Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Ağustos 2015  (Okunma sayısı 2456 defa)

Deeyo

• E-Posta
Ağustos 2015
« : Ağustos 04, 2015, 12:17:26 ÖS »
03 Ağustos 2015 Pazartesi
2400 ETC
King of The Hill
Dwarfs (Gözde) - Alkım (Lizardmen)
Lizardmen 20-0

Etc'ye gitmeden Gözde listesini bir daha denedi.
Senaryo atışını ben kazanınca cüceler yürümez diyerek King of the hill seçtim. Öylede oldu 3 puan cepte kaldı.
Ben yine Tetteeeko ve oldladin'li listeyi kullandım. temple guardları neredeyse 4 tur atıştan kurtardım. İLk turk cüceCastle'ın göbeğine irrestible comet indi. ortamı baya bir yumuşattı. Oldladin bir quarller ünitesini kesti kaçırdı (stuborn bu abiler) sonra büyüler nedeniyle azalmış hammererları ve generali son adamına kadar kesti. bir top atışıyla öldü. Sonra vanguard ve 10" move ile gelen templeguardlar 3 gyrodan en sonunda kurtulup castle'ın yanında kapandılar bir quareller ünitesini 2 turda kestiler. Buna dayanamayan BSB'li irondrakelerde bizde kaçarız diyip ekstra bir skink çarciyla oyun dışına taştılar. LD zarlarında biraz şansız oyun oldu Gözde için. Hem masa (2 no'lu sanırım) hem de senaryo kendisi için kötüydü. Templeguardları saklamayı başarınca da ate edecek bir şey bulamadı.

ManoM: Oldladin ne kesti be adam!
ManoM: Tetto! oyunu special skili ile kazandırandı. hem de ir yaptığı Kale ortası bombası akıl karıştırdı.

Teşekkürler gözde.
dey layt com and me wan go hom...