Savaş Çekici > Diğer Oyunlar

Star Wars X-Wing

(1/6) > >>

Gatsby:

Selam,
Bu aralar bir kaç arkadaşımın severek oynadığı bir oyunmuş. Ben de Warhammer falan toplayana kadar takılmak için oyunun başlangıç kutusunu aldım. Nedir, ne değildir falan gibisinden belki tek başına anlamam diye bir unboxing yapsak güzel olur. Kendim rebel oynayacağım için birkaç parça da rebel minyatürü aldım. 2 tane de empire minyatürü fazlalık sanırım bende. Onları oynamak isteyenle öğrendikten sonra oynarız ya da isteyen biri olursa ufak bir ücret karşılığı alabilir. Neyse... Meraklısı ya da gönüllüsü varsa bi bakalım nasıl oyunmuş.

Azactoth:
Fırsat bulursam denemek isterim... Ayrıca arkada Imperial March çalmadıkça Starwars Starwars olmazdı :)

Wretched:
Kontaktta karargahtan bi arkadaşla oynamıştık adını hatırlamıyorum, ilk fırsatta bende başlayacağım, çok eğlenmiştim

Ruhi:
Bugün Semih ve Deniz ile oynadık.

Oyun çok ama çok kolay. Ayrıca acayip eğlenceli. Hani cidden haydi bir el atalım oyunu. Minyatür oyunlarına başlatmak için muhteşem.. Tekrar muhteşem bir giriş. Mezura yok yav, o kadar yani.

Ben çok beğendim, ve çok eğlenceli görünüyor.

NOT: Yarın Efe ile oynayacağız, bakalım.

Azactoth:
oyun oldukça eğlenceli en güzel kısmıda sıra sıra değil, aynı anda oynanıyor olması... oldukça güzel bir mekanik bulmuş FFG bu iş için kolay ve efektif gözüküyor... Her nkadar pilotum görevin yarısında aldığı çağrı sonrası ışık hızına çıkıp görev bölgesini terk etmek zorunda kalsa da oldukça eğlendim...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git