Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yardım! Ork Listesi  (Okunma sayısı 5304 defa)

sargon

• E-Posta
Yardım! Ork Listesi
« : Ocak 31, 2014, 01:43:57 ÖS »
40k hakkında fikri olan olmayan herkesten ufak bir liste yardımı rica ediyorum!

Durum şudur ki ork ordusu toplamaktayım ve bir kaç oyuncak alacak kadar sermaye biriktirmiş durumdayım ancak listeler konusunda kafam biraz karışmış durumda. Sağdan soldan baktığım ordu listeleri, battrep'ler ve taktikler dahilinde tercihimi iki temel listeye indirgemiş durumdayım. Biraz geyik yapmak aslında amaç.

Liste 1: Speed Freaks

-Boss+6 Nobz w/bikes
-2*Dakkajet
-Trukkboyz*2
-Wagonboyz
-Lootaz

Temeli bu olan liste kendini anlatıyor aslında. Düşman bizim çocuklara sıkmadan biz onlara vuralım listesi. Uçana kaçana karşı da dakkajetler bulunmakta. Sayısı 3'e de çıkabilir.

Liste 2: Boyz before Toyz

-4*Trukkboyz
-Wagonobz
-Wagonboyz
-Dakkajet
-Lootaz
-2*Mek w/kff

Tarpit ftw! Objective tutmak ve büyük yaratıkları combatta kilitleyip(ya da indirip) kovayla shoota boyz alıp (kovayla zar değil o ayrı) düşman yeter diyene kadar zar atmak temalı bir liste. Daha competitive anladığım kadarıyla. Sanırım.

İlk liste daha gönlümden geçen bir yapıya sahip. Bunları boşver diyip yeni codex'i de bekleyebilirim tabii.

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Yardım! Ork Listesi
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2014, 03:55:48 ÖS »
Onu bilmem ama madem ikincisi More boys temalı o zaman şarkısı da şu olsun
https://www.youtube.com/watch?v=eiuHdUkuRi0

Not: klibin Seksepalitesine değil de şarkısına odaklanın lan!
dey layt com and me wan go hom...

blackwinter

Ynt: Yardım! Ork Listesi
« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2014, 05:17:48 ÖS »
valla bence codex bekle
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"