Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yeni Campaign?  (Okunma sayısı 1947 defa)

Barbar139

• E-Posta
Yeni Campaign?
« : Mayıs 15, 2014, 10:36:24 ÖS »
Gençlik, biz, bizbize yeni bir campaign'e başlayalım mı? Ben ne zaman katılırım en erken ne zaman İzmir'e gelirim bilmiyorum ama hani madem gelemiyorum, bari bir campaign organize edeyim diyorum. Ana teması North Africa olabilir, Ruhi - Çağdaş vs Levent - Emre şeklinde. Mustafa da oynarım derse, her tur bir tane filan da Doğu Cephesi maçı koyarım.

Ne dersiniz? Şöyle 3 tur sürecek bir North Africa campaign yapalım mı? Format öncekilerle aynı, istediğin orduyu seç ama tarihi açıdan doğru listeyle oynarsan bonusun var gibi. İstanbul'u campaign'e direk dahil etmeyi çok düşünmedim, hani haber veririz tabi, onlar da oynarsa ne güzel, ama asıl biz bize düzgün campaign oynayalım.
"If you're going through hell, keep going."

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Ynt: Yeni Campaign?
« Yanıtla #1 : Mayıs 16, 2014, 09:41:17 ÖÖ »
bence yapalım, yazın Emre ve Cem burada olur musunuz bilmiyorum ama iyi fikir. Bu arada 8th army topladığım için artık sadece K.Afrika'da sınırlı değilim. Sırf benim yüzümden orada takılı kalmayalım, eğer sırf benim yüzümdense :)

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 16, 2014, 10:14:04 ÖÖ »
Haa evet Emre muhtemelen burada olmaz :( Ama Levent var en kötü, herkese yeterim derse yaparız...

Kuzey Afrika hiç yapmadık ondan demiştim ben daha çok :) İtalya denedik, Sicilya yaptık filan ama Tunus veya Kuzey Afrika yapmadık.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 25, 2014, 11:02:51 ÖÖ »
Tabikide her zaman herkese yeterim  8) ama sen sanki bu ara geliceksin dir sanki?
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 25, 2014, 02:39:22 ÖS »
Yeni iş filan... Bayram gibi en erken...

1- Levent
2-
3-
...
istekliler devam ettirsin o vakit.