Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: ETC  (Okunma sayısı 2077 defa)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
ETC
« : Mart 16, 2015, 07:22:01 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar. Hiç ETC FOW kurallarına bakanınız oldu mu? Maç yapanınız var mıdır bu kurallarla?

Ruhi

• E-Posta
Ynt: ETC
« Yanıtla #1 : Mart 16, 2015, 10:08:49 ÖÖ »
Çağdaş, yanılmıyorsam ETC FoW özel kuralı yok. Yani sadece puan, dönem ve listeyi hazırlayabileceğin kitapları veriyorlar. Sonrası zaten 6 vs. 6 maçlarda pair up hikayesi (İşte takımın üyeleri şu sınıflar(2 tane tank, 2 mekanize, 2 piyade birliği) oluşmalı, vs. diyor). Yoksa, birlik içi dizilimi(ordu listesi) veya senaryolar, vs. gibi herhangi bir kural değişikliği yada oynaması bulunmuyor.

Bu sene için;
Onlar da şöyle: 1780 puan - Late War  30/04/15'e kadar çıkan listelerin son halleri.

Yanlış biliyorsam lütfen düzelt ama..
« Son Düzenleme: Mart 16, 2015, 10:15:17 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

tulmir

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mart 16, 2015, 10:50:22 ÖÖ »
öyleymiş üstat, baktım şimdi ben de. hatta link şöyle, isteyen bakabilir:

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=67&t=126600&start=0

bu arada hala zaman varmış takım göndermek için bu sene :) ben bunu böyle buraya bırakayım da siz bir düşünün :D

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 17, 2015, 04:33:51 ÖS »
Kural koymamak üzerine de ciddi bir yaklaşımları var hatta, kime göre neye göre diyip. zengin olursam kanada takımında katılıcam :P
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Mart 19, 2015, 03:58:17 ÖS »
Bu sene yıl arasında başka planlar var benim. Ama İstanbul ekibi de gaz, seneye yüzde 99 gidiyoruz FoW Türkiye olarak. Kim gidecek nasıl olacak onları konuşuruz daha erken.
"If you're going through hell, keep going."

tulmir

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Mart 19, 2015, 05:54:20 ÖS »
Bu sene yıl arasında başka planlar var benim. Ama İstanbul ekibi de gaz, seneye yüzde 99 gidiyoruz FoW Türkiye olarak. Kim gidecek nasıl olacak onları konuşuruz daha erken.

sevindim böyle bir istek olmasına. Çok şık olur açıkcası. Ben elimden gelen tüm desteği vermeye hazırım, bakarsınız takıma bile katılırım! Levent sen daha buralardasın sanırım, biraz da kısa vade düşün olur mu :)