaybettik ama eğlendim ve oyunu anımsadım teşekkürler erdinç

ManoM: Ninja! discover etmek zor sensör vb bir şey olmayınca thermooptikli amcayı, o da girdimi çıkıyor...
dey layt com and me wan go hom...

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #1 : Ekim 09, 2011, 07:31:33 ÖS »
maksat infinity oynandığı belli olsun...

7 Ekim Cuma
300 pts
Ariadna (Burak) vs Yu Jing (Erdinç)
Ariadna Victory

MoM: Antipodeler sahayı çaprazlamasına geçerek template weaponları olmayan tıfıllara ulaştı ve orda terör yarattı. Öldüler felan ama olsun.
MaloM: Yu Jing'in Combat Jump'lu bebeleri, hedeflerine başarıyla inmelerine rağmen AROlarla can verdiler. peh!
ZaroM: İlk antipodeyi kaybettikten sonra attığım WIP testini tutturmam sayesinde kalan 2 tanesini düşma hattına ulaştırmayı başardım.

eyw abi.
War, war never changes...

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Kasım 18, 2012, 08:54:17 ÖS »
17 Kasım 2012 Cumartesi
Öhö!

Infiniti Cumartesinde,
Toplam 4 kişil 6 maç oynadı
Ben kabaca Sonuçları yazayım.

1. Burak 2 Yengi- 1 yenilgi (nasıl çaktım ama)
2. Kyle   2 Yengi- 1  yenilgi (Tag girdi mi çıkıyor)
3. Alkım 1 Yengi -2 Yenilgi 
4. Semih 1 Yengi - 2 Yenilgi

Kuledeki 40K terrainlerinden ve bir zamanlar çıkartmadan yapıştırdığımız terrainlerden 2 masa yaptık
Maçlar 150 puan üzerinden oynandı
Takımlar
Alkım : Bakunin Jurisdictional Command (Sektörel)
Semih: HaqIslam (sektörel ama hangisi olduğunu anımsamıyorum)
Burak: Ariadna
Kyle: Nomad

1) Alkım vs Burak
Benim Aro'ları full burst sıkan Sin Eater- Burağın ilerlemesine izin vermedi, Burağın infiltratör komandos iki granade'ede benim linked grubu indirdi. 2 kere litenaunt'unu indirince kazanmış oldum
2) Alkım vs Kyle
Tag Sağdan girdi soldan çıktı :(, Kyle 3 turda dövdü.
3) Alkım vs Semih
Semih'in nijası yaklaştım sen beni farkeden kadar, sonra sis bombası attım adam kestim sonra tekrar görünür oldum diyerek linked grubu yedi. Sniper'ını aldık bir şekilde. Ancak Semih'in 3'lü linked grubu ile zar atışmamızda ben patladım :D.

Sizde diğer maçları şöyle bir anlatırsanız çok şık olacak :D

Herkese özellikle Semih ve Benim Pasımı alan Burak ve Kyle'a teşekkürler

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2012, 11:19:13 ÖÖ »
Valla özlemişim oyunu, artı modelleri bir keez daha elime alıp detaylarına bakınca GWye bir kez daha içimden sövdüm... Bu kadar mı güzel ve orantılı olur miniyatürler...

burock

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Kasım 19, 2012, 12:11:52 ÖS »
gerçekten güzel bir ctesi günü oldu. uzun zamandır kulede 10+ insan görmemiştim o da ayrı bir keyifti. sırayla alkım, semih ve kyle ile oynadım. tüm maçlar 150 (+/-5) puan üzerinden oynandı.

ilk maçta alkım'ın kilit noktaya yerleştirdiği sin eater'i bir türlü indiremeyince mevzilerimden çıkamadım. Nihayetinde SAS komandosunun akrobatlığı boşa gitti.

ikinci maçta semih, zarlardaki ustalığını (bkz. cenabetlik) konuşturunca SAS komandosu MoM oldu. Akrobatik grenade fırlatmalara bu maçta da devam eden komando, ilk maçtan farklı olarak bu maçta oyunun sonunu bile gördü. Sol kanattan fırlayan antipodeler de maça son noktayı koydu.

son maçta kyle'nin TAGli (walker) listesine karşı oynadım. 150 puanlık rosterde 90 puanlık TAG olunca, bende infltrator komando harici kimse yerinden kımıldamadı. Advanced Infiltrationu bu kez beceren SAS, bir barikat arkasında mevzilenmiş 3 modelin kafasına grenadeyi oturtup can verdi. Bu sırada antipodeler soldan yardırıp bir modeli öldürdüler, sonra da frenzy olup TAG tarafından tarandılar. İş başa düşünce ilerleyen TAG'i, AP Rifleli veteran kazak iki orderde indirdi. Pür bal...

Gene yapalım...

