Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Dark Angels 1st Company "The Deathwing"  (Okunma sayısı 4745 defa)

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
Dark Angels 1st Company "The Deathwing"
« : Ağustos 17, 2014, 03:56:40 ÖS »
Selamlar, yeni ordu yeni mekan. Sadece Çin üzerinden alım yaparak oluşturacağım Dark Angel codexine bağlı olan Deathwing ordumu burada bulabiliceksiniz. Dark Angels dedim ama internetten baya araştırdım, codex i de okuyunca hem ucuza gelsin hem kısa sürsün hem de Deathwing fluff ını beğendiğim için, sadece Deathwing olarak bir ordu kurmak istedim. Sadece zevkten. Amaç 1850 puanlık bir turnuva ordusu yapmak, fazlasına bulaşmayacagım.

Siparişlerimi verdim aylar önce geldiler. Elimde 1000puanlık bir güç var aşagı yukarı.

Hq olarak Belial (terminatorleri troop yapıyor)
3 squad Terminator var elimde.

Standart Deathwing rengini sevmiyorum, sevmedim, sevmem :D Bleached bone ne abi :P Dark Angels lore unu okudugumda, 30k civarlarında ilk yaratıldıklarında adamların ana rengi siyahmış. Sonra Deathwing olusmus renk degismis vs.

Ben de alternatif renk arayışımı böyle çözdüm, ana rengimiz siyah olacak, siyah üzerine yeşili pek sevmedigimden ikinci renk kırmızı olucak falan. İlk bir deneme modeli boyadım, sizinle paylaşıyorum, değerlendirir yorumlarınızla önerlileriniz ve eleştirilerinizi yaparsanız harika olur, ordu daha yeni vizyonum açısından yararlı olur :)

« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2014, 11:14:50 ÖS Gönderen: Mustafa »

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
Ynt: 1st Company "The Deathwing"
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2014, 03:58:03 ÖS »
Hatta soru 1 olarak ben atılayım hemen; Kask'ı da kırmızı veya başka bir renge boyasam mı diye düşündüm kararsız kaldım. Napsam ?

Soru 2: gözleri hangi renge boyasam acaba onu da bilemedim.

blackwinter

Ynt: Dark Angels 1st Company "The Deathwing"
« Yanıtla #2 : Ağustos 18, 2014, 11:40:10 ÖS »
renkler güzel olmuş ama. bolca wash ve high light işi var.

siyah yerler hariç "her yere" wash gerekiyor. washladıktan sonra ana rengin 1-2 ton açıgı ile üst kısımlara highlight atman gerekli. am bu rengi gölge olması gereken yerlere sürme. oralar ana renk ve wash ile kalsın.

sol eldeki power fist in üstündeki beyaz süslerde özensiz olmuş gibi. bence onlarıda baştan boya.

gözlere kırmızı yada yeşil ışık yapsan iyi olur.

diz kapaklarındaki kuru kafalar kırmızı yerine metal, altın, beyaz olabilir sanki.

şimdilik görebildiklerim bunlar.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 19, 2014, 01:23:22 ÖÖ »
Ben siyahı çok beğendim, fakat kalanına wash highlight bir ton iş lazım gibi. Ha birde sadece deathwing olunca bazı sorunlara çözümün olmuyor farkında mısın diye sorayım dedim.
I am Alpharius

Blacknwhite21

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 19, 2014, 07:07:21 ÖS »
eline sağlıkta mustafa belial termileri troop yapmıyor :D bana codex i açtırıp okutturan nadide insanlardan oldun helal sana :D.
4200 +  Tomb King
1000 + Necron

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 19, 2014, 08:23:50 ÖS »
renkler güzel olmuş ama. bolca wash ve high light işi var.

siyah yerler hariç "her yere" wash gerekiyor. washladıktan sonra ana rengin 1-2 ton açıgı ile üst kısımlara highlight atman gerekli. am bu rengi gölge olması gereken yerlere sürme. oralar ana renk ve wash ile kalsın.

sol eldeki power fist in üstündeki beyaz süslerde özensiz olmuş gibi. bence onlarıda baştan boya.

gözlere kırmızı yada yeşil ışık yapsan iyi olur.

diz kapaklarındaki kuru kafalar kırmızı yerine metal, altın, beyaz olabilir sanki.

şimdilik görebildiklerim bunlar.
Teşekkürler Salih istedigim tam olarak buydu :D, gözleri kırmızı yaptım, diz kapaklarına da girisicem dedigin uzere ve ekstradan power fistleri kırmızı değil de mavili beyazlı falan yıldırım efekti yapmaya basladim. Valla cok iş var :)

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 19, 2014, 08:26:17 ÖS »
Ben siyahı çok beğendim, fakat kalanına wash highlight bir ton iş lazım gibi. Ha birde sadece deathwing olunca bazı sorunlara çözümün olmuyor farkında mısın diye sorayım dedim.
Rengi begenen olmasina sevindim, evet tek yonlu oldugumuz icin fazla iş yapamama riskini alıyorum. Zaten sadece keyfi bir ordu olucak hani fazla competitive kasmayacağım.

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 19, 2014, 08:32:51 ÖS »
eline sağlıkta mustafa belial termileri troop yapmıyor :D bana codex i açtırıp okutturan nadide insanlardan oldun helal sana :D.
Bence sen codex i bidaha düzgünce oku birader

Blacknwhite21

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 19, 2014, 08:45:34 ÖS »
sadece Knight kullanmanın günahları :D eyvallah mustafa
4200 +  Tomb King
1000 + Necron