Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Prowler  (Okunma sayısı 4167 defa)

Deeyo

• E-Posta
Prowler
« : Nisan 16, 2014, 11:59:11 ÖÖ »
Dö la Prowler

Kanımca gerçek hali biraz daha güzel görünmekte...
dey layt com and me wan go hom...

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Prowler
« Yanıtla #1 : Nisan 16, 2014, 01:44:32 ÖS »
Bu çok güzel olmuş Alkım. Eline sağlık abi.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 16, 2014, 01:47:47 ÖS »
ooo bu kalite.

güzel kontrast var. turuncuya biraz sarı + turuncu ile HL atsan, mor ile daha da güzel kontrast olur bilgine. bi de baseye biraz daha ilgi bişiler...

süper...
War, war never changes...

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Nisan 16, 2014, 02:18:08 ÖS »
eyvallah abiler,
Baseler acemilik baseleri, daha önce pek base yapmamış idim. İyileştireceğini düşündüğüm fikirlerim var ama başka modellere inşallah sonra bitmiyor hiçbiri (örneğin bastiladon :D).
Abi Bu haylayt olayını nereye atmalıyım? şimdi eklemlerde kalan ara bölgeler biraz turuncu, Zırh ise baya açık turuncu, hangisine highlayt olmalı? Mor sarı turuncu kontrastı güzel fikirmiş bir ara denerim.
Genelde aynı isimdeki modelleri benzer renk kombinasyonları ile boyamaya çalışıyorum. Moderatörler aynı renk şablonu, Morialar aynı renk şablonu olacak. vb
tekrar eyvallah.

dey layt com and me wan go hom...

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Nisan 16, 2014, 02:19:37 ÖS »
eyvallah abiler,
Baseler acemilik baseleri, daha önce pek base yapmamış idim. İyileştireceğini düşündüğüm fikirlerim var ama başka modellere inşallah sonra bitmiyor hiçbiri (örneğin bastiladon :D).
Abi Bu haylayt olayını nereye atmalıyım? şimdi eklemlerde kalan ara bölgeler biraz turuncu, Zırh ise baya açık turuncu, hangisine highlayt olmalı? Mor sarı turuncu kontrastı güzel fikirmiş bir ara denerim.
Genelde aynı isimdeki modelleri benzer renk kombinasyonları ile boyamaya çalışıyorum. Moderatörler aynı renk şablonu, Morialar aynı renk şablonu olacak. vb
tekrar eyvallah.

HL için, abi üstüne ışık tut, HL et beni diye bağırcak zaten oralar. zaten renk de açık, iyi parlar.

direk sarı ile değil, turuncu + sarı ile hl at ama yoksa kibariye olma riski var...
War, war never changes...

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Nisan 16, 2014, 02:51:58 ÖS »
vayyy