Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Star Wars X-Wing  (Okunma sayısı 7719 defa)

Gatsby

• Old Sport
    • E-Posta
Star Wars X-Wing
« : Şubat 19, 2014, 11:34:57 ÖS »

Selam,
Bu aralar bir kaç arkadaşımın severek oynadığı bir oyunmuş. Ben de Warhammer falan toplayana kadar takılmak için oyunun başlangıç kutusunu aldım. Nedir, ne değildir falan gibisinden belki tek başına anlamam diye bir unboxing yapsak güzel olur. Kendim rebel oynayacağım için birkaç parça da rebel minyatürü aldım. 2 tane de empire minyatürü fazlalık sanırım bende. Onları oynamak isteyenle öğrendikten sonra oynarız ya da isteyen biri olursa ufak bir ücret karşılığı alabilir. Neyse... Meraklısı ya da gönüllüsü varsa bi bakalım nasıl oyunmuş.
"If personality is an unbroken series of successful gestures, then there was something gorgeous about him."

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Star Wars X-Wing
« Yanıtla #1 : Şubat 20, 2014, 12:59:49 ÖÖ »
Fırsat bulursam denemek isterim... Ayrıca arkada Imperial March çalmadıkça Starwars Starwars olmazdı :)

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Şubat 20, 2014, 09:27:18 ÖS »
Kontaktta karargahtan bi arkadaşla oynamıştık adını hatırlamıyorum, ilk fırsatta bende başlayacağım, çok eğlenmiştim

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 22, 2014, 09:23:27 ÖS »
Bugün Semih ve Deniz ile oynadık.

Oyun çok ama çok kolay. Ayrıca acayip eğlenceli. Hani cidden haydi bir el atalım oyunu. Minyatür oyunlarına başlatmak için muhteşem.. Tekrar muhteşem bir giriş. Mezura yok yav, o kadar yani.

Ben çok beğendim, ve çok eğlenceli görünüyor.

NOT: Yarın Efe ile oynayacağız, bakalım.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 22, 2014, 10:24:43 ÖS »
oyun oldukça eğlenceli en güzel kısmıda sıra sıra değil, aynı anda oynanıyor olması... oldukça güzel bir mekanik bulmuş FFG bu iş için kolay ve efektif gözüküyor... Her nkadar pilotum görevin yarısında aldığı çağrı sonrası ışık hızına çıkıp görev bölgesini terk etmek zorunda kalsa da oldukça eğlendim...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 24, 2014, 08:34:50 ÖÖ »
Efe, Aylin ve İbrahim ile oyunlar oynadık dün. Oyun harika ama unutmamak lazım kendi yolunun en başında. Öğrenmesi 10 dakika sürüyor arkadaşlar, gelecek hafta falan tekrar bir öğrenme turu atabiliriz diye düşünüyorum.

NOT: 15-30 dakika arası sürüyor tanıtım oyunları. Hemen bitiyor yani. Bir de öğrenme çok kolay olduğundan 2. oyun daha bile kısa sürüyor. Heh. Neyse, öyle.

Saygılar,
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Gatsby

• Old Sport
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Mart 07, 2014, 10:02:42 ÖS »
Star Wars X-Wing oynayanlar artıyor...
Ruhi'den sonra ben ve Ayberk geliyoruz...
Bende: 2 X-Wing + 1 Millenium Falcon
Ayberk'te: 2 Tie Fighter + 1 Slave I
"If personality is an unbroken series of successful gestures, then there was something gorgeous about him."

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mart 09, 2014, 06:53:25 ÖS »
Henüz oyunu oynamamış hatta hiç görmemiş olanlar için eğlencelik bir video:
http://www.youtube.com/watch?v=1mxPFHBCfuU#t=1583
Bize her yer Nostramo

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Mart 22, 2014, 10:57:25 ÖS »
Kule'de 2 starter ve birkaç ekstra gemi daha var. Bugün İlker ile bir 80 puan falan denedik. 50 dakika falan sürüyor ve oyun.. Acayip zorlaşıyormuş.

- Mark Twain

Gatsby

• Old Sport
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Mart 23, 2014, 01:18:10 ÖÖ »
Kule'de 2 starter ve birkaç ekstra gemi daha var. Bugün İlker ile bir 80 puan falan denedik. 50 dakika falan sürüyor ve oyun.. Acayip zorlaşıyormuş.
Zorlaşmada eğlenceliyle orantılı yükselme oluyorsa sıkıntı yok.

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Nisan 08, 2014, 01:20:36 ÖS »
TüSOT olarak İzmircon'da X-wing Etkinliği düşünüyoruz! Kimde ne filo var arkadaşlar?? Duruma gore bir ayarlama yapacağız.  Dökülünsün ister bu deli gönül!
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Nisan 08, 2014, 02:00:12 ÖS »
Arkadaşlar özellikle kimde ne gemi var, elimizdeki malzeme nedir anlamak istiyorum mümkünse.  Duruma gore turnuva veya çok katılımcılı bir oyun düzenleyebiliriz.
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Nisan 08, 2014, 05:31:56 ÖS »
3 X-Wing,
3 Tie Fighter.. :)

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #13 : Mayıs 14, 2014, 06:48:58 ÖS »
Bir boy büyük bir oyun oynatır mı acaba biri bana?
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Mayıs 15, 2014, 02:11:37 ÖS »
Veysel dün mekanda oynadık biraz. Hafta sonu gidecek gibi olursak haber vermeye çalışırım. İşin kötüsü Facebook üzerinden haberleşiyoruz.. Ben telefon ile ve buradan mesaj ile tekrar şansımı denerim.

- Mark Twain