Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Önemli! Dolaplar ve Yerleşme  (Okunma sayısı 2635 defa)

Bay V

• Ziyaretçi
Önemli! Dolaplar ve Yerleşme
« : Mayıs 26, 2013, 12:54:00 ÖÖ »
Arkadaşlar, mekana yerleşmemiz bitene ve Yönetim Kurulu'ndan bir karar çıkana kadar Kule'ye getirelecek modellerle ilgili bazı kısıtlamalara gideceğiz, bu şu an içinde bulunduğumuz "ne nereye konacak" sorununu çözene kadar kalacak ufak bir 'sıkıyönetim' ilanıdır. En kısa sürede düzelteceğimizi umuyorum.

Kule Sakinleri'nin demirbaşı olan 20 kısımlı dolapta, size ayrılan dolap dışında (kişi başı 1 kısım) bir yere eşyalarınızı koymayınız. Dolabın üstünü, altını, kendi getirdiğiniz dolabı, etraftaki rafları/dolapları ve depoları kullanmayınız.

Bunu yapmanın en iyi yöntemi eğer tek dolaba sığamıyorsanız bir süreliğine (En azından açılışımızı yapacağımız 1 Haziran tarihine kadar) Kule'ye eşyalarınızı getirmemeniz. Eğer es kaza halihazırda getirdiyseniz ya da başka koyacak yeriniz kalmaması durumundan dolayı Kule'ye getirmek zorundaysanız bunları Merdiven Altındaki Dolap'a (Harry PotterTM) istifyeleceğiz ve Yönetim Kurulu bu durum için ne yapacağımızı karara bağlayana kadar orada duracaklar.

Tekrar ediyorum; Lütfen dolabımızın kendimize ayrılan 1 bölmesi dışında herhangi bir yerde kişisel eşyalarımızı bulundurmayalım.

Ek: Semih Uğurlubaş'ın varolan 2 dolabından 1'isini (kendi kararı hangisinden vazgeçeceği), Salih Barlak'a, Veysel Şener'in pek kullanmadığı sfenksli dolabını Burak Sonbudak'a, benim içine Kule Sakinleri dosyalarını koyduğum ve artık üst kattaki depoda bulunduracağımdan dolayı kullanmayacağım dolabı da Efe Duman'a (eğer istemiyorsa Yiğit Vatansever'e) geçici süreyle tahsis edilmiştir.

Oluşacak durum için hepinizden özür diler, bu meselenin en kısa sürede çözülmesini temenni ederim.
Yakup Çakmak

blackwinter

Ynt: Önemli! Dolaplar ve Yerleşme
« Yanıtla #1 : Mayıs 29, 2013, 06:29:42 ÖS »
Arkadaşlar selam,

Kulede herkes mevcut dolaplarını kullanmaya devam edecektir. Birden fazla ordusu olan üyeler hangi ordularını aktif olarak kullanıyorlarsa dolapları o modeller ile doldurabilirler. İsterlerse diğer ordularını ve kullanmadıkları modellerini kuledeki diğer depo olarak kullanacağımız alanlarda (mutfak yanındaki alan, mutfak içindeki alt dolap, merdiven altı gibi. ) kutulu/ çantalı bir biçimde saklayabilirler.

Salih Barlak ve Burak Sonbudak'a  geçici olarak verilen dolaplar tekrardan Semih Uğurlubaş ve Veysel Şener' e geri verilmiştir. Eğer dolap istemiyorsanız yada 1 den fazla dolap alma durmunuz oluştuysa talep eden birisine devretmenizi rica ederiz. 

Bu saklama alanları dışında mümkün olduğunca dışarıda kutu/ çanta bulundurulmamasını çok önemlidir.

Bu bağlamda Kuleye modellerinizi getiriken de bu durumu dikkat alınız.

Saygılarımızla.

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"