Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bültende Yer Almalı Diyorsanız  (Okunma sayısı 4217 defa)

Ruhi

• Moderator
    • E-Posta
Bültende Yer Almalı Diyorsanız
« : Aralık 12, 2013, 08:51:14 ÖS »
Selamlar,

Yav, bülteni 3-4 haftada bir çıkartıyorum. Hani her 2 haftada bir etkinlik biraz yoğun oluyor diyerek 3 haftada bir(Magic hariç) yapmaya çalışıyoruz. Gerçi gene 2 haftada bir falan oluyor ya, neyse.

Bülten'de şunu unutma dediğiniz bir şey varsa buraya atabilirsiniz.

Hani 3 cümle, 1 paragraf yazarsanız direk copy/paste ederim daha iyi bile olur benim için. Aklınıza geldikçe buraya yazarsanız, bülteni hazırlarken buradan direk alırım.

NOT: Hani elimden geldiği kadar düzenli yazıyorum ama hani zannetmiyorum da atlarsam yazdıklarınızı falan şimdiden affolla.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Ynt: Bültende Yer Almalı Diyorsanız
« Yanıtla #1 : Aralık 12, 2013, 10:16:52 ÖS »
gayet güzel yapıyorsunuz bu bülten işini üstat. sonraki sayılarda acaba Slow-Grow Ligine de yer versek nasıl olur? Hani önümüzdeki 2 aya felan yayılacak çünkü, şık olurdu

eidt: son sayıdaki yazışmaları gördüm şimdi, zaten konuşulmuş konu. ben o kısmı okumadam buraya yazmıştım, kusura bakma

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Bültende Yer Almalı Diyorsanız
« Yanıtla #2 : Aralık 12, 2013, 10:54:29 ÖS »
Selamlar,

Yav, bülteni 3-4 haftada bir çıkartıyorum. Hani her 2 haftada bir etkinlik biraz yoğun oluyor diyerek 3 haftada bir(Magic hariç) yapmaya çalışıyoruz. Gerçi gene 2 haftada bir falan oluyor ya, neyse.

Bülten'de şunu unutma dediğiniz bir şey varsa buraya atabilirsiniz.

Hani 3 cümle, 1 paragraf yazarsanız direk copy/paste ederim daha iyi bile olur benim için. Aklınıza geldikçe buraya yazarsanız, bülteni hazırlarken buradan direk alırım.

NOT: Hani elimden geldiği kadar düzenli yazıyorum ama hani zannetmiyorum da atlarsam yazdıklarınızı falan şimdiden affolla.

Bülten süper gidiyor bence..Hani mızmızlak dışında takdirde etmek lazım diye düşünerek ekliyorum :D
The elves are watching