Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Özellikle Fow'cu arkadaşlara tavsiye ederim  (Okunma sayısı 3528 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Özellikle Fow'cu arkadaşlara tavsiye ederim
« : Ağustos 27, 2013, 11:08:00 ÖS »
http://jpwargamingplace.blogspot.com/search?updated-max=2013-07-25T14:52:00-07:00&max-results=7

Bir arkadaşıma ait Blog özellikle FoW oynayanarkaşlara tavsiye edeceğim.. modellerin bir kısmı 20mm bir kısmı 15mm oldukça başarılılar... Özellikle Ruhi senin hoşlanabileceğin baya bir ekipman var :)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Özellikle Fow'cu arkadaşlara tavsiye ederim
« Yanıtla #1 : Ağustos 27, 2013, 11:33:48 ÖS »
Acayip havalı malzeme tanıtımları varmış. Eyvallah Semih, süpersin.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 28, 2013, 08:33:49 ÖS »
WW2 için özellikle Afrika Corps çalışıyor sanırım. Gepanzerte için birkaç boyama alternatifi daha buldum diyebilirim =)
"If you're going through hell, keep going."

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 29, 2013, 08:50:37 ÖÖ »
WW2 için özellikle Afrika Corps çalışıyor sanırım. Gepanzerte için birkaç boyama alternatifi daha buldum diyebilirim =)
Arkadaş Tarih öğretmeni... Hobi olarak wargame ile uğraşıyor... Savaş müzesine tarihi savaşlar ile ilgili diyoramalar falan yapıyor... Tam Ruhi ile tanıştırılacak adam dedim... Bu arada yaptığı ev diyoramaları falan hep o savaşın geçtiği bölgedeki gerçek binalar...İnternetten binanın resimlerini bulup, kullanılan materyal, renkler vs. ile ilgili araştırmalar yapıyor falan... İzmirde olsaydı inanılmaz bir kazanç olurdu...