Savaş Çekici > Infinity

Bugün infinity için ne yaptın?

<< < (2/20) > >>

stalth:
Yeni çıkan modellere bakıldı, yeni TAG görülüp ağız suyunun akması engellendi. Oynasak biraz gaza gelip alıcam valla..

Deeyo:
tahminimce perşembe günü kulede olacağım, hazırla 150 ve 200'lük iki roster kapışalım baran

burock:
bunları hep geçen hafta yaptım aslında ama yazalım.

en son mael indiriminden aldığım antipode seti birleştirildi, scenic base tasarımı yapıldı, kumlandı ve astarlandı. Controller tek parça geliyor, dolayısıyla onda sorun yok; ama antipodeleri birleştirmek resmen bir eziyetti. her bir antipode 4 parçadan oluşuyor ve parçaları o kadar minik değil. Dolayısıyla parçaları pinlemek yerine GS ile boşlukları doldurup yapıştırmayı tercih ettim. Fakat, hem antipodelerin dinamik pozları hem de ayaklarının berbat bir şekilde tasarlanmış olması sebebiyle baseye oturtmakta çok zorlandım. Pençeli ayaklar büyük, yuvarlak bir standımsı parça şeklinde gelyor; dolayısıyla her ayakta bu yuvarlak parçayı baseye uydurmak için bayaa bir eziyet çektim. GS saolsun hallettim gibi ama boyadıktan sonra bakmak lazım tabi.

ha bi de cuma günü erdinçle bi maç yaptık, istatistiklere yazdım zate.

burock:
geçen haftasonu kyle ile toplam 4 maç yaptık. yaptığımız 4 maçta da normal kapışma kuralları yerine random görevler kullandık. Kullandığımız görevler aşağıdaki linkteki ilk postta:

http://www.infinitythegame.com/forum/showthread.php?tid=1840

bu kurallar uyarınca her oyun 4 turda bitiyor. bu durum da oyunun oynanışında ciddi farklar yaratıyor haliyle.

aklınızda olsun, biz bayaa eğlendik. siz de deneyin.

Azactoth:
Bu kurallar oyunu daha bir aksyonlu yapıyor... Hah adamın tüm birliklerini indirdim derken bir bakıyorsun adamın maksadı senin bölgeni topçu atışı için işaretlemekmiş ve oyunu vermiş oluyorsun.... Açıkçası bence standard görevler yerine bu varyasyon çok daha eğlenceli ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git