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Kasım 21, 2012, 01:31:44 ÖÖ »
like tuşu aradım istatiktik için resmen

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 22, 2013, 10:53:41 ÖS »
22 Haziran 2013
deniz (Pan Ocenia (Tötön Tön Tötön !)) (Terminatör giriş müziği eşliğiyle)
vs
Alkım (Nomad Bakunin Sektörel)
170-180 arası puanlar
2 maç durum 1-1

ilk maç pek bir durmalı oldu bir çok kuralı ve özelliği yeniden anımsadığımız için, neyseki aplikasyonlar baya işe yaradı.
ilk maçta denizin yakında koyduğu sniper rifle'ını indirip morlocklarla ve shootingle büyük knightları alınca oyunu kazandım.

ikinci maç daha hızlıydı. daha önce pek denemediğim infiltration ve Heavy infantry'ye karşı hacking için rosterı değiştirdim.
Ve hatta CC'ye girmek için Bran 000'yu oyuna aldım, yüzümü kara çıkardı hem sürekli discover edildi hem de CC'de 3 kişiden aynı anda dayak yedi (flanking attack!)
Ancak Deniz'in knightlardan birini hack edip immobilize etmeyi başardım sonra kestim. Deniz ilk maçtan ders çıkarıp sniperı sağlam yere yerleştirdi bir de 3 atması gereken yerde 3 atıp liteunantı indirince oyunu aldı.

belki de kuledeki ilk hackingi yaptım 4 order harcayıp :)

eyvallah deniz.
« Son Düzenleme: Haziran 23, 2013, 10:26:33 ÖS Gönderen: Deeyo »

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 23, 2013, 11:39:24 ÖÖ »
Sin Eater'ın shooting'ini "SIK BAKALIM" tezahüratları eşliğinde yapmak.

Sektörümüz Military Orders bu arada. "Töton töton" diye koşuyoruz biz.

burock

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Haziran 23, 2013, 09:17:06 ÖS »
Ulan millet ben yokken infinity oynuyo yaw! Tam mobbing...

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 28, 2013, 10:39:30 ÖÖ »
27 Haziran Perşembe,
Burak'a mobbing uygulaması

Burak Sağolsun İnfinity görevlerini getirdi kartona yapıştırdı kart haline getirdi. Kule'de duruyor.

200 pts
Ariadna (burak) vs Bakunin Sektörel (Nomads-Alkım)
Benim primary görev Advance (deployment zonundan çıkıp karşı tarafa doğru ilerleme- Secondary ölen modelden Döküman toplama
Burak'ın primary Triangulate (3 köşeye beacon koyma) secondary ölen modelden döküman toplama)

Burak ortaya infiltrate'li minelayerı ve bir mine koydu.

sağ kanatta bulunan morlocklar dogged ve No wound incapacitation kazanınca, o taraftaki SAs komandosunu alıp, panzerfaustlu infiltrate abiyi sol tafa doğru geçmeye zorladılar. Bana göre sol tarafta moderatörler AP HMG'li Ariadna liteunantı benim hmg'li reverendi uygun pozisyondan kaçmaya zorladı daha sornaki turlarda aldı.. 3 Antipod ise sol kenardan koştura koştura 3 linked troop moderatörleri yemeye geldiler. 3 vs 3 bir cc yaşandı. bir podu indirince WP tuttramayan podlar saha dışına kaçarken arkadan tarayarak öldürdüm. Ortadaki advance'i engelleyen mayını lunokhoodun minesweeper özelliğiyle kendi tarafıma çekip crazy koalalarla geçilmez bir bölge yaratmış oldum. Bu arada Bran atlaya zıplaya cheerleederlara ulaşmaya çalışıyordu. Bir kaç spekülatif shotla toprak oldu.
Panzerfaust ortaya çıkıp benim son morlocku indirdi. ilerleyerek lunokhooda sıkmaya çalıştı. Lunokhoodun boarding shotgunı critikle karnında şekiller açtı. bunu fırsat bilen en sağa yerleşmiş diğer reverend koştura koştura karşı deployment zona yetişti.
Burak'ta kendi liteaunantını  benim taraftaki köşeye doğru koşturup oraya bir beacon koymaya çalıştı son orderı ile ama WP'yi salih'in üflemesiyle tutturamayınca başaramadı.
Alkım 2.2 - Burak 1.0.
Burak'ın Light grenade launcherlı Minelayerı 2'ye 4 spekülatif shot deneyip benim linked groupu ortadan kaldırmaya çalıştı ama hep dağa taşa tabi...

maç 2
160 pts
Bakunin Sektörel (Nomads-Alkım) - Aleph (Salih)

Salih'le deneme oyunu oynadık. Salih Tac botlarını çabuk kaybetti ama, Liteuantı bir kritikle önce sniper'lı sin eaterı indirdi Bran iki kişinin arasında geçerek Deva'ya dalmaya çalıştı. ilk arodan yırttı. daldığı kişinin arosundan da yırttı ama 3. sü vurdu. Bu arada O da daldığı adamı indirmeyi başardı. Anti hacker protokol ile hackerını da indirmeyi başardım ama kalan 73 puanlık asura liteuant (last man standing) bana doğru yürümeye başladı Bende sadece linked grup kalmıştı. 3 woundlu arm 5 bts -6 bu yaratığı taradım. 5 burstte 16'ya 2'si kritik 5 hit yaptım.  Asura 17'ye kritik atıp spitfire'lı amcayı indirince gg oldu.
eyvallah Salih burak

burock

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 28, 2013, 10:45:12 ÖÖ »
güzel bi akşamdı gerçekten. dün alkıma da söyledim, eskiden karşıyakadaki mekanda iken bu infinitye yeni başladığımızda Umut "Ezel Gecesi" diye bişiy icat etmişti. Eskiden exel diye bi dizi vardı ya, sanırım hatun evde ezel dizisini izlerken, o da kaçıp kuleye geliyodu. E zaten Infinity de ezel demek ya, o gece herpimiz toplanıp Inf oynuyoduk :)

Bunun benzerini yapsak ya hafta içi akşamları? Uyar mı size?

