Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: TÜSOT 40K Ulusal Turnuva 26 Ekim Cumartesi İstanbul  (Okunma sayısı 8313 defa)

Ruhi

• E-Posta
TÜSOT 40K Ulusal Turnuva 26 Ekim Cumartesi İstanbul
« : Ekim 01, 2013, 10:15:26 ÖS »

Bu sene Yaşar ile birlikte turnuvaya katılıyoruz. Cuma akşamı otobüs ile İstanbul'a gideceğiz, Cumartesi gecesi ise turnuva sonrası gene otobüs ile döneceğiz. Fazlasıyla yorucu olacak ama ne yapalım.

Asil üye olarak davet edilip gelemeyen Semih için de; "Kahrolsun bağzı işler" demek istiyorum.

Kurallar, Görevler ve dizilimler belli bu arada:
http://www.tusot.org/WH40K/2013_Ulusal_Turnuva_Formati.pdf

Gene eleme usulü olacakmış. Biraz üzücü tabi. Hani gidip tek maç yapıp dönmek biraz buruk ama, artık sonraki senelere umarım birden fazla gün sürer.

NOT: Hani ilginç bir Warhammer macerası olabilir, beraber gelmek isteyen olursa bir merhaba dersiniz.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
Ynt: TÜSOT 40K Ulusal Turnuva 26 Ekim Cumartesi İstanbul
« Yanıtla #1 : Ekim 01, 2013, 10:31:07 ÖS »
iyi eglenceler!

blackwinter

« Yanıtla #2 : Ekim 01, 2013, 11:46:32 ÖS »
oraya izmir şampiyon gidecek. şampiyon olarak da dönecek umuyoruz.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 02, 2013, 02:56:22 ÖS »
yaşardan umutluyum hala yaptığımız maçı unutmadım o drop botlar çok çan yakacaktır turnuvada. Zaten ruhinin deomanlarına dicek bişey bile deyemiyorum çok kan dökülcek çok :)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ekim 02, 2013, 03:43:52 ÖS »
Yav, çok sert turnuva olacak. Hani underdogların kazanmasını hepimiz istiyoruz sanırım  ve Yaşar alınmasın ama ben geçen sene yarı finalde oynadığım Ural ve yepisyeni Tauları diyorum bu sefer. Yada bir ihtimal Mehmet Çamuroğlu ve gene yepisyeni Ultramarine'leri..

Geçen sene acayip iyi kura çekmiştim. Bu sefer şansım döner herhalde.. ama şans bu sefer Yaşar'a güler diye umalım.

NOT: Hala Daemon oynamam masada aslına bakarsanız. Hava için IG & Daemon olabilir diye düşünüyorum. Yada acaba gene Aylin'in kızları.. Hmm.. :)
« Son Düzenleme: Ekim 02, 2013, 03:50:31 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 03, 2013, 04:26:54 ÖS »
Abiler gelecek hafta deneme maçları yapmaya başlarsak harika olur. Tyranid rosterı yaptım ve deneme yapmak için adama ihtiyacım var. :)

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #6 : Ekim 03, 2013, 05:07:30 ÖS »
Abiler gelecek hafta deneme maçları yapmaya başlarsak harika olur. Tyranid rosterı yaptım ve deneme yapmak için adama ihtiyacım var. :)

ok abi. ağzına bir kurt tadı çalayım... sonuçta beleş kurt kanı baldan tatlıdır.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ekim 04, 2013, 09:03:41 ÖÖ »
Ayarlayabilirsem bende çıkabileceğim en hard hitter Eldar listelerinden deneyeyim... Proxy mroxy...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Ekim 05, 2013, 11:16:29 ÖS »
Şu anki TÜSOT Ratinglerinde 3. sırada ve son turnuvanın galibi Ural'ın son listesi:

Alıntı
Tau&SM Alliance
Commander shadowsun
Commander Farsight
7xBodyguards (3 w. 2 PR + Stim. Inj, 3 w. FG + stim. Inj, 1 w. CC node, multispectrum, puritide, vectored retro, d. Controller)
2x riptide w. Ion+sms+velocity tra.+early warning ov.
2×10 fire warrior
14 gun drone
Tigurius
5× scout

Tigurius acayip bir kafa bu listeye. Gücünü %30 falan arttırıyordur sanırım. :)

TÜSOT Ratinglerinde 1.sırada olan ve son turnuva 2.'si Can'ın listesi:

Alıntı
Herald of Tzeentch (Lvl3, Exalted Reward, Disc of Tzeentch) x2

11 Pink Horrors
10 Pink Horrors

9 Screamers
Demon Prince of Tzeentch (Lvl 3, 2 Greater Reward, Wings, Armour)

Demon Prince of Tzeentch (Black Mace, Wings, Armour)
10 Cultist
Helldrake (Baleflamer)

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 07, 2013, 07:04:30 ÖS »
Alıntı
Herald of Tzeentch (Lvl3, Exalted Reward, Disc of Tzeentch) x2

11 Pink Horrors
10 Pink Horrors

9 Screamers
Demon Prince of Tzeentch (Lvl 3, 2 Greater Reward, Wings, Armour)

Demon Prince of Tzeentch (Black Mace, Wings, Armour)
10 Cultist
Helldrake (Baleflamer)

Listeye bak be dedirten türden bişey olmuş. Korkunç..
I am Alpharius

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ekim 07, 2013, 10:37:27 ÖS »
İkisi de çok kalın listeler valla, diyecek birşey yok. Benim oyuncaklardan gereken varsa ally falan emrinize amadedir

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ekim 08, 2013, 01:40:12 ÖS »
Turnuvada hangi ordu ile çıkayı planlıyorsun Ruhi... Hani tyranid iyi hoş ama verdiğin her iki liste de  sanki bizim çocukları ince ince parçalar gibi geldi... (tau uzaktan, Demon CC)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Ekim 08, 2013, 01:43:34 ÖS »
Daemon ordusu tam değil. Oversoul geçtiğimiz ayın sonunda modelleri gönderecekti ama sanırım minyatürler gelmedi. :( Tyranid gerçekten biraz zayıf. Bilmiyorum cidden. En olmadı acaba diyorum Daemon + IG.. :)

- Mark Twain

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ekim 08, 2013, 04:01:52 ÖS »
Daemon ordusu tam değil. Oversoul geçtiğimiz ayın sonunda modelleri gönderecekti ama sanırım minyatürler gelmedi. :( Tyranid gerçekten biraz zayıf. Bilmiyorum cidden. En olmadı acaba diyorum Daemon + IG.. :)

iste liste budur!  :D

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ekim 08, 2013, 07:02:57 ÖS »
Listelerle önceden tırstırıyorlar sağolsunlar.

Valla ben de gidenlere ally vereyim diye teklif vermek isterdim ama bizim kızlar yemeye dost most demeden en yakından başlayacağı için o tür jestlere uzak kalıyorum.

Gidenler ellerinde model çantalarıyla gideceği için sizler bir şey isterseniz alıp getiremezler. Pegasus'tan o aralar bir şey isteyeniniz olursa bana söyleyin, ben izleyici olarak gittiğim için rahatım.