Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Pride Leasing  (Okunma sayısı 1258 defa)

Orin

  • Üye
  • İleti: 19
    • E-Posta
Pride Leasing
« : Haziran 20, 2014, 11:11:16 ÖÖ »
Arkadaşlar biliyorsunuz ki şehir stoklarında bulunan itemları %25 daha ucuza alabilmektesiniz. Yeni oluşturduğumuz bir hizmet ile Pride stoklarındaki ekipmanlardan daha verimli olarak yararlanabilmemizi sağlayacak olan yeni bir sistem geliştirmiş durumdayız.
Resmi göreve çıkan guruplar istedikleri halde istedikleri bir ekipmanı görev süresince kiralayabileceklerdir. Kiralama ücreti sadece evrak masraflarını karşılamak için alınacaktır ve dolayısıyla oldukça düşük olacaktır.
Kiralama prosedürünü madde madde açıklar isek:

1. Kiralanacak ekipman market bedelinin yarısı hazineye ödenir. Bu ödeme ekipman geri getirildiğinde geri alınacaktır. (200gp değerindeki bir “Field Plate” için 100gp)
2. Görev dönüşü ekipman geri teslim edilir ve yatırılan para geri alınır. Paranızdan evrak masrafı olarak cüzzii bir miktar kesinti yapılır. Kesinti miktarları aşağıdadır.
Maket bedeli 200gp e kadar 2gp
Market bedeli 500gp e kadar 5gp
Market bedeli 1000gp e kadar 10gp
3. Market bedeli 1000gp uzeri olan veya tükenebilir ekipmanlar(scroll,wand,potion vs.)  kiralanmaz.
4. Görev sırasında ekipmanı kaybederseniz, kırarsanız, kullanılamaz hale getirirseniz veya ekipmanı geri teslim etmezseniz satın alma fiyatını (Market fiyatının %75’i ) ödersiniz veya Pride yerleşkesine borçlu sayılırsınız. (200gp degerindeki “Field Plate” i görevde kırdıysanız yaptığınız ödemeyi geri alamıyorsunuz ve üzerine 50 gp ödüyorsunuz).
5. Pride yerleşkesine borçlu olanlar kiralama yapamaz.

Bu yeni uygulamanın görevlerde daha başarılı olmamızı sağlaması dileğiyle.

Elaras Soldor