Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yeni bir ordu !  (Okunma sayısı 5349 defa)

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
Yeni bir ordu !
« : Ocak 26, 2014, 07:27:54 ÖS »
Selamlar, elbette bu 2. 40k ordusu fikrim daha oldukça uzaklarda, henüz kendi ordumu bile adam gibi boyamamış ve tamamen tanıyamamış olsam da, aşırı bir gazım oluştu shooter ordu için. Asıl wargaming karakteristiğimin CC üzerine olmadığını fark ediyorum gün geçtikçe. Buyrun oylayın bir fikir oluşsun hem kafamda, yorum da eklerseniz sevinirim :)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Yeni bir ordu !
« Yanıtla #1 : Ocak 26, 2014, 09:10:18 ÖS »
Oyundaki shooterlar IG ve Tau.. Ama gerçekten Eldar Rulez bu sıralar..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #2 : Ocak 27, 2014, 09:49:20 ÖÖ »
IG codex ini beklemeden karar verme derim. Gerçekten Eldar bu ara önüne geleni kevgire ceviriyor ama IG nin atış gücüde onu aratmaz diye tahmin ediyorum.

ama işin sonunda herşey gelip modellere ve fluff a bakıyor (bence). o yüzden codexleride iyi oku derim.

Eldar ı hiç sevmezdim aklımdan bile geçmezdi ama geçenlerde codexi ni ve Iyanden Supplement ını oudum bayaa bir hikayeleri var.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2014, 12:24:12 ÖÖ »
Tau- Shooty Uzun menzil + Sky Fire
Imperial Guards- Shooty Uzun Menzil Heavy (Bombardment)
Eldar- Shooty Orta-Uzun Menzil (S6-S7 Spam)

bir eldar oyuncusu olarak şunu söyleyebilirim, AV13 Eldar için ciddi tehlikeli... Hani Uçaklar ve ağır tanklar ile ancak bu arkadaşlara hasar verebiliyorsun... Shoot eden herhangi bir ünitenle close combatê giren adam direk dövüyor... (Yada hep bana öyle oldu)... Oyunda ciddi anlamda cc yapabilecek ünşteleri Wraith Guardların CC versyonu (Wraith Blades ti galiba) gibi gözüküyor... ama yeterince ateş edersen CC'e kimse gelemiyor bu sınanmıştır :)