Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Curse of the Crimson Throne Campaign Path  (Okunma sayısı 2787 defa)

Ruhi

• E-Posta
Curse of the Crimson Throne Campaign Path
« : Mayıs 25, 2013, 07:25:03 ÖS »
Yaşar'ın oynattığı oyuna başladık. Sadece şunu söyleyecektim. Oyunun girişi(ilk campaign hooku olan hikaye) benim hayatımda gördüğüm en iyi ve en orjinal girişlerden bir tanesi.

Yaşar çok iyi oynattı, ben 3 yıldır falan hiç campaign'de oynamamıştım sanırım, korkunç eğlendim falan.. ama harikaydı oyun. Hiç değilse çok ama çok yaratıcıydı. Bir campaign falan oynayacak olursanız, kesin bir düşünün derim.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Curse of the Crimson Throne Campaign Path
« Yanıtla #1 : Haziran 22, 2013, 12:49:05 ÖÖ »
İkinci oyunu oynadık. Bomba gidiyor. Tertemiz DnD demeye devam.. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 16, 2013, 10:09:31 ÖÖ »
4. veya 5. oyunu oynadık. Ölmedik. Heh..

NOT: Tile sayesinde oyun hızı çok artıyormuş. 1 saat süren combat artık pek olmuyor. Olunca da öyle kafa allak bullak olmuyor. Feci tavsiye ederim!  :)

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 25, 2013, 11:06:44 ÖÖ »
İlk Dungeon gibi yerdeyiz. Oyun harika ve süper devam ediyor. Çok araklı oynuyoruz ama oynamaya devam ediyoruz işte. :)

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 15, 2014, 12:29:51 ÖÖ »
İlk kitabı geçen gün bitirdik. Oyun firmanın çıkardığı ilk pathlerden olduğundan biraz eksiği var. Sonunculardaki kusursuzluğa yakınlıktan biraz uzak.  Diğer taraftan hikaye olarak, işleniş olarak muhteşem! Yaşar'da iyi oynattı hani.

Neyse, ikinci kitaptayız.

- Mark Twain