Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kings of War  (Okunma sayısı 18524 defa)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Ynt: Kings of War
« Yanıtla #15 : Kasım 26, 2014, 12:44:17 ÖS »
GW kurallarını End Times ile takip etmek zaten neredeyse imkansızlaştı. 9.edisyon çıkana kadar şu karmaşanın bir dinmesini beklemek lazım. ben iyi olacağından eminim 9.edisyonun ama zaman var daha o günlere.

ben elimdeki modelleri KOW'da kullanabileceğim için açıkcası bu işe baştan varım. deneyelim üstat

blackwinter

« Yanıtla #16 : Kasım 27, 2014, 10:20:10 ÖÖ »
dün kurallrın yarısını okudum. gayet mantıklı güzel. az zar atılıo nerde ne olacağı belli. whfb dan sonra bunun kurallarını öğrenip ezberlemek 2 maç sürer.

ne zaman isterseniz. oynarım. burağın dwarfları alır gelirim.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Kasım 27, 2014, 10:56:41 ÖÖ »
ben de okudum kuralalrı dün. oldukça basit, tabi WH alışkanlıklarımızı törpülememiz gerekecek biraz ;)

ilk izlenimim shootingin çok yıkıcı olabileceği şeklinde. iyi bir shooting fazı ve bir nerve test ile civan delikanlılar temizlenebilir gibi geldi.

semihin paylaştığı o 32 sayfalık kitapçıkta olan ordu listeleri çok kısıtlı geldi bana bu arada. hani başlamak için ok de, hem ordu sayısı hem de çeşitliliği az gibi. basilean, abyssal dwarfs felan hiç yok, olan ordularda da mesela sadece elflerde hero var felan.

neyse bi deneyin de...
War, war never changes...

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Kasım 27, 2014, 11:05:37 ÖÖ »
Napoleonic oynayanlar kurallara hızlı alışır çünkü aslında eskiiiii Warmaster'ın tabanını alıp geliştirmişler kural olarak. Competitive midir oyun bilemem ama sandığınızdan daha eğlenceli sistem.

Cüce ordusunu yapıştırasım geldi benim de wayland games'den :)

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Kasım 27, 2014, 11:21:55 ÖÖ »
Burak, mantic'in sayfasında tüm ordu listeleri ücretsiz olarak mevcut :D Abysal dwarf listesi de baselianda mevcut orada.. hatta modeli olmayan force of natüre ve Abyss ordularının da listesi mevcut. :D

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #20 : Kasım 27, 2014, 11:32:54 ÖÖ »
selamlar tamam ne zaman?

Bu hafta sonu?

Alkım
dey layt com and me wan go hom...

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Kasım 27, 2014, 11:54:26 ÖÖ »
Muhtemelen Pazar günü saat 16:00 sonrası ben müsait olacağım... Başlangıç için 650pts uygun gibi... ona göre bir şeyler ayarlarsan sevinirim... :D

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Kasım 27, 2014, 12:02:59 ÖS »
Burak, bu arada shootingi yapabilen bir elfler var hani 4+ ile, diğer tm ordularda shooting 5+ ve shooting üniteler CCde cidden hezimet satatlara sahipler... Özelikle Cavalry ranged üniteleri çok üzebilir gibi duruyor... Bu arada sırf cavalry çıkarım demek te yürek istiyor çünkü Spear üniteleri cavalry ünitelerini baya göğüsünde yumuşatabiliyor... Neyse oynayıp görmek lazım ama bence bu oyun tutar.. :D

burock

• E-Posta
« Yanıtla #23 : Kasım 27, 2014, 12:05:26 ÖS »
aga grapeshot ve tüfekli cüceler diyorum... ;)

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Kasım 27, 2014, 12:08:57 ÖS »
aga grapeshot ve tüfekli cüceler diyorum... ;)
grapeshoot menzili 12", 16" cavalry charge diyorum... :D Grapple shoot eden war machine lere otomatik x3 Atak sayısı diyorum... :D Neyse oynayıp öğrenmek en güzeli :D

burock

• E-Posta
« Yanıtla #25 : Kasım 27, 2014, 01:40:32 ÖS »
bu arada flee diye bişiy yok farkettiniz de mi :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Kasım 27, 2014, 03:30:03 ÖS »
bu oyunu statikleştirmez mi acep

Pazar 16'dan sonra gelirim. Hani Orklarla vb çıkıcam galiba, Lizardmen olmayınca (Salamanderler çirkin geldi, Dragonic şeyler pek hoşuma gitmemiştir, kertenkelelerse iyidir)

Azactoth

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Kasım 27, 2014, 04:14:04 ÖS »
Flee var abi ama adı flee değil... Hani dost üniteler birbirleri içinden geçebildikleri için, ciddi anlamda reserve birlik kullanmak mümkün... düşman hatlara ulaştı mı savaşmak zorundasın ama hani move /2 geri gidebildiğini, nible üniteleri ise 180 derece dönüp, tam move gidebildiğini hatırlatmak isterim... :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #28 : Kasım 27, 2014, 04:43:21 ÖS »
hatta oyanyacaksak sadece kor kitaptaki ünitelerden oynayalım da daha rahat olsun

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Kasım 27, 2014, 04:54:24 ÖS »
pazar 17'de gelicem ben de izlemeye, az geç başlayın da kaçırmayayım:)