Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Armoured Rifle taktikleri  (Okunma sayısı 2515 defa)

Barbar139

• E-Posta
Armoured Rifle taktikleri
« : Aralık 05, 2013, 11:40:20 ÖS »
http://www.wwpd.net/2013/12/tactics-of-armored-rifle-platoon.html

Belki görmüşsündür zaten ama yine de... Ruhi bu sana gelsin.
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Armoured Rifle taktikleri
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2013, 08:39:54 ÖÖ »
Hoş, şirin bir makale eyvallah üstat!

NOT: Yav, Late War'da Veteran bir birlik mi alsak acaba.. :)
« Son Düzenleme: Aralık 06, 2013, 08:44:20 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2013, 12:10:07 ÖS »
Veteran Amerikan da pahalı yaw... Şu Japon muhabbetleri ve Pasifik savaşları çıkarsa ben de ciddi ciddi Amerikan piyadesi düşünmeye başlayabilirim. Marines Uh-Ah!

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 06, 2013, 12:51:33 ÖS »
Veteran Amerikan da pahalı yaw... Şu Japon muhabbetleri ve Pasifik savaşları çıkarsa ben de ciddi ciddi Amerikan piyadesi düşünmeye başlayabilirim. Marines Uh-Ah!

Hehe.. Ruslar yetmedi, Almanlar kesmedi diyorsun.. :)

NOT: Yav, bu campaignlerin çoğu late-war'da acaba diyorum bir masayı nasıl çıkartma masası yapabiliriz. Çok fazla bunker, şu bu lazım ya.. Güzel olur hani.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 06, 2013, 10:41:01 ÖS »
Sizin modüler masaya 2 tane de deniz kenarı köşesi yapılabilir aslında (tabii uğraşacak insan demek istiyorum önce)

Bunker'a falan gerek yok onu fortification almak isteyen düşünsün =) Biz de infinity fonu gibi bir fon oluşturup bu fortification işine başlayabiliriz aslında. Bilmiyorum gerçi benim henüz fortified company gazım yok pek.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 06, 2013, 10:46:53 ÖS »
Late war demek haliyle bunker demek, nest demek. Kitabın ismi atlantic wall ne de olsa :D Festung Kompany candır!  Haliyle tam çıkartmayı oynamamıza gerek yok ama sahilin 3 km ilerisini oynamak pek keyifli olailbir aslında. Yüzerek gelmiş shermanlar filan :) bu arada istanbuldaki hedgegrow lar kesinlikle bizimkilerden daha iyiler, sorup soruşturalım filan. hatta batu sorsana.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler