Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: A Paladin In Hell  (Okunma sayısı 3640 defa)

blackwinter

A Paladin In Hell
« : Şubat 14, 2014, 09:50:32 ÖS »
Yıllardır konusuruz aramızda birisi şu oyunu oynatsada oynasak diye. kimler mi? levent, burak, umut, yener .... kulede olmayan 1-2 arkadas daha.

cengaverlik yine bana düştü... geçen haftalarda toplandığımız bir akşam yeterince içip gaza geldikten sonra bu oyunu oynatma cesaretini gösterdim. burak, levent, yener ve ali nazım da oyuncu olma.

2nd edition DnD(ADnD) herhangi bir setting de geçebilen bir oyun. Kahramanların öldükten sonra ruhu cehennemde sıkışan bir paladini kurtarma hikayesi. 

FR dan gelme kararı aldıktan sonra herkese lvl 20 ve 50 000 exp degerinde magical item verdikten sonra karakter yaratma aşamasna geldik:

burak: grey elf wizard
ali nazım: dwarf battle rager
levent: elf feywarden(corellion sp.priest) yada human torm sp.priest
yener: human torm paladin yada dwarf crusader

levent ve yener tam karar veremeselerde böyle bir parti kurulmak üzere.

hack slash ağırlıklı bir oyun olsada yinede lvl 20 olup dilediğin magic itemlarla donanmak her zaman nasip olmaz diye düşünüyorum.

umarım çok eğleneceğiz.

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
Ynt: A Paladin In Hell
« Yanıtla #1 : Şubat 15, 2014, 12:31:00 ÖÖ »
Ben oynattım. Fazla Hack&Slash olması dışında muhteşem oyun. Haydi elinize kuvvet.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 15, 2014, 04:03:18 ÖÖ »
Oyun siyah beyaz mı?

blackwinter

« Yanıtla #3 : Şubat 15, 2014, 08:13:52 ÖÖ »
Oyun siyah beyaz mı?

evet ama remaster yapıp HD görüntü vermişler.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 15, 2014, 08:55:44 ÖÖ »
RA goruntu...
War, war never changes...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 15, 2014, 08:58:40 ÖÖ »
İyi eğlenceler...

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 16, 2014, 02:02:09 ÖÖ »
Beyler ana menüde space'e basılı tutup yukarı sola aşağı sağa yukarı sola aşağı sağa yaparsanız attığınız bütün zarlar 20 geliyormuş.

blackwinter

« Yanıtla #7 : Şubat 16, 2014, 11:12:42 ÖÖ »
bu islerde kafayi Yugioh la acinca sonuc bu.
"Horus Rising"