Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: TÜSOT, ETC ve Turnuvalar hakkında...  (Okunma sayısı 2657 defa)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
TÜSOT, ETC ve Turnuvalar hakkında...
« : Mart 20, 2015, 11:16:30 ÖS »
Merhaba arkadaşlar. Biliyorum ki ben dahil birçoğumuz turnuvalarda ful boyalı ordu kullanımından tutun da WYSİWYG kuralına kadar, proxy kullanamamaktan tutun da unite fillerlara kadar %100 kanıksayamadığımız bazı şeyler var; özellikle de TÜSOT turnuvaları gibi turnuva formatlarında.

Ancak özellikle geçen sene ve bu sene bu hobiye sahip kişiler olarak daha büyük organizasyonlara dahil olmaya çalışınca bu konularda daha net bir fikre sahip olmaya başladım. Eğer biz bu hobiye daha farklı alanlarda devam etmek istiyorsak, uluslararası organizasyonları ya da şehirarası organizasyonların bir parçası olmak istiyorsak karşımıza hep yukarıda saydığım, o bir türlü kanıksayamadığımız durumlar çıkıyor. Yani tamamen boyalı ve proxy'siz ordularımızın olması gerekiyor.

Kısacası, Kule sakinleri warhammercıları olarak bence şu gerçeği kabül etmeye başlasak iyi olur arkadaşlar (en başta benim): warhammer oynamak her ne kadar eğlenceli olsa da eğer biz başka şeylere girişeceksek boyama konusundaki itirazlarımızı bir kenara bırakmamız gerekiyor. Bu standartlar yalnızca TÜSOT'un değil, kafamızı Kule Sakinlerinden çıkardığımız anda herkesin standartları oluyor. O yüzden sizden ricam turnuvalarda itirazda bulunduğunuz (bulunduğum) konuları tekrar bir gözden geçirmeniz ve bir warhammercı olarak bu hobide artık bazı standartları yakalamamız gerektiğinin farkına varmanızdır. Bunu özellikle de ETC olayına giriştikten sonra ben farkettim.

Sizin de bu konuda söylicek bir şeyiniz varsa eğer lütfen yazın arkadaşlar. Zaman ayırıp okuduğunuz için saolun

vace

• Üye
  • My will be done!
Ynt: TÜSOT, ETC ve Turnuvalar hakkında...
« Yanıtla #1 : Mart 21, 2015, 06:19:52 ÖS »
Ben çok önceden bi karar almıştım boyasız model(kendi) ile oynamayacağım. ;D Bir tek iskeletler buna istisna, onlar da çok bea.

Ondan sonrada oynamadım. :P
Tomb Kings
2189+

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: TÜSOT, ETC ve Turnuvalar hakkında...
« Yanıtla #2 : Mart 22, 2015, 12:02:47 ÖÖ »
bence de full boyalı base li olmayan model masaya konmasın
The elves are watching