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Haziran 28, 2013, 11:41:33 ÖÖ »
güzel bi akşamdı gerçekten. dün alkıma da söyledim, eskiden karşıyakadaki mekanda iken bu infinitye yeni başladığımızda Umut "Ezel Gecesi" diye bişiy icat etmişti. Eskiden exel diye bi dizi vardı ya, sanırım hatun evde ezel dizisini izlerken, o da kaçıp kuleye geliyodu. E zaten Infinity de ezel demek ya, o gece herpimiz toplanıp Inf oynuyoduk :)

Aslını istersen "Ezel Gecesi" adının isim babası Erdinç, Ezel dizisi varken evden kaçan da bendim ;) ;D ;D ;D

burock

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Haziran 28, 2013, 11:49:30 ÖÖ »

Aslını istersen "Ezel Gecesi" adının isim babası Erdinç, Ezel dizisi varken evden kaçan da bendim ;) ;D ;D ;D

abi ben o zamanları tam hatırlamıyorum, doğrudur... :)

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Temmuz 05, 2013, 09:07:24 ÖÖ »
Biz 4 kişiydik, Deniz, Burak, İsmail, Alkım
bir sürü maç yaptık
Ben denizle 2 maç yaptım

200 pts Deniz Pan Ocenia (Tötön Tön tötön Sektörel) - Alkım (Nomad Bakunin Sektörel)
Tötön wins.
Bana Primary Advance secondary Blocakade, Deniz'e Primary Blockade Secondary Advance gelmişti.
Görevler her nekadar oyuna sona erdiğinde ikimiz de retreat'te olsak da Advance görevlerini yapamayınca kaybettik.
Eğlenceli anlar: E/M silah ile Heavy infantry'yi immobilize ettim engineer olmayınca kalakaldı yavrucak. Zero'da Yakın mesafeden çıkıp HMG'li Fuslieri indirdi. Töton TO Camuflajlı sniper kritik bir yerde çıkıp sin eaterı ve Reverendi aldı.
Deniz 2.0 - Alkım 1.2

150 Pts Deniz Pan Ocenia (Tötön Tön tötön Sektörel) - Alkım (Nomad Bakunin Sektörel)
Tötön wins.
Bana Primary Trangulate Secondary Cube toplama gelmişti. Deniz'e Mapping Gelmişti. Branın akrobatlığı 1 sefer tutunca sol kanattan ilerleyen Deniz benim tarafıma ulaşıp mappingi tamamladı. Diğer tarafta JAn dArkı Hacking Heavy Flamer, MAyın vb ile indirdik. O taraftaki zero Triangulate'i başardı. Mappingin hepsini başaran Deniz 3.0'a 2.1 aldı

İSmail ile de bir maç yapıyorduk yarıda bıraktık Assasin Fiday impersonate ile bizi kesiyordu o sırada....

Eyvallah gençler...
« Son Düzenleme: Temmuz 05, 2013, 09:36:20 ÖÖ Gönderen: Deeyo »

burock

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Temmuz 05, 2013, 10:27:27 ÖÖ »
güzel bir infinity akşamı yaptık. ismailin katılması da hoş bir sürpriz oldu, ekibi dörde tamamladık.

enis de mekandaydı. ben bi ara simultane olarak ismaille infinity, enisle WH oynadım :) kulenin yakınında ev yemee yediğimiz yerlerden birinin (biberiye?) sahibi bizim üst komşuymuş galiba. bizimle beraber kuleye geldi. enis bi bağlama çekti felan. gün geçmiyor ki bir acaiplik olmasın.

ben ismaille ve denizle birer maç yaptım. her iki maçta da ilk roundda LT kill alınca fazladan bir tur oynadım gibi oldu. ismaille yaptığım maçta ilk roundda impersonator olan bebeyi alınca ordunun geri kalanı çok tırt kaldı. denizle yaptığımız maçta ise hiç olmadık yerden çıkan TO Camolu bebe dosta güven düşmana korku salsa da, denizin şanssız to hit zarları sağolsun, adam kaybetmeden kurtardım. sonra da antipodelerle üstüne çullandığım bebeye yazık oldu. son roundda hem primary hem de secondary görevim için önemli olan töton abiyi indirmek için SAS ile CCye koştum; ama adam cevval çıktı, SAS'ı doğradı. Görev puanlarında 2-2ye karşı 2-1 ile ben kazandım.

eyw arkadaşlar, infinity akşamının kalıcı hale gelmesi dileğiyle...