Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Temmuz 2015  (Okunma sayısı 1927 defa)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Temmuz 2015
« : Temmuz 13, 2015, 09:48:26 ÖS »
ETC
Battleline
Bretonnia (Çağdaş) - Lizardmen (Alkım)
Bretonnia Wins 20-0

Güzel bir boyama zamanından sonra bir de oyun atalım dedik taze taze modellerle. Alkım bana hazırlık olsun diye Galler takımının Lizardmen listesini aldı, aldı da ne liste ama! Magic fazlarında neyi durduracağını, uçan mı yoksa koşan hero'ya mı dikkat etceğini şaşırıyorsun. Bu liste çok can yakacak. Ben de canım yanacağını bilerek çıktım maça.

Alkım Tetto'Eko ile 2 ünitesine vanguard verdi, temple guardlar 12" ilerye giderek maça başladı. inanılmaz bir avantaj. 1.1'inde bir miscast ile 8-9 temple guard öldürdü Alkım, onun dışında bir şey olmadı. 1.2'sinde 3 ünite pegasusta şarjlara kalktı ama en kritiği temple guard bloğunu yandan girip tutan pegasuslar oldu.

2.1'inde Alkım'un halıya binip uçan Lordu benim bu tur uçamazsın itemına takılınca mecbur lord'u üniteme şarj etti. 2.1'inde bir miscast atp 9 TG daha öldürdü Alkım, hemen ardından bir miscast daha atıp Tetto'Eko'yu warp'a yolladı, 19 skins ile. Old Blood da CR'den kırılıp kaçınca bu turda bıraktık. Dizmesi oynamasından daha uzun süren garip bir maç oldu.

MoM: Falcorn horn of Fredemund ve taşıyıcısı Lady'imiz!
ZaRom: 4 büyü cast etmeye çalışıp 3 miscat atmak :)
Malom: Oldblood, challenge'da 2 wound verince 1 ile kırılıp kaçtı

Alkım'dan beleş maç vermelere devam, bakalım ne zamana kadar böyle devam edecek? :)
Boyaması ve garip maçı ile güzel bir gündü, saol Alkım  8)