Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?  (Okunma sayısı 107394 defa)

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?
« : Haziran 29, 2011, 07:54:32 ÖS »
Evet yeni bölüm, yeni başlık. Sticky lütfen ;D

1 termagant ve 1 ripper swarm silahları hariç boyandı.
I am Alpharius

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Bugün Warhammer 40K için ne yaptın?
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2011, 11:57:40 ÖS »
ayrı ayrı olmasa hepsini bir takib etsek daha iyi değilmi? hatta fow daki başlığı bile bugün modelcilik için yada savaş çekici için ne yaptın gibi bir başlıkta birleştirsek?
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 30, 2011, 12:39:35 ÖÖ »
Ben diğer başlık fantasy bölümünde kaldı diye açtım ama hani birleştirsek şık olur ;D
I am Alpharius

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 30, 2011, 08:32:58 ÖÖ »
Selamlar,

Eğer ana bölüm olarak ayrılacaksa bu alt bölüm de ayrı olmak zorunda ki bence ayrı olsun.

Bu konuda görüş belirtmek için;

http://kulesakinleri.org/smf/index.php?topic=32.45

Saygılar,

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Temmuz 04, 2011, 08:44:08 ÖÖ »
Cuma akşamı 4 saatlik uğraş ile;

battle force + tactical squad + razorback kutuları açıldı. Parçalar beyaza, siyaha ve UM maviye spreylenecek şekilde ayrıldı. Parçlardaki dikkat çeken çapaklar temizlendi.

Ayırma işini yaparken zorumlu durumlar dışında tek tek ayırmadım direkt yollukları kestim, örneğin bolterları 5'erli şekilde kestim çıkardım.

Pazar günü 4 saatlik ağır çalışma ile;

Önce beyaz, sonra siyah ve 2 tur mavi sprey atıldı. Acaip yorulmuşum, balkonda güneş altında maymun oldun bee.

Maymun oldum ama deydi, başlamak bitirmenin yarısıdır derler benim için %80 çünkü boyama işinin de çoğunu bitirmiş oldum. İncik boncuğa çok girmeden omuzluktur bolterdır boyayı deydirip işi bitircem.

Bu arada 2 kutuya yakın UM blue sprey bitti. Ayrıca yeni bir kutu siyah sprey aldım, dupli color deep black mat, acaip başarılı, inanılmaz güzel kapatıyor ve satıh çok temiz oluyor, sankim fırça ile ince kat sürülmüş gibi. Hani bu yeni çıkan mat siyah arabalar varya işte onlar gibi gözüküyo. Ulen dark angles boyasam ne süper olurdu bee dedirtti valla. :)

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Temmuz 04, 2011, 10:13:59 ÖÖ »
Dark Eldar Codex indirildi, incelendi. Battleforce'dan çıkan adamlar ile neler yapılabileceğine bakıldı, modellerler tekrar hayranlıkla izlendi. Para olsa da sipariş verilse diye sabırsızlanıldı...
"If you're going through hell, keep going."

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Temmuz 04, 2011, 10:23:57 ÖÖ »
batu bana da bi link yollasana indireyim bulduklarım ya yarım ya deforme, okunmuyor

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Temmuz 04, 2011, 03:50:09 ÖS »
Son bir gayret ve terminator başlığından alınan gaz ile plasti card'dan land raider yapımına başlandı. Planlar indirildi, silahlar için ebay'den bit bakıldı, eldeki rhino ve razorback bitleri ile birlikte düzgün bişey olacak gibi duruyor.

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Temmuz 05, 2011, 10:00:13 ÖÖ »
Son yaptığım hand made rhinoya az biraz boltgun deydirip savaşa hazır hale getirildi. 3 tane SM'in baseleri değiştirildi, Semih'ten alınan eski bir SM modeline backpack takıldı, scout boltgun kesilip biçilip yapıştırıldı ve boyaması yapıldı, savaşa hazır hale getirildi.

Eskilerilerden sonra yenilere dalındı, boltgunlara boltgun metal sürüldü, 20 adet olunca bayaa zaman tuttu tabii.

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Temmuz 06, 2011, 09:27:01 ÖÖ »
Öncelikle maç yaptım. ;)

Sonrasında gece 3'e kadar kasıp 25 takım omuzluk kenarına ve 25 tane göğüş üstü aquila'ya shinning gold sürdüm. Bolter'lı tacticallar yapışmaya hazır, sırada serg+spec weap+roketli adamlar var.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Temmuz 06, 2011, 11:57:29 ÖÖ »
Chimeralardan birleştirdiğimi bayağa boyadım dün. Ama hani bayağa boyadım. Bitmek üzere(benim için tabi). Hoşuma da gitti. Bugün searchlight'ları boyamaya çalışacağım.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Temmuz 07, 2011, 09:04:11 ÖÖ »
Land raider'ın gövdesi çıktı ortaya, şu içeri gömülü ön taret yuvası biraz zorladı ama gerisi Rhino'dan daha rahat gitti çünkü daha büyük. ;)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Temmuz 07, 2011, 10:16:11 ÖÖ »
Umut, abi şu planları bir atarmısın?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Temmuz 07, 2011, 04:35:51 ÖS »
Land raider'ın gövdesi çıktı ortaya, şu içeri gömülü ön taret yuvası biraz zorladı ama gerisi Rhino'dan daha rahat gitti çünkü daha büyük. ;)

want!

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Temmuz 08, 2011, 08:41:59 ÖÖ »
Selamlar,

http://paperhammer40k.com/

Üye olmadan download'ları göremiyonuz, üye olmak için özel bi koşul yok.

Benim yaptığım Land raider (13 tane var ama çoğu iş görmez)

Home>Downloads>Space Marines>Vehicles>Land Raider>MKII>Land Raider MKII 4

Saygılar,

Not: Ruhi, Baran; mail attıyorum size ayrıca.