Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yeni Ordu Yeni Anket (Bu sefer içinden)  (Okunma sayısı 5427 defa)

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
Yeni Ordu Yeni Anket (Bu sefer içinden)
« : Eylül 07, 2014, 09:32:07 ÖS »
Selamlar, Deathwing gazımı mantıklı sebeplerle sorgulayıp kestikten sonra (Modelleri bile sattım) Hep aklımda olan Eldar'a yöneldim. Sabah akşam okudum codex'i bitirdim tamamen. Hatta ilk ufak siparişimi bile verdim. Ancak çok hoşuma gitmesine rağmen, bir Craftworld seçemedim kendime. En aza indirgedim seçeneklerimi ve size sunuyorum. Bir oylarsanız kendi görüşlerinizi sunarsanız falan harika olur hakkaten neye boyayacağımı bilmiyorum. Teşekkürler :)

Bunlar renklere örnek olması için internetten bulduklarım, bazıları kadar kaliteli boyayamayacağımı bildiğimden bunlar sadece örnek olsun falan. Orduların favori üniteleri de şıklarda yazıyor. Herkesin 2 oy verme ve değiştirme hakkı var, haydi bakalım :)

IYANDEN

SAIM-HANN (Samim Han, eski Türk kökenli Eldarlar, orta-asyadan uzaya çıkmışlar Çin baskısı sonucu)

YME-LOC

IYBRESIL
« Son Düzenleme: Eylül 07, 2014, 09:38:06 ÖS Gönderen: Mustafa »

blackwinter

Ynt: Yeni Ordu Yeni Anket (Bu sefer içinden)
« Yanıtla #1 : Eylül 08, 2014, 08:23:31 ÖÖ »
yanlarına uniteleri yazmışsın ama o uniteler bildiğim kadarıyla fluff-wise orda. yani istediğin bir craftworld den istediğin şekilde ordu yapabilirsin.

yani wraithler sadece iyanden de kullanılmıyor.

eldar iyi seçim bu arada. oldukça broken listeler çıkılabiliyor. turnuvaların tozunu attırıyorlar 7th ta da.

kolay gesin.

ben iyanden dedim çünkü wraith muhabbeti hoşuma gidiyor. renkleri farklı olabilir sarı mavi çok jenerik iki renk kombinasyonu. 
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 08, 2014, 08:41:04 ÖÖ »
yanlarına uniteleri yazmışsın ama o uniteler bildiğim kadarıyla fluff-wise orda. yani istediğin bir craftworld den istediğin şekilde ordu yapabilirsin.

yani wraithler sadece iyanden de kullanılmıyor.

eldar iyi seçim bu arada. oldukça broken listeler çıkılabiliyor. turnuvaların tozunu attırıyorlar 7th ta da.

kolay gesin.

ben iyanden dedim çünkü wraith muhabbeti hoşuma gidiyor. renkleri farklı olabilir sarı mavi çok jenerik iki renk kombinasyonu.
Teşekkürler abi :) Aynı fikirdeyim. Ordaki uniteler fluff-wise sadece asagi yukari Craftworld ün karakterini belli etsin diye.

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 20, 2014, 01:18:17 ÖS »
Eşitliği bozucak insan aranıyor :D

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2014, 10:39:10 ÖS »
Hız iyidir... :D Saim-hann

Saim-hann süper havalı bir Craftworld fakat Kıpkırmızı olmasalar.. :D

« Son Düzenleme: Eylül 22, 2014, 11:23:43 ÖS Gönderen: Mustafa »

Blacknwhite21

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 22, 2014, 11:10:45 ÖS »
yme loc kazandı işte hadi yap :D
4200 +  Tomb King
1000 + Necron

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 22, 2014, 11:27:11 ÖS »
15 gün yeterli bir süreydi. Saim-hann dibe battı :D Iyanden ve Iybresil arasinda çekişmeler oldu fakat benim de gözümün olduğu Yme-loc kazandı. Hayırlısı olsun, gerekli boyaları alıp girişeyim Wave Serpent ıma :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Eylül 23, 2014, 01:16:21 ÖS »
abi eldarların kafaları mı böyle yoksa kaskları mı?

http://www.imdb.com/title/tt0106598/
dey layt com and me wan go hom...

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Eylül 23, 2014, 01:33:43 ÖS »
abi eldarların kafaları mı böyle yoksa kaskları mı?
http://www.imdb.com/title/tt0106598/
Bu soru uzun süre benim de kafamı meşgul etmişti  ;D. Kasklar öyle abi. Normal kafaları var.