Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kılıç, Yay, Halberd vs Bitler  (Okunma sayısı 1708 defa)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Kılıç, Yay, Halberd vs Bitler
« : Haziran 13, 2013, 02:40:45 ÖS »
Finallerle boğuştuğum zamanlarda aklıma illa ki çalıştığım konular dışında fikirler geliyor. Kilden Mouse Guard için fare yapmaya çabalıyorum. Diğer malzemelerden yaptığım silahlar maalesef istediğim kadar iyi ya da dayanıklı olmuyorlar. Elimdeki Tyranid bitlerine baktım; sapkın bir MG birliği oluşturmak dışında işe yaramıyorlar. Elinizde böyle işe yaramayan bitler varsa alabilirim. Karşılığında işinize yarayacaksa benim kızların bitinden verebilirim ya da ücret ödeyebilirim. Tek bir tane kılıç bile mesela tüm bir fareye yetiyor.

Bir sürü şey verebilecek varsa kendisine peluş fare hediyemdir. Bir örneği burada:  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200975128404526&set=oa.524836620901587&type=1&theater

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Kılıç, Yay, Halberd vs Bitler
« Yanıtla #1 : Haziran 13, 2013, 03:20:34 ÖS »
Ben bir bakayım Aylin... Bende ki bit kutularından elbette bir şeyler çıkacaktır diye düşünüyorum... nasıl olsa bir işe yaramadan yatıyorlar evde ;)

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 13, 2013, 04:10:56 ÖS »
Sağol Semih. Senin ufaklıklara zarar vermeyecek bir peluş hazırlayayım ben en iyisi. Mızraklı bir tanesi kötü sonuçlar verebilir.

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 13, 2013, 05:55:24 ÖS »
Bende var, kuleye ugrayio birakmaya calisirim. Ne var dersen halberd, spear, sword, arbalet.

Calisim diyorum cunku Saliya kadar her gun 15-21 arasi kursum var.  Sali aksami da tasiniyorum.

Dun cinden donddum.

Hafta sonu eyleme katilmak istiyom.

40K yalan...

Mouse Guard hayal...

Bana bu aralar.

Neyse, bir ara gelip birakmaya calisirim.

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 13, 2013, 07:39:29 ÖS »
Kolay gelsin Umut. Benim acelem yok, herhangi bir zaman bıraksan da olur. Kaldı ki benim sınavlarımın tarihleri de resmen birkaç hafta ileri oynadı olaylar yüzünde. İki hafta daha finallerle boğuşacağım en azından. Sonra da babam nişanlanıyor vs. Temmuza kadar benim de vaktim olmayacak.

İlk fırsatta Mouse Guard oynatmak istiyorum yeni mekanda. Hele bir yerleşelim.