Savaş Çekici > Infinity

Infinity turnuvası yapalım mı?

(1/5) > >>

burock:
Arkadaşlar selam,

İyi-kötü 2 masayı dolduracak kadar scenery var artık elimizde. Diyorum ki 4 kişi ile bir turnuva yapsak nasıl olur?

Kural seti olarak Infinity'nin resmi mini turnuva kurallarını kullanalım derim; ama kendi aramızda yapalım icat çıkarma derseniz ona da ok derim. Temel olarak kuralları şöyle özetleyebilirim:

1. 300 puanlık 2 liste yapıyorsunuz. Her tur hangisi ile oynayacağınıza maç başlamadan karar veriyorsunuz. Bu listeler aynı ordu ve sektörelden olmalı.
2. Minyatürler CB minyatürü olmalı.
3. Proxy yasak (Katılımı maximize etmek için 2 ve 3. maddede esnek olabiliz).
4. Minilerin en azından vücudu birleştirilip uygun tabana oturtulmuş olmalı.
5. Minilerin boyalı olmasına gerek yok.

Kurallara göre Organizer kişi hakem olabiliyor, hakem de turnuvada yer alabiliyor. Dolayısıyla ben de oynayabilirim eğer 4 kişi olamazsak.

İdealde bir ctesi ya da pazar günü toplanıp aynı gün içinde bitecek şekilde yapmak isterim bu turnuvayı.

Evet, kimler 300 puan çıkabiliyor legit olarak arkadaşlar ve kim turnuvaya katılmak ister?

Barbar139:
200 zorlarım, 300 için ek modeller almak lazım sanırım...

Deeyo:
Ben de böyle bir şey başlatsam mı diye düşünüyordum.

Ben girerim. Hakem de olurum.

Proxy olayına şöyle bir esneklik olsun dahası olmasın.

--- Alıntı ---Aynı tip infantry elinde farklı bir silahmış gibi gösterilebilir ancak farklı bir tipin yerien geçemez.
Öneğin Moderatör modeli elinde combi var. Bu modeli bunun elinde light granade launcher var diyebiliriz.
Ancak bu modeartör Artık bir Sin-Eater diyemeyiz.
--- Alıntı sonu ---

Boya konusunda.
Bence güzellik olması açısından tarihinden önce masadaki modellerderin 4'te 1'i boyalı olsun da diyebiliriz.

Puan konusunda:
 ben bile proxysiz 300'e çıkamıyorum (es kaza ısmarladığım modeller gelmez ise...) dolayısıyla 250 puan da olabilir.

Kişi Sayısı:
Terrain maalesef en büyük kısıt. 4 kişi.

Tarih olarak ne zaman? Bayramdan sonraki hafta 26-27'si ya da Kasımın ilk haftası 2-3'ü olabilir.

burock:
proxydir, boyadır, tarihtir gibi detaylara kişi sayısını netleştirdikten sonra, ihtiyaca göre beraber karar veririz diye düşündüydüm alkım.

o zaman şöyle yapalım. niyeti olanlar isim - puan şeklinde dizilsin, hm?

1. Burak - 300pts
2. Batu - 200pts
3. Alkım - 250pts
4.

go...

Barbar139:
Tarih olarak en erken Kasım 9-10 veya sonrası bana daha uygun abiler, döndükten sonra en az 3 hafta olursa arada daha rahat izin alırım sanki...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git