Savaş Çekici > Warhammer 40k

Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?

(1/144) > >>

Blind:
Evet yeni bölüm, yeni başlık. Sticky lütfen ;D

1 termagant ve 1 ripper swarm silahları hariç boyandı.

DNA Maniac:
ayrı ayrı olmasa hepsini bir takib etsek daha iyi değilmi? hatta fow daki başlığı bile bugün modelcilik için yada savaş çekici için ne yaptın gibi bir başlıkta birleştirsek?

Blind:
Ben diğer başlık fantasy bölümünde kaldı diye açtım ama hani birleştirsek şık olur ;D

Antimodes:
Selamlar,

Eğer ana bölüm olarak ayrılacaksa bu alt bölüm de ayrı olmak zorunda ki bence ayrı olsun.

Bu konuda görüş belirtmek için;

http://kulesakinleri.org/smf/index.php?topic=32.45

Saygılar,

Antimodes:
Cuma akşamı 4 saatlik uğraş ile;

battle force + tactical squad + razorback kutuları açıldı. Parçalar beyaza, siyaha ve UM maviye spreylenecek şekilde ayrıldı. Parçlardaki dikkat çeken çapaklar temizlendi.

Ayırma işini yaparken zorumlu durumlar dışında tek tek ayırmadım direkt yollukları kestim, örneğin bolterları 5'erli şekilde kestim çıkardım.

Pazar günü 4 saatlik ağır çalışma ile;

Önce beyaz, sonra siyah ve 2 tur mavi sprey atıldı. Acaip yorulmuşum, balkonda güneş altında maymun oldun bee.

Maymun oldum ama deydi, başlamak bitirmenin yarısıdır derler benim için %80 çünkü boyama işinin de çoğunu bitirmiş oldum. İncik boncuğa çok girmeden omuzluktur bolterdır boyayı deydirip işi bitircem.

Bu arada 2 kutuya yakın UM blue sprey bitti. Ayrıca yeni bir kutu siyah sprey aldım, dupli color deep black mat, acaip başarılı, inanılmaz güzel kapatıyor ve satıh çok temiz oluyor, sankim fırça ile ince kat sürülmüş gibi. Hani bu yeni çıkan mat siyah arabalar varya işte onlar gibi gözüküyo. Ulen dark angles boyasam ne süper olurdu bee dedirtti valla. :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git