Savaş Çekici > Infinity

Infinity İstatistikleri

(1/12) > >>

Deeyo:
11 Ağustos 2011 Perşembe
Japanese Sectoral Army (Erdinç) - Bakunin Jurisdictional Command (Alkım)

150 pts iki maç
all our bases belong to Japans

Erdinç ile iki maç yaptık ikisini de kaybettik ama eğlendim ve oyunu anımsadım teşekkürler erdinç

ManoM: Ninja! discover etmek zor sensör vb bir şey olmayınca thermooptikli amcayı, o da girdimi çıkıyor...

burock:
maksat infinity oynandığı belli olsun...

7 Ekim Cuma
300 pts
Ariadna (Burak) vs Yu Jing (Erdinç)
Ariadna Victory

MoM: Antipodeler sahayı çaprazlamasına geçerek template weaponları olmayan tıfıllara ulaştı ve orda terör yarattı. Öldüler felan ama olsun.
MaloM: Yu Jing'in Combat Jump'lu bebeleri, hedeflerine başarıyla inmelerine rağmen AROlarla can verdiler. peh!
ZaroM: İlk antipodeyi kaybettikten sonra attığım WIP testini tutturmam sayesinde kalan 2 tanesini düşma hattına ulaştırmayı başardım.

eyw abi.

Deeyo:
17 Kasım 2012 Cumartesi
Öhö!

Infiniti Cumartesinde,
Toplam 4 kişil 6 maç oynadı
Ben kabaca Sonuçları yazayım.

1. Burak 2 Yengi- 1 yenilgi (nasıl çaktım ama)
2. Kyle   2 Yengi- 1  yenilgi (Tag girdi mi çıkıyor)
3. Alkım 1 Yengi -2 Yenilgi 
4. Semih 1 Yengi - 2 Yenilgi

Kuledeki 40K terrainlerinden ve bir zamanlar çıkartmadan yapıştırdığımız terrainlerden 2 masa yaptık
Maçlar 150 puan üzerinden oynandı
Takımlar
Alkım : Bakunin Jurisdictional Command (Sektörel)
Semih: HaqIslam (sektörel ama hangisi olduğunu anımsamıyorum)
Burak: Ariadna
Kyle: Nomad

1) Alkım vs Burak
Benim Aro'ları full burst sıkan Sin Eater- Burağın ilerlemesine izin vermedi, Burağın infiltratör komandos iki granade'ede benim linked grubu indirdi. 2 kere litenaunt'unu indirince kazanmış oldum
2) Alkım vs Kyle
Tag Sağdan girdi soldan çıktı :(, Kyle 3 turda dövdü.
3) Alkım vs Semih
Semih'in nijası yaklaştım sen beni farkeden kadar, sonra sis bombası attım adam kestim sonra tekrar görünür oldum diyerek linked grubu yedi. Sniper'ını aldık bir şekilde. Ancak Semih'in 3'lü linked grubu ile zar atışmamızda ben patladım :D.

Sizde diğer maçları şöyle bir anlatırsanız çok şık olacak :D

Herkese özellikle Semih ve Benim Pasımı alan Burak ve Kyle'a teşekkürler

Azactoth:
Valla özlemişim oyunu, artı modelleri bir keez daha elime alıp detaylarına bakınca GWye bir kez daha içimden sövdüm... Bu kadar mı güzel ve orantılı olur miniyatürler...

burock:
gerçekten güzel bir ctesi günü oldu. uzun zamandır kulede 10+ insan görmemiştim o da ayrı bir keyifti. sırayla alkım, semih ve kyle ile oynadım. tüm maçlar 150 (+/-5) puan üzerinden oynandı.

ilk maçta alkım'ın kilit noktaya yerleştirdiği sin eater'i bir türlü indiremeyince mevzilerimden çıkamadım. Nihayetinde SAS komandosunun akrobatlığı boşa gitti.

ikinci maçta semih, zarlardaki ustalığını (bkz. cenabetlik) konuşturunca SAS komandosu MoM oldu. Akrobatik grenade fırlatmalara bu maçta da devam eden komando, ilk maçtan farklı olarak bu maçta oyunun sonunu bile gördü. Sol kanattan fırlayan antipodeler de maça son noktayı koydu.

son maçta kyle'nin TAGli (walker) listesine karşı oynadım. 150 puanlık rosterde 90 puanlık TAG olunca, bende infltrator komando harici kimse yerinden kımıldamadı. Advanced Infiltrationu bu kez beceren SAS, bir barikat arkasında mevzilenmiş 3 modelin kafasına grenadeyi oturtup can verdi. Bu sırada antipodeler soldan yardırıp bir modeli öldürdüler, sonra da frenzy olup TAG tarafından tarandılar. İş başa düşünce ilerleyen TAG'i, AP Rifleli veteran kazak iki orderde indirdi. Pür bal...

Gene yapalım...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git