Savaş Çekici > Infinity

Infinity İstatistikleri

<< < (12/12)

Deeyo:
asında biraz yanlış oynadım, bir sürü religious model vardı retreate girmeyecek de, görev yapacak adam kalmadı,

Kalan tek hacker kişi 4-2 yürüyordu heh.

Neyse bundan sonra daha dikkatli oynarız :)

burock:
Infinity ulan!

9 Ocak 2016 Cumartesi
Ariadna (Burak) - JSA (Salih)
200pts
Transmission Matrix
Ariadna Victory

ilk tur salihindi. TAG hizlica ortadaki anteni domine etmek icin ilerleyince, cateran sniper AROsundan 2 wound yedi. bunun uzerine hizlica geri kacip engineerin remote ile 1 damajini onardi.

sira bana gectiginde salih ile trash talk'in kralini yapip TAG ile Cameronian'i sahanin ortasinda CCye sokacaz diye sozlestik. Assassin's Creedvari ziplamalarla TAGin uzerine atlayan Cameronian 2 CCde de krit atarak TAGi devirdi. maci biraktik.

Salih ile ortak projemiz JSAlardan elimizde boyali olan ne varsa onlari koyarak 200pts ordu yaptik. Hem modelimiz az oldugu icin hem de listede TAG oldugundan order acisindan sikintili bi listeydi. Lt olan TAG de yatinca is sacmalasti.
9 Ocak 2016 Cumartesi
JSA (Burak) - Combined Army (Baran)
200pts
Transmission Matrix
8-2 CA Victory

o kadar hazirlanmisken 2. maci yapmadan olmaz tabi. salih x-wing oynayan onur ve efeyi seyretmeye gidince warmachine dukkanini kapatan baran ile kapistik. ben bu sefer JSAyi aldim ve ilk defa onlarla oynadim.

oyunda resmen rezil oldum. antenler ayni zamanda repeater oldugu için TAG anten alanina girdigi anda dusman hacker tarafindan immobilize edildi. ne counter hack ne bissuru reset vaziyeti kurtarabildi. zaten 6 order varken zor tabi.

bi tek ilk roundda iki puan aldim ondan sonrasi hep baranin puanı oldu.  arada gelip sabotage ile classified puani bile aldi.

6-7 tane hacking basaran baran oyunu kazanmayi hek etti... ehehe... get it? HEK ETTİ... :)

eyw abiler.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git