Genel > Duyurular

Kule Etkinlik Açma Talimatı

(1/1)

Ruhi:
EDIT: ekteki word dosyasını doldurursanız daha pratik olacaktır. - Burak
EDIT EDIT: bu formu doldurmanız daha da pratik olacaktır. - Yakup

1. Amaç

Kule Sakinleri Rol Yapma ve Strateji Oyunları Derneği'nde toplu etkinlik açılmasını düzenlemeye yönelik hazırlanan bir talimattır.

2. Sorumlular

Dernek'te etkinlik açmayı planlayan tüm kişiler sorumludur. Etkinlik sadece üyeler tarafından veya onların gözetiminde açılabilir. Etkinliğin kendisinden de diğer dernek üyelerine karşı, organizasyonu gerçekleştiren kişi sorumludur.

3. Uygulamalar

i) Etkinlik açmak isteyen kişi şu bilgileri Yönetim Kurulu'na ulaştırmakla yükümlüdür. Etkinlikten en azından 15 gün önce göndermeniz gerekiyor. Ayrıca yazılı olması hem ciddiyetini arttırır, hem de malum yazılı olunca unutulma şansı çok azalıyor.

- Etkinlik Tarihi İçin Tercih Ettiği Zamanlar
- Etkinlik İçeriği
- Etkinlik Süresinde Kullanacağı Odalar ve Malzemeler
- Etkinlik İçin Üye Dışında Katılımcı Olma Durumu
- Para Toplama Durumu Olup Olmayacağı ve Alınacak Hediye, Ödül, vb. Düşünülüyorsa Hangi Firma ile Hangi Şartlarda Olacağı
- Afiş, Bütçe, vb. Talepler
- Bu Etkinliği Neden Yapmak İstediği (Birkaç Cümle Yeterli)

ii) Yönetim Kurulu etkinlik hakkında sorumlu kişiyle belli noktaları tartışıp onay verirse, tarihini netleştirir ve başvuruyu yapan üyeye bildirir.

iii) Eğer etkinlikte hediye için para toplama durumu söz konusu ise, bu olay KESİNLİKLE(Kumar gibi görünme şansı olan saçma bir mesele ile kendinizi de bizi de süründürmeyin arkadaşlar) Yönetim Kurulu üyelerinden bir tanesi tarafından gerçekleştirilmelidir. Organizasyonu yapan kişinin hediye ile ilgili meseleleri yönetim kurulu ile organizasyondan ÖNCE zaten konuşmuş ve belli olmalıdır.

vace:
Hani madem yazılı olması isteniyor. Ortamda bulunan dilekçe örnekleri gibi bir taslak WORD dosyası yada şu sıralar moda olan doldurulabilir PDF dosyası hazırlanırsa daha uygulanabilir gibi olur sanki.

Bay V:
Ben bu fikri beğendim Veysel. Tüzüğümüzün 9. maddesinin bana verdiği yetkiye dayanarak böyle bir form hazırlarsan (bastırılabilir ya da interaktif doldurulabilir) çok mutlu olurum.

Bay V:
Veysel noldu bizim iş?

vace:
Yapmadım.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git