Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Toughness  (Okunma sayısı 3627 defa)

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
Toughness
« : Mayıs 31, 2013, 10:22:12 ÖS »
Selamlar, ablam yurtdışındayken GW den boya aldırmak istiyorum da, şeyi sorucaktım. O boyalar uçak seyahatine dayanıklı çıkar mı ? ne biliyim hani zarar falan görebilirler mi basınçtan etc, falan ?

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Toughness
« Yanıtla #1 : Haziran 01, 2013, 01:44:19 ÖÖ »
Birşey olmaz üstat. Sıvı boyalar. Diğer taraftan, kimyasal bir ürün olduklarından acaba uçak yolculuğu sırasında sorun olur mu diye düşünmedim değil.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2013, 05:02:50 ÖÖ »
Birşey olmaz üstat. Sıvı boyalar. Diğer taraftan, kimyasal bir ürün olduklarından acaba uçak yolculuğu sırasında sorun olur mu diye düşünmedim değil.

uçakta taşınması yasak diye hatırlıyorum. Öyle okuduğu hatırlıyorum son yolculuk öncesi broşürde
The elves are watching

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 01, 2013, 09:12:20 ÖÖ »
Ben bagajda getirmistim 4 sene kadar once
dey layt com and me wan go hom...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 01, 2013, 09:34:33 ÖÖ »
Kabine sıvı sokamazsınız, bagajınızı teslim ettikten sonra son kontrolde çıkarsa hava limanında bırakmak zorunda kalırsınız...(Hani zamanında İstanbuldan İzmire  dönerken hava limanında bıraktığım bir şerit metrem var... adamlar beni Shibumi gibi hayal etmiş olsalar gerek ki o şerit metreyle uçağı kaçırmayayım diye kabine şerit metreyle girmeme izin vermemişlerdi...)  Bagajda gelirken de bir hasar oluşacağını sanmıyorum, çünkü bizim Pegasustan aldığımız boyalar da adı her nekadar "shipping" olmasına rağmen, uçak kargo ile Türkiyeye geliyor ;D

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 01, 2013, 04:55:01 ÖS »
Aynen, kabinde yasak. Bagajda sıkıntı yok.

Bagajda büyük sıvıları almıyorlar sanırım, bizzat şahit olduğum olay, havalanı girişinde X ray'de bir adamın zeytinyağı şişesini bagajdan çıkarttırdılar ve oracıkta hacıladılar.
"If you're going through hell, keep going."

Blacknwhite21

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 02, 2013, 12:52:52 ÖS »
Konuya hemen acikililik getireyim nede olsa ucakta calisiyoruz demi. Kabine normal su sisesi den buyuk veye fazla su sokulamaz ancak kabine girilebilen sivi miktari 1 lt yani 1/2 su 1/2 geri kalan ( gerikalanda genelde bebegi olan yolculara sut iznidir cok acil olmadigi surece baska bi sivi sokmazlar iceri ) !! Sut alti bolgesinde 4 lt sivi hakki vardir her birer yolcunun eger ic hat ise sinir yok . Bizim kullandigimiz boyalar b+ class denen bir sinif bunlarin izni biraz karisik eger ablan yurtdisindan getirecekse fisini atmasin ve aklirik bildiri yapsin ozaman 10 tup sokma izini doga bilir ancak 6-7 ideal olanlardir
4200 +  Tomb King
1000 + Necron